Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja brez otroškega dodatka

brez otroškega dodatka

Danes sem preverjala stanje na bančnem računu in sem ugotovila, da nisem dobila 15 nakazanega otroškega dodatka. Sicer ni to tako velik znesek, kot bi ga jaz lahko pri 3 otrocih zapravila, ampak vsak dinar prav pride. Se je to morda zgodilo še kateri? Vlogo sem oddala pravočasno, pa mi res ni jasno, kaj se je zgodilo. Morda pa je denarr obtičal kje na Ljubljanski banki?

Nada

Pokliči na CSD. V zadnjem času so preverjali vse vloge in tam, kjer so ugotovili nepravilnosti, sedaj poračunavajo za nazaj – pri tistih, ki niso pravilno napisali vseh dohodkov.

Hoj, tudi meni ga niso nakazali ta mesec. Sem včeraj preverjala na Kliku. Sem vzela odločbo s seboj, da bom danes poklicala na CSD.

mi smo lani prešaltali iz CSD LJ na CSD KR .. od junija do decembra niso plačali nič … mi pa tudi nič opazili … ko smo opazili so nas na CSD KR hotli prepričat da so plačali .. pa smo jim pač rekli naj dokažejo kam so plačali .. in zdej čakamo .. kaj bojo pogruntali … skratka .. očitno moraš res kontrolirat vse.

B.

Kdo vse pa lahko dobi otroški dodatek in od katere starosti dalje?
eva

Otroški dodatek lahko dobijo vsi otroci od rojstva do 15 leta. Tudi še kasneje, vendar je potrebno predložiti potrdilo o šolanju.

LP

nika

nakazilo je stvar CSD, denar prav gotovo ni obtičal na banki.

Pozdravljena!

Tudi jaz sem klicala na CSD, ker še nisem dobila nove odločbe, pa so mi rekli, da jih še niso začeli pisati, ker kao še niso vseh zbrali. Upam, da mi bodo potem naslednji mesec nakazali otr. dod. še za ta mesec!!!

Lp, Katja

Meni ravno tako niso nakzali odločbo pa sem že dobila, in sem klicala pa so rekli da so kao zamudili za izdajanjem in pisanjem odločb in da bo šele naslednji mesec nakazilo. in sem bila čist razočarana, ker oni so zamudili, bog ve zakaj mi pa nastradali. full dobr ane, pa že tko mamo komi za hrano zdaj pa še to. Briga njih ki imajo dovolj vsega.knjiznicarka napisal:

> Pozdravljena!
>
> Tudi jaz sem klicala na CSD, ker še nisem dobila nove odločbe,
> pa so mi rekli, da jih še niso začeli pisati, ker kao še niso
> vseh zbrali. Upam, da mi bodo potem naslednji mesec nakazali
> otr. dod. še za ta mesec!!!
>
> Lp, Katja

New Report

Close