Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Se kdo tu kaj spozna…..

Se kdo tu kaj spozna…..

…. na računalnik in pošto? Ne vem kaj je narobe , vse se mi je sfuzlalo. Pošto, oz. e-maile normalno dobivam, jaz pa pošte ne morem odposlati. Ima kdo kaj pojma, kaj je narobe?
Saj vem, da ni tema za ta forum, ampak vseeno….

No, pri meni je pošta OK. Je pa ostalo vse sfuzlano. Ko berem npr. tale forum, se mi vmes vsiljujejo neke strani (Killhistory, pa sex, pa še en kup drugih, sploh ne berem več, katere). Potem se mi tudi na namizju delajo ikonce kar same. Mislim, da bom morala poklicati kakšnega “poznavalca”.

Lep pozdrav, Marjeta

Dobro, da vsaj sex….

mojca, a imaš kakšen program, ki vleče dol muzko in filme???

Ja, sex že. Vendar čez dan kar ne morem na internet, ko tamala skoz zraven visi in se naenkrat prikaže …

Lep pozdrav, Marjeta

da imam, zakaj?

Poznam ta problem, ja….nerodna reč!

Jaz pa nimam tega programa, pa imam tudi težave. Ravno sedaj mi je spet nekaj blokiralo in me skoraj minuto ni spustilo nikamor. Prikaža se časovna ura in stoji …

Lep pozdrav, Marjeta

Punce, sem že rešila problem. Šla sem na forum računalništvo ( sploh nisem vedla, da obstaja) in mi je en super dečko pomagal!

Moj brat se spozna na te zadeve. Meni se je dogajalo, saj med surfanjem velikokrat kaksne stvari same od sebe skocijo na racunalnik… ne me vprasat kako in zakaj. To je zdaj tako oglasevanje. Poglejte si tud med favorites… Meni se je tam sama kur…. nasrackala. zato si dol potegnite
Ad-aware. Ta spuca dol te neumnosti. In pol vsake toliko skeniras s tem programckom in ni vec problemov. Link je pa:

Pa ne vlecite dol z neta stvari, to je edina kolikor toliko dobra preventiva…
LP

Tanja

Poleg Ad-awara pa lahko poizkusiš tudi z Spybot Search&Destroy, ki si ga snameš na linku . Je brezplačen (lahko pa doniraš). Kar se Ad-awera tiče je zelo dober njegov del imenovan Ad-watch, ki ti neprestano nadzira računalnik in preprečuje odpiranje pop-up zaslonov in nedovoljene prenose in vpise v register. Na linku zgoraj dobiš samo osnovno verzijo. Lahko pa se mi javiš na mail pa bova zadevo rešila tako kot treba.

L.P.

-------------------------------------------------------------- Kdor isce resnico, jo mora znati prenesti. Kitajski pregovor

New Report

Close