Najdi forum

Ozdravljena sem

Drage moje!

Danes sem pogledala na to stran po več kot enem mesecu! Pa sem še živa. Včasih sem bila non-stop gor – zasvojena.
Sedaj pa sem ozdravljena!
Abstinenčna kriza je bila huda, potem pa je šlo samo na bolje.
To nikakor ni mišljeno kot hec, ali posmeh ali kaj slabega za vse vas, ki forum redno spremljate. Reči želim le to, da pri meni to ni bilo več normalno.

Lepo se imejte!

Hvala enako! Tudi jaz opažam, da sem zasvojena s tem forumom, počasi pa še z ostalimi. TO NI VEČ NORMALNO. Sklenila sem, da ne bom več……
Ampak, veš kaj pravijo za zasvojence? Za ozdravitev je potrebna popolna abstinenca. In ker si znova pokukala na ta forum, se bojim, da toneš spet v odvisnost.
Sama bom definitivno končala v teh dneh. Nič se ne smem več odzivati na forum, pa bo. Drugače me stalno mika, da vidim, če je kaj odgovorov na moj post.
Dobro, da si se oglasila, kot vidim zdaj, sigurno nisva edine, prepričana sem.

Vidim, da nisem edina. Vsak najmanjši prosti trenutek izkoristim, da skočim na forum. Mož me že včasih kar grdo gleda in mi je že “zagrozil” da izklopil internet. Ja, nekaj bo treba ukrenit. Pa ni hec- res te zasvoji, pa se tega sploh ne zavedaš!

tud jaz sem leto in pol brez problema preživela brez teh forumov .. zdej pa bolniška .. pa počitek .. pa dolg čas … pa sem spet mal tuki … pa se sploh ne bojim .. ko bo presedlo bom šla 🙂

B.

Zasvojena do konca, pa se sploh ne obremenjujem s tem. Bolje biti zasvojen s forumi, kot pa s čim drugim.

Razumem, razumem….:))
Jaz sem se tudi ze ustrasila zase…ces, ce mi je rac prevec zlezel pod kozo. In sem si rekla, da vsaj nekaj dni ne bom odprla te skatle… Jaaaa, sem zdrzala…pa se prav nic se nisem tresla.. Hhehe, torej je se nekaj upanja zame…sem se nekako “normalna”… :)))
Ej, sem vesela, da si prezivela… na zdravje! S.

Imamo ADSL, računalnik je cel dan priklopljen, sem ter tja mal prečekiram forum …moj mož se tudi zelo jezi….

Čestitam!!!
Jaz sem se pa zverzirala, da to opravim v pol ure, dva ali tri forume. In sem ponosna, da ne tratim tu gor preveč časa. Vsi ste fajn, ampak družina je pa le družina. In delo žal počaka. Saj me še tudi kdaj zanese, ne rečem,…
M

Mojca Berdnik Vozel

Jaz sem tudi zasvojena z tem forumom. Moj mož včasih mi reče, kako lahko tako dolgo zdržim na forumu. Včasih mu opišem kakšno zgodbo in še moža spravim k njegovem računalniku.

Sedaj pa moram priznati, da je ena forumka dala link za kviz oz. nagradni kviz in sedaj sem več tam kot pa na forumu. Ko začneš enkrat z kvizom, ne znaš nehati, je pa ista figa ali si na forumu ali na kvizu he he he.
Kot je ena omenila boljše je biti zasvojen z forumom kot z nečem drugim.

Lep pozdrav in čim več bodite na forumu ha ha ha
Doroteja :-)))

Dobro se z dobrim vrača:-)))

New Report

Close