Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja H&M prihaja v Slovenijo in išče kadre

H&M prihaja v Slovenijo in išče kadre

Opis dela:
H&M prihaja v Slovenijo! Jeseni 2004 odpiramo trgovino v Mariboru. H&M ponuja modo in kakovost po najugodnejših cenah za ženske in moške, mladino in otroke. H&M je bil ustanovljen leta 1947 na Švedskem. H&M je eno izmed vodilnih modnih podjetij z več kot 900 poslovalnicami v 18 državah. Za našo novo trgovino iščemo sodelavce: – SHOP MANAGER – FLOOR MANAGER

Zahteve:
SHOP MANAGER Imate izkušnje na vodilnem mestu v maloprodaji in iščete nove izzive? Sposobni ste načrtovati, organizirati in spodbujati razvoj sodelavcev. Ste dober trgovec in znate razpolagati s finančnimi sredstvi. Kot vodja poslovalnice (Shop Manager) pri H&M ste odgovorni za to, da vsakodnevno delo v poslovalnici poteka brezhibno, kakor da bi šlo za vašo lastno trgovino. Za to najraje skrbite z neposrednim stikom s kupci in sodelavci. FLOOR MANAGER Imate izkušnje v maloprodaji in iščete nove izzive? Vodstvene sposobnosti, angažiranost in občutek za stik s kupcem so vaše posebne odlike. Kot vodja oddelka (Floor Manager) pri H&M ste zgled sodelavcem v svoji skupini, delate aktivno s prodajnim blagom v vašem oddelku in sprejemate hitre odločitve, ki pospešujejo prodajo. Poleg tega ste odgovorni za pravilno predstavitev naših trendov v trgovini.

Kaj nudimo:
SHOP MANAGER Vaša kariera pri H&M se začenja kot training on the job. To vam omogoča, da se postopoma usposobite za svojo novo odgovornost. FLOOR MANAGER Vaša kariera pri H&M se začenja kot training on the job. To vam omogoča, da rastete skupaj z nami. Svojo prijavo s prilogami (izključno v angleščini ali nemščini) in telefonsko številko ter referenčno številko SINT203 pošljite na naslov: H&M Serviceoffice z. H. Alka Lechner Kirchengasse 6/6 1070 Wien Avstrija ali po el. pošti: [email protected]

Zahtevana izobrazba: – ni pomembno –
Smer:

Možna delovna razmerja:

Datum zadnje spremembe: 23.3.2004
Oglas velja do: 8.4.2004

**************************************************** Jemanje nam polni roke, dajanje pa srce.

alo?

Mal ste zgrešili forum, menda ni tako težko najti delovno silo.

Kdaj boste pa v Ljubljani odprli stacuno????????????????

Toliko govora o brezposelnosti, pa kako najti službo, ko pa se nekdo potrudi, pa da kakšen namig, kje najti službo, pa ga pošiljate drugam??

drugače imam pa jaz o H&M malo drugačno mnenje. nisem ravno prepričana v kvaliteto njihove robe. saj ne rečem, da se ne najde tam kaj pametnega za otroke, samo jaz jih nimam 🙁 , za sebe pa tam ponavadi ne najdem kaj pametnega.

lp

ej punce sorry, verjetno nisem pravilno naslovila posta oz. bi mogla na koncu še kaj dopisat …
gre za to, da sem s tem hotela povedati, da bo H&M očitno odprl vrata jeseni v MB in se se pač posledično odpirajo nova delovna mesta (verjetno je tu kakšna z MB konca, ki bi bila zainteresirana za službo).
Ni pa to nikakor potreba z moje strani …. kvečjem mogoče za koga koristna informacija

**************************************************** Jemanje nam polni roke, dajanje pa srce.

Se strinjam z Ariadne.

taja*!

Hvala za post! Se ni treba opravičevati! Saj vendar tukaj lahko pišemo kar hočemo ali ne?

Ostali pa:

MALO TOLERANCE! HOTELA JE NAPISATI, DA OBSTAJAJO PROSTA DEL. MESTA KER JE VERJETNO NA TEM FORUMU KAR NEKAJ TAKIH, KI BI SE MOGOČE RADI ZAPOSLILI!!!!! IN SPOROČA NAM, DA SE JESENI ODPIRA H&M TUDI V SLOVENIJI!

lp vsem

Jaz tudi podpiram vsako informacijo o prostih delovnim mestih! Mislim, da je veliko mladih mamic, ki so brez ali s slabo službo!
Hvala taja*

Super da se povejo tudi taksne stvari.

New Report

Close