Najdi forum

Oblikovanje telesa

Sinoči sem na en italijanski program gledala oddajo Bisturi (po naše Skalpel), kjer ugodijo (zame norim) osebkom ženske in moške vrste – z nekimi ekspresnimi lepotnimi operacijami popravijo nos, uho, posrkajo odvečno maščobo in podobno. Včeraj, npr. so glih črpali to maščobo. Ko je ženska pravla, kako je nezadovoljna in blablabla sama s seboj, sem si mislila, da jo bodo poslali na neko expresno shujševalno, ne pa na to črpanje maščobe.

A ste že kdaj vidle, kako ta stvar poteka? Meni je kar obračalo, ko sem gledala, kako so ji mečkali vso tisto maščobo, zabadali dolge igle noter in srkali malo na eni strani, malo na drugi,… In načrpali enih 15 lončkov od cca 0,5 litra. In potem to nesli pokazat pacientki – kot bi prinesli trofejo ”Na, poglejte, kakšno svinjarijo smo načrpali iz vas.”

Bi se ve podvrgle taki metodi (če se je katera, prosim, ne mi zamerit za pisanje, a tako kot je bilo včeraj predstavljeno, me je prav prizadelo). Ko gledam te italijane, kaj vse so zmožni v javnosti – nobene privacy nimajo več.

In na koncu je pokazalo, ko je prišla v studio se pokazat ”z novo formo”. In vsi so ji ohojali in ahajali spredaj in zadaj. Mož je ostal odprtih ust in govoril ”Neverjetno, neverjetno, glih taka je kot prej”.

Sej ko gledam moje salo, si včasih v šali rečem ”To bi pa blo za posrkat”, a da bi to naredila – nikoli! Itak si že celo večnost obljubljam, da JUTRI pa bom začela hujšat. Danes pa bom pojedla še eno čokoladico Smarties. Moj nov vir pregreh.

No, lepo se mejte, jutri pa začnemo hujšat, je prav? :-))

Ja , jutri začnemo… ha ha…

Hehe, Polona, hja, ne moreš verjet, kaj vse s(m)o nekateri pripravljeni narediti, da bi bili fit 😉 A s čimmanj truda, če se da…
Sama nimam poguma, ne želje, da bi se odločila za tak poseg. Zdi se mi grozen poseg v telo. Ubogo telo je verjetno čisto zmedeno, ko mu naenkrat zmanjka toliko sala.

Mmmmm, čokolada je tudi pri meni naaaaajvečji problem :))
Ampak od sobote dalje hujšam in imam že 2,5 kg manj 🙂
Počutim se uau.
LP,
Z.

O hujšanju in oblikovanju telesa se lahko pogovarjaš tudi na
1. forumu – Prehrana, Trening in oblikovanje telesa
2. Hujšanje tako in drugače
oboje na med.over.net

A si danes slabe volje?

Men se tut zdi da je slabe volje 🙂

Vem, Kora, da obstajajo tudi forumi prav za moj post, a jaz sem tle ”doma” in se rada z vami pogovarjam. Ker ste mi všeč :-))

Ne, ne bi.

Prijazen pozdrav! Karmen Mlinar, svetovalka za dojenje pri La Leche League International <http://www.dojenje.net>

Največja foraje da to ženske same hočmo. Halo??? Sem eno potopisno oddajo gledala, kako to delajo v Braziliji. Po tekočem traku, da o letih ne govorimo od najstnic naprej. Je pa eno žensko okrog 40let mož pripeljal in je rekla, da se bo bolje počutila, da bo lepa. Mož je pa rekel, da je njemu všeč taka kot je, samo če bi ona to rada, pa naj. Torej je nekaj kaj hočemo same, nekaj pa kako nas drugi sprejemajo.

no, tudi na http://www.geocities.com/hdieta/ imate vse možne recepte za dieto.no, juhica je definitvno zame najslabša.pred letom sem vstrajala 14 dni in ta zadnji dan že full trpela (zdej ne smem niti pomisliti na čarobno juhica)…ampak uspeh je definitvno zagotovljen.

New Report

Close