Najdi forum

vrstna hiša v Vodicah

Pozdravljeni,

kupujem hišo pa me zanima če kateri ve kakšne so v Vodicah, tista novogradnja na sredi vasi. Vesela bi bila vsake informacije.

Hvala

jaz vem. kaj te zanima?

Ali je gradnja vredu, koliko je že prodanih, kakšna je okolica?

LP

predvsem je uredu ker imaš zraven AC in si v 10-tih minutah v lj 🙂 … za ostalo pa ne vem 🙂

aja .. okolica pa že mora biti v redu ker tam živi celo naš predsednik vlade :)))))

gradnja je baje (so rekli gradbeniki, ki hiš niso gradili) dobra. okolica je lušna, sosedje so fajn – zaenkrat same mlade družine oziroma pari.
od cca 30 hiš jih ni prodanih kakih 8, ostale se počasi delajo (hiše kupiš v III. fazi in jih je potrebno dokončat) in bodo vseljene tekom leta.
o ceni hiš se da še nekaj pogajat, tako da, če se odločiš za nakup, to upoštevaj.
mi smo zadovoljni in nam ni žal, da smo se preselili. sicer pa je nejboljše, da greš hiše pogledat in se potem odločiš, kako in kaj.
če te še kaj zanima, vprašaj
lp, m

A so to hiše v Utiku ali prav v Vodicah? Mi lahko poveš, kdo jih prodaja.

Hvala in lp
Mateja

M

A ti že živiš tam?
Kaj pa ta spor med občino in Tipotom glede komunalnega prispevka? Pa nekaj sem slišala da se ne moreš prijavit stalno in da vas imajo za prišleke.

stalo smo prijavljeni v svojih hišah – le da ni naslov “čebelarska”, kot je bilo načrtovano, pač pa kamniška cesta.
če nas imajo za prišleke ne vem, nisem še nikoli dobila občutka, da bi kdo kaj rekel na naš račun. za miklavža so prišli vaški fantje (preoblečeni v parklje in miklavža)tudi k nam v ulico in so zvonili pri vseh vratih. verjetno to ravno ni znak, da nas ne marajo.
spor glede komunalnega prispevka mislim da je končan in da mora občina tipotu vrnit cca 200 mio, kolikor je prispevka zaračunala, pa za to nič naredila (zemljišč ni komunalno opremila).
nikakor nimamo nobenih problemov z nikomer. imamo se fajn in to je glavno.
karkoli te zanima, vprašaj. kupovanje hiše ni majhen korak
lp, m

Za več informacij si lahko ogledaš http://www.novogradnje.com

So pooblaščeni prodajalci in ne plačaš provizije. Ti je zagotovljena pravna varnost

New Report

Close