Najdi forum

Avto – 3 ali 5 vrat?

Halo!

Nameravamo kupiti en rabljen avto, ki bo namenjen predvsem prevozu naše 15 – mesečnice… Zanima me, če je bistvena razlika, če imaš 3 ali 5 vrat? Ali je težko otroka ven in noter dajati ali je to le stvar navade? Tiste z izkušnjami…javite se

Hvala in lep pozdrav

Nikakor manj kot 5 :)))

Jaz si sploh ne predstavljam, da bi imel avto samo tri vrata. Mi jih imamo pet, pa so mi prijateljice z avti, ki imajo le tri vrata, nakup takšnega hudo odsvetovale. Kar precej več se moraš sklanjati in držati otroka sklonjen v zraku, skratka, hudo nepraktično.

Pozdravček, Neja

absolutno 5 vrat,je bolj praktično,tako zate kot za otroka

mi imamo 1 avto s 5-timi in en avto s 3-mi vrati … če ti povem po pravici … sploh ne vidim razlike … le da smo bili v avtu s tremi vrati vedno bol brezskrbni … kar se tiče odpiranja zadnjih vrat med vožnjo … včasih pač pozabiš zataknit tist zatič ki ti avtomatsko zaklene zadnja vrata od znotraj …

… mogoče sem se samo tako zelo navadila :))))

Imeli smo avto s tremi vrati, pa smo ga menjali za pet vrat. Sicer zdaj, ko je že stara tri leta in sama skoči na sedež ne bi bil več tak problem, kot v začetku, ko si moral ti z otrokom dobesedno zlest nazaj. Ko bom kupovala avto bo moral imeti obvezno pet vrat in pa klimo!
Uspešen nakup!

Iz mojih izkušenj ti povem, da nabavite avto s petimi vrati. Pri 3 vratni različici je zelo težko otroka pripeti v avto sedež, pa še lažje boš prodala avto s 5-vrati kot s 3.

Vsekakor 5 vrat. Zate je veliko lažje, ko daješ otroka v avto in ga pripenjaš v sedež. Veliko bolj praktično je.

Absolutno 5 vrat. Zatiček imamo mi vedno tako, da otroci od znotraj ne morejo odpreti vrat.

obvezno 4 ali 5 vrat

lp. m.

OK, hvala – nisem več v dilemi :-)))

Haloo, zakaj pa ne manj kot 5 vrat? Mi imamo avto s 4 vrati in je čisto OK.

Ja, ja priznam napako – od 4 naprej 🙂

Apmak anja3 je najbrž še v dilemi 🙂

Moj predlog: 5 vrat. Se mi zdi bolj praktično in z manj truda pripneš otroka v avtosedež.
LP D:)

Mi imamo tri vrata. Ko sem si sposodila za par dni avto od tašče, ki ima pet vrat otroka sploh nisem znala dat v sedež, niti zapet. V glavnem….mislim, da je to stvar navade. Vsega, kar imaš se navadiš.

Ja, saj se mi je zdelo, da se ne splača prišparati tistih nekaj jurjev na račun mojega hrbta:-))) Apak zadnje čase sem videla kar nekaj avtov s tremi vrati in malčki zadaj, pa me je zanimalo, kako se to obnese…

Hvala za vaše izkušnje in lep sončen dan še naprej

Bom povedala po pravici.

Imam cliota s tremi vrati in ne boste verjeli ampak dam otroka lažje noter kot v mondeota s petimi vrati ali astro s petimi vrati.

5 vrat pa klima…

Tudi jaz sem to sprasevala oktobra, ko smo kupovali nov avto in HVALA forumovkam smo se pravilno odlocili za 5 vrat. Se tako je vcasih tezko (posebno zdaj pozimi, ko so se bunde pa odejice…). Torej 5 vrat toplo priporocam!

New Report

Close