Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Program za izračun dohodnine

Program za izračun dohodnine

Mene zanima, če ste mogoče že kje zasledile program za izračun dohodnine za leto2003?
Hvala za pomoč
Luja

Program za izračun dohodnine bo na voljo, ko bodo s strani Ministrstva za finance znani podatki o povprečni plači za leto 2003. Do zdaj še niso sporočili, pričakuje se nekje v začetku marca.

Programa za dohodnino za leto 2003 še ni, ker ne more še bit, zaradi tega, ker mora Ministrstvo za finance prej objaviti lestvico za izračun dohodnine. To stori in objavi v Uradnem listu 15. februarja, letos bo to 16., ker je ta dan nedelja.
Po tej objavi pa se bodo začeli pojavljati programi za izračun dohodnine.
Torej je treba še kr malo počakat.

lp, Mety.

Hvala obema za odgovor.

In če malo pogledamo na koledar – mi niti podatkov še nismo dobili!!

Marija

Mi jih dobimo vedno zadnji dan, kar pomeni, da bodo v soboto v nabiralniku.

Podjeta morajo dostaviti oz. narediti podatke za prejete prejemke v preteklem letu za zaposlene do 31.januarja, tako da boste podatke za dohodnino začeli prejemati po tem datumu, razen če v podjetjih niso bili “pridni” in zadevo naredili pred rokom.

Lep pozdrav ********************************************** Če želite, da bi bili vaši otroci bistri jim pripovedujte pravljice. Če želite, da bi bili še bistrejši, jim pripovedujte še več pravljic. Albert Einstein

Podatkov še ni, kot so ti povedale že zgoraj.
Davčna vaše podatke dobi najkasneje 31.januarja (sicer jih dobiva vsak mesec, le da samo zbir, zdaj pa razdeljeno po posameznikih), podatkov zaposlenim pa vsaj sama zaradi slabih izkušenj ne dajem prej kot marca.
Samo enkrat sem jih dala takoj konec januarja in potem v marcu printala vse “jovo na novo”.

Kdaj prejmemo pa podatke od Centra za socialno delo – za čas porodniške?

http://WWW.DOHODNINA.COM

New Report

Close