Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja ekološko pridelano sadje in zelenjava

ekološko pridelano sadje in zelenjava

Kje v Ljubljani lahko kupim ekološko pridelano sadje in zelenjavo (ne špricano)? Sem gledala v Sparu, pa nisem vidla.

Lep pozdrav!

Ob sobotah na glavni tržnici!
V Sparu,Mercatorju in podobnih hramih novodobne religije ( beri potrošništva),tega sigurno ne boš dobila.

Na kozlanje mi gre, ko Mercator reklamira nekakšno zdravo ????? in okusno????? prehrano, ki bi se naj dobila pri njih ( mizica,pogrni se in podobna nesnaga)!

Nikoli nismo jedli take instant hrane in je tudi ne bomo.

Razen tega, lahko nabaviš okusno in zdravo hrano skoraj vsak dan na glavni tržnici.
Malce se sprehodi med branjevkami in kmeti in sigurno boš našla kaj zase.
Bodi pa pozorna na kvazi domače izdelke, ki jih prodajajo preprodajalci iz primorske ( lepe negovane roke,oblečeni v Bennetona,Filo in podobno, zelenjava,pa se lepo svetlika kot polirana).
Jaz najraje kupujem pri tistih, ki imajo najbolj umazane nohte in zgrane roke, ter “najgršo” zelenjavo in sadje,ker vem, da so jo sami pridelali!

Dober tek!

Na glavni tržnici v centru prodajajo tudi ob drugih dnevih, ne več samo ob sobotah. Samo zdaj je, glede na to, da gre za bio pridelavo, najbrž bolj borno.

Jaz sem zadnjič klicala nekaj ekoloških kmetij, če imajo kaj, pa nimajo nobenih jabolk ali drugega sadja in zelenjave, ker pač ni špricano in je zato neobstojno. Jabolka so npr. predelali v žganje.

Helena

Helena

New Report

Close