Najdi forum

Analina-vrstni red

Predlog, za zvečer, ko (če) boš imala čas…

Predlagam, da objaviš (v petek/soboto) vrstni red otrok, kakor bodo klicani, za vsako skupino posebej.

Zakaj?

Gužva bo! Če bo Božiček klical vsakega otroka posebej in nato čakal nanj, se lahko zgodi:

– da vsi čakajo na svojih mestih, da so poklicani in šele nato se pričnejo počasi kobacati proti Božičku…..to bo trajalo….

– v pričakovanju, da bodo vsak čas poklicani, se lahko starši pričnejo počasi pomikati proti odru….nekje proti koncu prve skupine bo pred odrom že taka gneča, da ne bo nihče prišel skozi….

– v primeru objavljenega spiska, se lahko formira vrsta, ki se počasi pomika proti odru (pomoč palčka bi bila tu dobrodošla), z odra dol pa po drugi strani…. Problem je zgolj v neučakanih starših, da bodo vedeli, kdaj približno bodo na vrsti (aha, sedaj je Poldka Ž., kmalu bo potem naš Tarzan P.,……primer, he, he,…)

Zgolj predlog,…če imaš že kaj takega v glavi se opravičujem in prisegam, da ne znam brati misli…..

LP

p.s.: kakorkoli že, prepričan sem, da bo nedeljski dogodek kot prijeten spomin še dolgo ostal v mislih (in srcih) tako otrok, kot njihovih staršev!

Se podpišem.
Janka

Uboga Analina!

Samo predlog-neobvezajoč. Tako je bilo pred dvema letoma v Lutkovnem na Dedku Mrazu. Le ta je sedel na stolu. En palček pa je klical otroke, tako, da so sproti delali pred odrom malo kolonico (3-4 otroci) in stvar je šla zelo hitro naprej. Morate računati, da se kakšen froček tudi ne bo želel vsesti k Božičku, vsaj ta miceni ne. No vsaj naša se ni hotela, ko je bila stara 1,5 let, ampak je samo darilo pograbila in zadovoljno šla naprej.

Ej, ljubice drage.

Nisem zraven, ker smo pač z Dolenjske in imamo DM organiziranega prek občine. Ampak, se opravičujem vnaprej, ne morem, da ne bi nekaj pripomnila.

Prosim, ne komplicirat preveč, fotografi, z vrstnim redom, s piškoti, z zlato uro in muzičko… Bodite hvaležne, da boste imele, kar pač boste in Analini in Kaji (mislim, da je prav) trikrat kušnte vse prste na rokah. Kajti peljeta tak projekt, da glava peče.
Zato, prosim, malo strpnosti in prepustite se zabavi. Let`s get fun!!!!!

P.S. Naša občina vsako leto organizira obdaritev vseh predšolskih otrok, pa jih ni malo (Novo mesto), pa mislim, da nimajo takšnih panik kot pri vas.

Analina in Kaja, carici sta!

Kako prijetna je bila današnja malica…

Analina, če boš karkoli objavljala še v petek popoldne ali soboto, bo z mojo informiranostjo kriza, ker doma še nimamo inštaliranega računalnika. Torej – kakšen vrstni red ipd. – lepo, lepo te prosim, da sprintaš en izvod zame in ga dobim v nedeljo ob prihodu.

Hvala še enkrat in veselim se nedelje.

Problem je ker naši palčki ne znajo še brati ali pač? Upsss ne vem kok so natančno stari…..

predlog je dober a žal neizvedljiv, ker bom jaz danes cel dan sortirala darila in res ne bo časa da bi pisala tak seznam…..treba pa ga bo naresti…kako…hja….pomoču trikova hehehe

ravnokar sem izvedela, da imam tudi jutri službeno pot…tako da…..počasi…če mi ne bo uspelo me morate razumeti……Kaja je žal doma in nima dostopa do interneta in samo upam, da bo njena metulčica zdrava do nedelje….

me pa nekaj žalosti….tiste najglasnejše glede raznih pripomb in polne idej kako naj bi bilo….in Kawa ne leti nate, sploh ne…..od nobene od vas nisem brala nekaj v stilu…ej moj predlog je tak pa tak, saj če hočeš ti pomagam…ko pa dam post o pomočnicah gor, o vas nobenega duha ne sluha…..ne vem…saj vse lepo in prav, a razumite vendar, da imam tudi jaz službo, družino in da ne morem cel čas le študirati kdo bi lahko ob katerem času kaj delal, včasih je lepo, če se kdo ponudi tudi sam,…..

treba je iti pogledati dvorano….treba je zrihtati in preveriti darila (to mi bolj težko kdo pomaga glede na to, da se to dogaja v moji garaži hehe)…treba je narediti seznam prihodov otrok na oder…treba je darila dostaviti tja…treba je dogovoriti z fotografom (to sem že)….treba je razdeliti darila kako , kdaj in kdo kliče itd..nas licu mesta skrbeti za sortiranje sladic itd….razdeliti vabila na licu mesta……omogočiti lutkarjem da postavijo svoje…našemiti Božička in poleg vsega še loviti svojega sončka….zato prosim, če imate še kakšno dodatno idejo, bi bilo zaželjeno, da med realizacijo in idejo postavljate tudi sebe…hvala

Lp
A.

Se pokorno javljam za pomoc…:-)) Sem ti ze pisala na mail.

Jaz ti lahko pomagam :))))

Povej kako…..

Hja, žal,…lahko edino obljubim….., ko bo naša malčica malce večja (beri: samostojnejša), bomo sigurno med prostovoljci….

Letos bomo, predpostavljam, večinoma pred dvorano, občasno pokukali noter…najbolj črn scenarij celo predvideva paničen jok tik pred Božičkom (pa nima nobene veze to s Primožem…-;))…upam samo, da ne bo bolana, z vročino, ki jo zadnje dni pogostokrat obiskuje !

Bom pa poskušal s svojim amaterskim (bolj za silo) digitalcem malce poslikati dogajanje PRED dvorano, okoli zunaj čakajočih….Za arhiv…

Čez kako leto pa….ker nimamo samih levih rok….bomo pomagali ! Dejstvo !

LP

Draga Analina in Kaja

Brez besed sem za obe vas. Resnično vsa čast vama in KAPO DOL.

Kakor koli bo, mi bomo zelo zadovoljni, ker se lahko zahvalimo samo tebi Analina in Kaji, da ste vse tako izpeljale.

Lepo noč
Doroteja :-)))

Dobro se z dobrim vrača:-)))

Kawa pa saj to vem, zato sem izrecno poudarila, da ne leti nate…..tvojo sončico sem videla v Citiju in kar pridno že mašira…še malo:)))

New Report

Close