Najdi forum

Hladilno mazilo

Pozdravljene!

Še kakšne 2 leti nazaj sem zasledila po lekarnah hladilno mazilo (za ritke malčkov) in to prav takšne, kot jih imajo še sedaj v porodnišnicah. V belem lončku z rdečim pokrovčkom. In pa prav mastno mazilo, za kar lep čas uporabe. No sedaj pa ga v celjskih lekarnah ni več takega za dobiti, je v prenovljeni posodici z zelenim pokrovčkom, mazilo pa je resnično bolj tekoče, manj mastno. S tem je poraba tudi hitrejša.

Torej, kako je z drugimi lekarnami? Kje ga lahko najdem, belo hladilno mazilo, tisto pravo, bolj mastno? Hvala in lep pozdrav!

Hladilno mazilo, takšno kot ga opisuješ, prodajajo v Baby Centru.

Ne vem, ali boš res vztrajala pri iskanju prav takega hladilnega mazila iz lekarne… jaz bi le omenila, da sem pri zadnjih dveh otrocih bila res zeeelooo zadovoljna s hladilnim mazilom Makra kozmetike, ki ga dobiš v Merkatorju ali DM-u in je precej mastno ter se res lepo maže.
Pozdravček!

Vladka

Mariborka lekarna ima super mazilo t.i Lamprehtovo (ne vem če sem napisala prav). Na škatli piše Mazilo za nego otroka. 150g stane 1720 SIT, 50g pa 842 Sit. Oboje je v rjavi škatli. Mazilo delajo v Galenskem laboratoriju. Mi smo zelo zadovoljni.

Zelo zelo priporočam tudi CALENDULACREME od DM-a, baby love ali kaj je. 600 SIT cela tuba, traja ene 3 tedne, če res izdatno mažeš in šentjanževo olje, sploh če je ritka vneta.

Drugače pa hladilno mazilo dobiš v vsaki ljubljanski lekarni. Če imaš krizo, povej in ti ga lahko pošljem.

Moj otrok ima izpuščaje na rokah in njegov želodec je dober hladilno mazilo za Občevanje ali da imajo nekaj boljšega

New Report

Close