Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Alergija pozdravila sem seneni nahod

pozdravila sem seneni nahod

Vsem ki imate probleme s senenim nahodom, vam priporočam, da pogledate spletno stran www. medinose.tv. Res, da je nemška spletna stran vendar je zelo lepo prikazano na filmu, kako pozdraviš seneni nahod. Jaz nimam več teh problemov zato želim da se jih znebite tudi vi.

Jana, ali lahko poveš kaj več o napravici – na kakšnem principu deluje, ali so kakšni stranski oziroma negativni učinki (v nemščini nisem najbolj doma) in predvsem, ali in kje se da pri nas napravico kupiti.

Hvala. Pozdravček!

Ava

NAPRAVO MEDINOSE SEM KUPILA V LEKARNI, DELUJE NA PRINCIPU FOTOTERAPIJE. ŽE PO DVEH TEDNIH ZDRAVIL NISEM POTREBOVALA.

A to zadevo še vedno rabiš ali pa se je alergija “odpravila” za vedno / dlje časa? V tem primeru bi ta aparat lahko zakrožil še med drugimi revčki. Sem kandidat. Blaž.

Tudi moj sin se že od četrtega leta bori z alergijo(seneni nahod,pršice).Sedaj je star 16 let.Zanima me ali se to napravo medinose dobi v naših lekarnah in koliko približno stane .Za odgovor hvala.

Pozdravljeni!

Že skoraj eno leto sem lastnica napravice MEDINOSE!

Sem bila prva stranka, ki sem jo kupila v bližnji prodajalni Sanolabor!

Kot je že moja predhodnica napisala, naprava deluje na principu fototerapije in nima stranskih učinkov. Potrebna je le dosledna uporaba, če želimo doseči rezultate (3x na dan po 4 1/2minute)

Sama sem zelo hud alergik,ampak poskušam preživeti brez teh kortikosteroidnih zdravil, ki sicer olajšajo alergijo, ampak naredijo drugje v telesu več škode. Takole sedaj dosledo uporabljam MEDINOSE in pa “sprej” Nasanese, omisliti pa si moram še nekaj za v oči.

Točne cene naprave ne poznam, sem pa lani plačala za njo nekaj manj kot 20.000 SIT – se splača.

Sama naprave nebi posojala, saj le ob vsakodnevni uporabi dosežemo pravi učinek.

Napravo MEDINOSE vsekakor priporočam!

Prsank, glede na to, da potrebuješ sprej in če nekaj za oči poleg te aparature, dvomim da se ti je nakup obrestoval. Ali pač?
Ker meni je zdravnik rekel, da ni dobro uporabljati preveč preparatov naenkrat (kapljice, tablete, pršila)…

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Dragi Marko!

Sanja se ti ne kako se mi je obrestoval nakup Medinosa!Ker mi razni antihistaminiki v obliki tablet niso pomagali sem 1x mesečno dobivala inekcije flosterona, da sem lahko normalno živela.(moj IgE 4220)

Zato sem zdaj še kako srečna, da lahko preživim z uporabo Medinosa ter kapljic iz proste prodaje v lekarni.

Prsank, me veseli, da ti medinose tako dobro lajša težave z alergijo. Danes ga nameravam kupiti. Zanima me, ali imaš po uporabi manj težav tudi s solzenjem in srbenjem oči, ali učinkuje predvsem na nosne težave?

Lep pomladni dan ti želim!
Pingo

Prsank, me veseli da ti je pomagal. Jaz še ne bom kupil, ker naprava ni poceni in bi rad najprej videl odziv ljudi, če stvar res funkcionira.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

KLJUB TEMU, DA JE MOJE FINANČNO STANJE SLABO BI DALA ZA TO NAPRAVO TUDI 100.000 SIT, KER JE ZADEVA RES DOBRA IN RESNIČNO DELUJE.

Kaže, da je Medinose res učinkovita pomoč pri alregiji na cvetni prah. Včeraj sem več ur kosil vrt, kar mi je prejšnja leta povzročilo kar precejšnje težave. Letos pa sem po košnji le 2-krat kihnil in to je bilo vse. Tudi tablet ne jemljem več. Še vedno pa me mučijo vnete oči.
Skratka, zaenkrat sem zadovoljen, kako bo čez teden ali dva, ko naj bi se v bistvu pokazalo izboljšanje z redno uporabo fototerapije z Medinose – pa bom seveda poročal.

Tudi mi smo kupili Medimos napravo. Sin jo uporablja sedaj že tri dni.IGe ima ok.1000 in temu primerne težave.Alergičen je na pršice ,cvetni prah in mačjo dlako in moram reč ,da je že po treh dneh uporabe te naprave veliko boljše.

No, Hana, res sem vesel tvoje izkušnje, ki mi samo potrjuje, da je bil nakup medinose prava odločitev. Ker si ga kupila morda celo istega dne kot jaz, bova lahko učinke primerjala tudi v prihodnje.

No, moram tudi jaz povedat, da ne uporabljam Medinose in kljub vsemu zunaj nimam nobenih težav. Jemljem samo tablete Aerius (pa še to ne redno). Je pa bil ta čas (MAJ) za mene vedno najhujši. Tako da, naj čas pokaže kaj najbolje deluje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Za razliko od tebe Marko, že teden dni shajam brez aeriusa. Včeraj sem pospravljal seno z vrta, regratove lučke, trave in plevel so mi sicer povzročile težave z očmi, kihnil pa sem le trikrat. V primerjavi s prejšnjimi leti, ko sem užival le tablete, je to kar lep napredek. Zato zaenkrat prisegam na Medinose. Spoznal sem še nekaj ljudi, ki so pred kratkim kupili to ‘drago’ napravico, jaz jo sedaj že imenujem ‘dragocena’. Verjetno podobno služi tudi tisočem uporabnikom po svetu, ki so jo kupili pred menoj, saj je že nekaj časa na trgu.
Zdravljenje alergije po načinu, ki ga je opisala Maja je prav tako zanimivo in gotovo prinaša spodbudne rezultate – in to brez vsakih zdravil ali aparatov.
Skratka, več ljudi več ve – in izmenjava izkušenj je dobrodošla na vseh področjih, ne le pri lajšanju alergije na cvetni prah.

No, saj morda bi tudi jaz lahko shajal brez Aeriusa. To je problem, ker nikoli ne veš zakaj neka težava izgine oz. nastopi. 🙂
Jaz bom najprej poskušal z Majinim načinom, potem pa bomo videli.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

hana, poročaj nam malo, kako se obnese Medinose pri sinu. Jaz sem kar zadovoljen z njim. Še vedno brez vsakih tablet.

Vesela sem da vam je dobro.

Tudi sinu Medinose prav zares pomaga.Po mnogih letih ,ko se mi je smilil in nisem imela kaj naredit moram reči ,da sem zares hvaležna za to napavo,kajti kihanje in srbenje nosu pri njem je skoraj ponehalo če pa se že pojavi pa si pomaga z Medinose

Zahvalila bi se tudi Janji ,ki nas je upozorila nanjo.HVALA

lep pozdrav, se še kaj slišimo

Pozdravljena hana, no, to je pa res lepo slišat, da je sine sedaj še pa še happy :)=) Naj bo tako tudi v prihodnje!

New Report

Close