Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Alergija težave z lasiščem

težave z lasiščem

Partner ima 25 let,že 15 let pa ima težave za lasiščem. Naj vam jih opišem. Po lasišču ima take rdeče madeže,svetle barve,probal je že vse,imeti malo daljše lase in ćisto pobrite.Ko lasje zrastejo približno 4 mm,se mu pojavijo take bele kot luske hraste po lasišču in ga to zelo močno srbi ter boli tudi na dotik.Ko pa se pobrije pa je nekaj dni vredu,oziroma ga ne srbi ampak je pa še zelo občutljivo vse skupaj.

Lepo bi kogar koli prosila za nasvet,saj bi partnerju zelo rada pomagala,pa nevem kam naj se obrnem.Uporabljal je tudi že vse vrste šanponov ter blagih reči,trenutno pa uporablja fructic,pa še to si umiva vsake tri dni,ker ga nato že lasišče srbi.

Hvala za nasvet, če mi ga bo kdo posredoval

Pipica

Poskusite šampon s solmi mrtvega morja, pri luskavici zelo pomaga in mislim, da bi pomagal tudi vam. Uporablja se vedno tako, da se ga predhodno razredči in šele nato nanese na lasišče.

lp

Clara hvala za nasvet,kje pa lahko kupim ta šampon in če mi lahko zaupaš od kje ga poznaš in če poznaš koga ki ga je uporabljal ?

Vem tudi , da učinek ni viden takoj , ampak je to dolgotrajen proces.

lp

to je šampon, ki ga moj oče uporablja že nekaj časa in ti povem, da je edini, ki mu pomaga, zaradi cene (4300) je poskusil že veliko drugih stvari in se je vedno znova vrnil k temu šamponu. Učinek pa je viden dokaj hitro, že po enem tednu oz. nekaj pranjih bo videl izboljšanje. Če ti napišem od katere firme je bo vse narobe, zato pobrkaj po iskalniku. Kupiš ga lahko samo preko zastopnikov, mislim, da sem ti povedala dovolj, da boš vedela kaj poiskati.

Srečno.

Najprej prisrčna hvala,toda iskala sem po brskalniku pa nisem našla točnih podatkov.Kaj bi bila ti tako prijazna in mi na naslov posredovala podatke,da bi jaz to čimprej nabavila- lepo prosim!!!!!

Ali pa vsaj še kakšen nasvet,kje to iskati.

hvala.

sem ti pisala na e-mail.

lep dan ti želim.

Najbrž ima luskavico. Tudi jaz jo imam in mi do zdaj ni pomagal noben šampon (Fructisa res nisem poskusila, ker o njem takrat še nisem prebrala dobrih rezultatov), razen Kertyol S. Dobiš ga v lekarni brez recepta. Mogoče bi bilo tudi fino, da se oglasi pri dermatologu.

pO MOJEM GRE TUDI ZA LUSKAVICO, PEJTE K DERMATOLOGU. DRUGAČE PA EN NASVET ZA TE PROBLEME, Z JEDILNIKA ČRTAJTE SVINJINO, MOJEMU OČETU POMAGA, JE PA LUSKAVICA LAHKO TUDI POSLEDICA STRESA.

tudi jaz bi rabila naslov za šampon. Zadnji dve leti imam iste težave. Nehala sem barvati lase, ker sem mislila, da so se mi hraste pojavile, ker sem si enkrat pobarvala in da je bila barva premočna. Do takrat sem imela samo kakšen preliv ali peno. Sedaj pa se mi hraste in srbenje kar širijo, sicer počasi, ampak se ne neha.Prosim za naslov šampona.

Sama sem imela pred časom težave. Pri dermatologu sem dobila tekočino Elocom, vzporedno pa sem uporabljala šampon Friderm Tar, katerega žal ni več mogoče dobiti na našem tržišču (ima ga Švica). Sta pa ostala še dve šampona in sicer Friderm CInk in Friderm Neutral. Predvsem prvi je zelo dober, predvsem v času, ko je vnetje. Bi pa vsekakor svetovala obisk pri dermatologu. Šampon ima le lekarna.
Upam,da vam bo pomagal.Srečno!

Na speltu sem našla ta šampon z minerali iz Mrtvega morja

http://www.priskrbi.si/nega/mrtvo-morje/sampon-in-regenerator.html

ste o tem govorile ali o katerem drugem? Moj mož ima tudi zelo občutljivo lasišče in me zanima, če ga je že kdo imel, da ga še mi preiskusimo.

Ste poiskusili težavo odpraviti z ALOE VERA Emergency šprejem?

Več na http://www.oazaudobja.si/avsc.htm – Preberite tudi nasvete:
http://www.oazaudobja.si/nasveti.htm

Je pomagal že veliko ljudem, ki so imeli težave z lasiščem.

New Report

Close