Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Najljubše nadaljevanke :)))

Najljubše nadaljevanke :)))

Ob spodnji debati o “Pod eno streho” mi je prišlo na misel, da je to, katere nadaljevanke radi gledamo, precej pomenljivo.
A se čmo še tako predstavit?

Evo, moja “osebna”:

1. Najljubše humoreske vseh časov:
– Monty Python’s Flying Circus
– Fawlty Towers

2. Najljubše humoreske zadnjih let:
– Seinfeld
– Tretji kamen od sonca

3. Trenutno najljubše nanizanke drugih žanrov:
– Ekipa za umor (prej pa npr. Homicide)
– Pod rušo (nestrpno čakam tudi Sopranotove in Oz)
– 24 ur

:))))))))))))))))))

lp,
I.G.

Nikita (je ni več), Zahodno krilo in predvsem Prijatelji… Pa Dharma in Greg sta mi tudi všeč…

nika

Kul, dajmo!

1. Monty Python (vse – filmi, nadaljevanke, songi ipd.), Fawlty Towers, Samo bedaki in konji, Black Adder

2. South Park, Men Behaving Badly, Vikarka iz Dibleya, Absolutno fantastično

3. Pod rušo in večina angleških, ki se rolajo na SLO 1 ob ponedeljkih zvečer.

That’s me. :))

Joj, še Urgenco sem pozabila…

nika

Jaz pa Seks v mestu!!!

1. Najljubše humoreske vseh časov:
Samo bedaki in konji, Black Adder

2. Najljubše humoreske zadnjih let:
Seinfeld, Da gospod minister (predsednik) oz. všeč mi je angleški humor

3. Trenutno najljubše nanizanke drugih žanrov:
Parčkanje, Urgenca

LP Nataša

… Samo bedake in konje + Black Adderja (pod 1!!!)

… pa tudi Seks v mestu, ja …

(hvala, Oja!)

lp,
I.G.

Prijatelji so zame zakon, mislim, da jih nisem še zamudila, Urgenca, včasih redno, zdaj pa ponavadi na polovici zaspim. Ja, zadnje čase pa , sem presenetla sama sebe, so mi všeč Osburnovi ( najbrž piše narobe ). Saj so čudni, ampak Ozzy-u uspe kakšno življensko na tak način povedat da dol padem. Pa Seks v mestu in včasih , se ne spomnim naslova, o ženskah v zaporu.

Lp, Tanja

Ne “24 ur”, ampak samo “24” 🙂

Malo mešano:

Absolutely Fabulous
Zahodno krilo
Seks v mestu
pa ena angleška, se ne spomnim imena (o moških, ki imajo radi moške:)))

Po tem vrstnem redu.

Maxi, ta se zdaj vrti na kanalu A ob petkih zvečer (če mislim pravo) in se poslovenjeno imenuje: Moške zadeve.

Pa moje mnenje:
Prijatelji, Županovi možje, Tretji kamen od sonca, Urgenca, Dosjeji X, Bundijevi, Cosby show, Columbo.

No, saj sem večinoma naštela humoreske… ampak saj trenutno kaj drugega niti ne gledam. Vrstni red pa je naključen, saj ne vem kateri bi dala prednost pred katero.

Urgenca, Sedma nebesa, Varuhi luke, Zahodno krilo, Praksa, Tretja izmena, Prijatelji.

Potem pa še nepozabna Fina gospa (Keeping up Apearances), Želite, milord?, Black Adder, Samo bedaki in konji, Inšpektor Morse, Hrošči…

Madonca, zgleda, kot da cele dneve visim pred televizorjem. Kje imam pa čas! Ponavadi snemam na video pa pogledam spotoma, ko likam ali kaj podobnega.

Gledam samo Sedma nebesa, včasih (če slučajno preklopim)Prijatelje ali Darmo in Grega. Od starejših mi je najbolj v spominu (I will tell you only once) Alo Alo.
LP A.

Prijatelji, Vsi županovi možje, Fina gospa. Bolj humoristične zadeve. Drugih nadaljevank skoraj ne gledam, včasih Urgenco…

Lp B

Na prvem mestu so Prijatelji, potem pa dolgo, dolgo nič.

trenutno gledam Fraiserja in Na kraju zločina (včeraj sem na HTV 2 polovico zamudila, ker je mojega Mateja zbudila toča tok tok po oknu in se je za pol ure priklopil on name. Pa Midsomer murders tudi nikoli ne zamudim.

Ko sem bil nazadnje tu gor, je bilo govora o tem, kako nimate nobenega časa, kje dobiti likanje, pa čištilni servis, pa kako se vam meša od opravkov, zdaj pa berem, kako gledate čisto vse nadaljevanke, ki jih jaz niti po naslovu ne poznam, kaj šele po vsebini. Moja žena pa tudi ne.

Ženske, ženske ste pa res razvajene v tem času. Dec naj pa služi, pa še vse dela, pa še plačuje gospodinjske pomočnice. Vse rabite eno trdo roko.

I.G., pozdravjena!

Lepo te je spet brati.

Moje naj, naj-po naključnem vrstnem redu:

You rang milord?, Prijatelji, Tretji kamen od sonca, Županovi možje, Polna hiša, Samo bedaki in konji, Seks v mestu,…

LP, Petra

Petra

Hvala enako! Ampak jaz sem vedno pripravljena na vse – jo imam posneto… :)))

PS. Meni je bila sicer še bolj všeč prejšnja serija – ne ta, ki se dogaja v Miamiju…

(Ekipa za umor = Na kraju zločina)

lp,
I.G.

Seks v mestu def. favorit in pa Sopranovi;)
Kaj moški ljubijo

New Report

Close