Ženski in Moški čvek

Koliko vas ženske stanejo škornji?

Default avatar
Poznam namreč eno, ki o škornjih pod 100.000 sit ne razmišlja. Kaj pa vi?

PS
Jaz dobim ribiške do popka že za 30.000 sit... ;-)
Default avatar
ponavadi okoli 30 do 40 tisoč.
Default avatar
Jaz bi dala/dam do max 50k. Vec si ne morem privosciti oz. bi tak nakup bil na racun necesa drugega. Bi pa dala, ce bi imela toliko denarja. Konec koncev se pogovarjamo o obutvi :-))))

Lp!
Default avatar
Do 20.000 sit! Več nikakor. In mislim, da so za ta denar čevlji/škornji udobni.
Default avatar
40.000.
Več kakor dovolj kakovostni.
Sto ne bi dala.
Default avatar
Modni škornji za 6.000 sit, za to jesen sem si privoščila 4 pare. Dvoje ¨jahalne¨ (rjave in črne) in dvoje s polno peto, tudi rjave in črne. Res pa je da jih nisem kupila v Slo, kjer somarže tudi 400%
Default avatar
Hm, ene bi, pa ... Takih zanič nočem, takih čez 30 ne morem (ne da ne morem, nočem, ker imam druge prioritete), čez mejo ne hodim (niti se na štacune ne spoznam), do razprodaj lepih+dobrih že ne bo več, kompromisa ni najti... in sem kar brez škornjev :(((
Default avatar
En predlog (dober!): malo dražje škornje, pa zgoraj nič cunj zarad tega... ekhm...
Default avatar
Izjemoma sem letos dala za zimske škornje za v sneg (usnjene, podložene) 25.000 SIT. Načeloma pa za take "za afnat" dajem max. okrog 15.000 SIT.
Default avatar
Pa kje najdete tako poceni skornje? Jaz v alpini, peku, bati ne najdem nic tako poceni......Pa tut se ze bila v humanicu, pa so tisti k so mi vsec se drazji kot bata....
Default avatar
Brihta, se da dobit. Jst sem lani v yellow cabu dala za res full hude extra škorne 35 jurjev, so usnjeni in najdražji v mojem življenju. Lahko jih dobiš sam pogledat je treba. Zdej je pa tud od modela odvisno al gre za fensi varianto al tako za v sneg.
Default avatar
Zadnji, kavbojski tip škornjev, so me stali 89.000 sit. Usnjeni s kombinacijo krokodilje kože.
Default avatar
Olivera, a ti je to dragi kupu?
Default avatar
Ponavadi od 120 do 160 evrov. So že dobri.
Default avatar
Uuuuuuu ti morš bit pa res moderna olivera, nič čudnega da gledajo za tabo tudi poročeni moški, oziroma ti za njimi....... Heheheheeheh
Ma si smešna veš.....
Default avatar
115 euro, Trst, usnjeni.
Default avatar
mmmmm... stavi, da ti ni ostalo denarja za hlačke...?
Default avatar
Si pa olikan, najprej se zanimaš, koliko ženske plačamo škornje, ko ti pa napišem, se pe norca delaš!? Bodi siguren, da imam vedno rezervo za spodnje perilo, ki ga naravnost obožujem! Nikoli pa ne hodim okrog brez hlačk. Ker če mi ne bi ostalo za hlačke, si tudi škornjev ne bi kupila!!!!