Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Sanja Grohar

Default avatar

mIHA

Čaw !!!

A ste vi vidl te grde velike oči. Ona sploh ni slovenka, da smo si na jasnem. Pa da ne bo kdo slučajno mislu da ne maram južnjakov. Men so oni čist kul. Sam tale Sanja Grohar je pa čudna majketi. Zverova je bla bolša.

RAZPIŠTE SE.......
Default avatar

TinaTAna

Ah, se najboljsa je bla... Ampak je pa res vsak let huj tale mis!
Default avatar

mIHA

Če je ta ženska lepa si ti blond......prosm dej bod realna....ona je kt sova
.....
Default avatar

ena1

Postavo ima sicer super, ampak obraz... Neprimerljivo lepša je Tatjana Caf. Še Manca je v obraz lepša.
Default avatar

Mariposa

Tud men se zdi zelo lepa. Najlepša v konkurenci. Oči pa ima ful lepe.
Miha, ti pa bodi malo manj nestrpen.
Default avatar

ena1

Kje se da videt vse finalistke še enkrat? Ve kdo link?
Default avatar

mIHA

Na mojmu kurcu.
Default avatar

mIHA

Ej ne vem kaj je to nestrpnost...
Default avatar

Rakica

Sanja ima lepe očke, lepo glavco, za vsebino se bo pa še pokazalo. In če že zbirajo SLOVENSKO miss, naj bo še priimek slovenski, imena pa so tako ali tako že skoraj vsa mednarodna:-)))))
Default avatar

ena1

Hvala!
Default avatar

metuljčica

Men je tud luštna. Pa edina živa tam, vse ostale so izgledale kot da so ledeno metlo pojedle.
Default avatar

Ciklamca

ZLOBE GRDE!

ME ZANIMA KAKO ZGLEDA mIHA!
Default avatar

sour_cream

Še tukaj vprašam....a ni ona na pol naga v videospotu, samo z rokami čez prsi? In od kdaj je to dovoljeno za miss?

Mimogrede, jaz sem navijala za Natašo Pinoza.
Default avatar

mony

ja je ja napol naga
ocitn jih to ne mot :)
Default avatar

Drings

Sanja je drugače kar v redu samo malo premajhna za miss. Predelana je pa itak nosek pa sisike....Kaj vse ene delajo za miss. Tista blond druga spremljevalka je bila kar luštna samo zraven Sanje kot ena velika štorasta ženska. ........Res vsako leto so bol čudne. Tale Sanja se je pa itak vedelo,da bo miss saj jo itak porivajo naprej hahahahhaha........
Default avatar

šnorkica

Men je bla najlepša Sara Jug. Postavo je mela hudo, visoka 180 cm, res lepa v obraz...tako bi mogl poslat, ne pa eno pritlikavko ki je dala 5x noge narazn že na Belvi Star tekmovanju, kaj šele tu na Miss Slovenije.
Default avatar

Klemen

No glih pritlikavka ni samo je pa res premajhna za miss. Moja kolegica je stala zraven nje enkrat pa je velika malo čez 160 pa Sanja ni izgledala nič večja. Res pa da jo vsi porivajo znano že itak.Pač ženska, ki ji je vseeno kaj počne s sabo.
Default avatar

Spider

Mene zanima, od kod vam vsem ta informacija "da jo vsi porivajo".

Da ni to spet ena znamenita slovenska faušija.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -