Najdi forum

DOJENČEK REKORDER?

POZDRAVLJENI!
MENIM, DA JE MOJ DOJENČEK REKORDER V RASTI. STAR JE TRI MESECE IN 20DNI IN IMA 9 KG. VELIK JE PA 68CM. ALI POZNA KDO ŠE VEČJEGA DOJENČKA NAJ MI PROSIM SPOROČI.
LP HANA

S čem ga pa hraniš, toliko je imel moj pri enem letu.

Če mene vprašaš, je rekorder! Moj ima pri 11 mesecih 76 cm in 8.5 kg.

JE SAMO DOJEN. AMPAK PRVA DVA MESECA JE HOTEL STALNO SESATI, SEDAJ SE PA DOJIVA NA 3-4URE.

Hana, kaj pa porodna teža in velikost?

3850G IN 55CM

moj 1 mesec 5600g velik 62 (porodna 4500, 55)

ALI SAMO DOJIŠ? MOJ JE IMEL PRI 6TEDNIH IN 3 DNEVIH 6180G 60CM(PORODNA TEŽA 3850G, 55CM)

več al manj ga samo dojim, včasih mogoče ponoči mu dodam flaško aptamila..na začeteku sem mu več, dokler ni lepo steklo..
imaš pa tapravega buhteljna:)

Moj je v prvih treh mesecih zrastel za 16 cm in se zredil za 5,5-6 kg (rojen v 35. tednu, 51 cm in 3.110 g)

Zdaj je star 6 let, velik 137 cm, 37 kg in št. noge 36.

Priznam pa, da zavidam mamicam z majhnimi otročki, saj jih lahko dolgo časa nosijo in cerkljajo, kar pri nas žal ni šlo.

Naš je bil pri treh mesecih težak 8,4 kg. Tako, da je bil mogoče pri treh mesecih in 20 dni podobno težak kot tvoj. Pri 5,5 mesecih je imel 10.2 kg. Sedaj je star 2,5 let in ima že skoraj leto enako kilažo in sicer približno 15 kg, mogoče kakšno dag več.
Ne sekiraj se saj se mu bo ustavilo. Se jaz še predobro spomnim, kako je hotel kar naprej jesti, pri dveh letih pa sem ga morala za vsak grižljaj skoraj prositi, da je dal nekaj v usta.

Naš je imel pri 7 tednih 6,6 kg, pri 10 tednih pa 7.3 kg.
Mislim, pa da je bil po dolžini malo večji.
Porodna teža 4300 g in dolžina 56 cm.

Mamica-N
Naš mlaji je imel porodne podatke rnake kor vaš, sedaj pri 4,5 letih pa ima 13-14 kg.
LP A.

No, krasno. Naš tamali ima pa 18 mesecev in 8.810 g, visok pa 82 cm. A ni fino, da smo si tako različni?

Moj je star 3 mesece in 15 dni in ima 9,4 kg in ne vem točno koliko cm, pa še en mesec prezgodaj je bil rojen, porodna teža 3050 g in 50 cm.

Definitivno je rekorder.

Moj je star 8 mesecev in ima 11,5 kg, dolg je pa nekje 76 cm.
Porodna teža je 4260 g in 51 cm. Rojen skoraj na rok.
Do šestega meseca in pol sva se izključno dojila, zdaj pa imava že tri obroke goste hrane in še vedno veliko dojenja.

LP

ali samo dojiš? ali tudi dodajaš?

Izključno dojila sem ga do pred enega meseca, potem pa ni bilo več dovolj, in sem mu najprej začela dodajati zvečer, zdaj pa tudi čez dan. Upam, da mu bo šlo sedaj bolj počasi gor, ko smo uspeli ukiniti nočne obroke. Bova pa začela kmalu tudi s kašicami.

No, zdaj si me pa potolažila. Sem mislila, da je moj ogromen-pri 6 mesecih 75 cm in 9,5 kg. Me občasno kar malo skrbi, ker je kar naprej lačen:)
lp

Moj je pri enem leti 80 cm in 10,500 kg.

New Report

Close