Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Kaj dobite pri kozmetičarki pod "nega obraza" in koliko za to odštejete?

Default avatar

Firbčna

Me zanima, saj so cene in ponudba, ki so za tako ceno dobiš, precej različne.
Default avatar

nina27

Čiščenje obraza s pililingom, tonikom, para, urejanje obrvi, stiskanje ogrcev in mozoljev, maska, ročna masaža obraza, krema. Zraven mi vedno da še kakšne vzorčke krem in mask. Za vse skupaj plačam 8.000 sit.
Default avatar

BitchY

Jaz bi vas pa prosila, da navedete še KJE (ime salona)!
Default avatar

Barbi1

Isto kot nina27 samo dodala bi še masaža dekolteja in vrata. Studio MA Kranj. Cena 10.000,00 SIT.
Default avatar

Matejaplo

Mene pa zanima, kje v centru lj je kak dober kozmeticni salon? sem novaaa in nic se ne poznam. hvala
Default avatar

[email protected]

Čiščenje obraza + ročna masaža obraza, vratu in dekolteja - 8.000 sit; Metropolis v Kamniku.
Default avatar

vitka

Dunja Vovk na Medvedovi - 9000sit
Default avatar

banana-njam

Kot vem, sama nega obraza vključuje samo čiščenje, piling ter masko. In naj bi stalo le 4.000 sit. Ker pa v kozmetičnih salonih radi služijo, vedno "vštulijo" še kaj zraven, samo da plačaš več.
Default avatar

nn

Na Bledu pri Barbari, plačam 6.500 SIT, za peling, stiskanje mazorljev in ogercev, puljenje obrvi, voskanje dlačic pod nosom, dolga masaža obraza, maska in krema.
Default avatar

Ursa

V Kranju v studiu Sonce me je peeling, para, stiskanje, masaža, maska,krema, obrvi prišlo malo čez 5.000 SIT in sicer s kozmetiko San Soucis. Če se odločite za nego z dermalogico pride zadeva za kak tisočak dražje.

Pa še izredno prijazni so :)
Default avatar

majčy*

Je bil že kdo v kozmetičnem salonu Beauty Medic na Dunajski????
Default avatar

p.

Je tukaj kaksna mariborcanka, ki hodi v kozmeticni salon v Habakuk?