Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

tanja ribič

Default avatar

SunFloWeR

Če bi mele Tanjo Ribič priložnost vprašat karkoli- kaj bi to bilo?
Default avatar

š[email protected]

Tanja je super punca in sem vesela, da sem jo imela možnost osebno poznati v njenih letih odraščanja v Trbovljah :)))

Vprašala sem jo pa itak že vse živo - se sploh ni spremenila, čeprav se ji je življenje popolnoma obrnilo. Normalna ženska s smislom za humor in luštno družinico je.

čao
Default avatar

še ena špela

Kaj dela da je tako lepa?Ona je pa res ena tako lepa ženska in to že od zmeraj.Taka klasična lepotica,seveda je pa tudi bistra in super komedijantka oz. nasploh super igralka.
Default avatar

Alja

Jest sem jo pa ravno en čas nazaj gledala k je bila u Kislem jabolku Hribarjeva gostja in se mi je zdel, da se je tako spremenila, postarala...včasih mi je bila ful luštna, zdej ima pa ful izražene podočnjake. Pa u filmu Kajmak in Marmelada se mi je tud zdela precej drugačna kot včasih. Je pa še vedno lušna in simpatična, se strinjam. Ja kaj čmo, leta prinesejo svoje...
Default avatar

nica

Ma kaj ste zdaj vse na pevce navaile, a potrebujejo popularnost, ali kaj?
Default avatar

andrej

vprasal bi jo ce je tisto znamenje na njeni desni joski naravno al umetno:)
Default avatar

Mimi

Je že odgovorila na to vprašanje. Odgovor je bil ne!
Default avatar

nica

Kaj ne; naravno ali umetno???
Default avatar

blj

joške ma plastic fantastic, flek je umeten
Default avatar

Tincahh

Tanja al mi pošleš tvoj avtogram prosm? Pa še eno uprašanje mam al prideš kdaj kej v maribor nastopat?
Default avatar

MARJANA

Js bi jo vprašala če kadi in zakaj je od njenih kolegov precej slišati kritike kot pohvale in da je znana po vojih strogih merlih do kolegov? zakaj pa to? razočarala me je..
Default avatar

simpl

Zakaj Slovenec ni bil dober??....
Default avatar

Ej debil??

SRCE NE VPRAŠA KAKO SE KDO PIŠE!!SI PA PRTEGNJEN.
Default avatar

nesečudit

simpl je napisal/a:
Zakaj Slovenec ni bil dober??....
Menda zato, ker ni čez bosanskega kur-a.
Default avatar

eh

men se tud en slovencelj ni bil vsec, potem juzno pa so vedno boljsi..tja do srbije, njami. visoki, crni, mozati, awwwwwwwwww!!

poglejte slovencka, keri je lep? ju ju juhuhu. se cavazza, ki je lep, je bolj srbska ali italijanska varjanta.

obcutno pomanjkanje lepih tipov.
Default avatar

Fajna

Djuro je fejst desc, duhovit, nadarjen in šarmanten. pa kerga kretena briga odkod je kdo?!
Default avatar

angleži??

EJ PUNCE,NI JIH GRŠIH PD BRITANCEV,ŠKOTOV :-)
hahahaa
Default avatar

baba :-)

EJ PUNCE,NI JIH GRŠIH od BRITANCEV,ŠKOTOV :-)
hahahaa
Default avatar

GRAGA

ŽIVJO SEM MARK RES DOBRA IGRAVKA V NAŠI MALI KLINIKI.VSKA PONEDELJEK SEM GLEDAL NAŠO MALO KLINIKO LEP POZDRAV
Default avatar

njur,njur

GRAGA je napisal/a:
ŽIVJO SEM MARK RES DOBRA IGRAVKA V NAŠI MALI KLINIKI.VSKA PONEDELJEK SEM GLEDAL NAŠO MALO KLINIKO LEP POZDRAV
Bi bilo pa boljše, če bi domačo nalogo iz slovenščine delal ta čas : ))))