Najdi forum

Tašika in Lina

No tako včeraj smo bili na kontroli, vse o.k., zredili smo se 1.080 kg, zrasli pa 2cm. Drugače je vse v najlepšem redu, samo zaradi zlatenice se morava oglasiti še čez 3 tedne se pravi 4.9., tamalga sem morala tam 2x podojiti ker se je drl kot jesihar, začelo se je že na vaganju, pol pa vesta kako je bilo do konca, obup čist je bil že vijoličen v nogice in obrašček, malo je manjkalo da bi jokala z njim. No tako je z nama, oči in tamala sta šla v Dolenjske toplice, tako da imam generano čiščenje in seveda uživam s tanajmlajšim članom, ki je pa kar malce zahteven glede dojenja.
Še vidve mi kaj lepega napišita pa bo.

Do naslednjega tipkanja lp

No to je lepo da sta vredu vidim da vama lepo gre!Ha,ha si predstavljam ja kako ti je bilo , da si ga mogla kr dvakrat podojit, ja nimaš kaj, to so naši dojenčki! Ves čas bi samo papcali…
No tako mismo vsi 4-je doma, tamala se igra z očijom, mami pa je prava “mlekana” za najmlajšo….Tko mamo se kar vredu, malo sem zmatrana amapak to paše zraven, sicer bi pa tamala samo jedla in jedla….no moram pa rečt da čez dan več spi in manj je kot ponoči zato jo na 3h zbujam ker dva dni mi je spala kar po 6h skupaj popoldan potem sva imeli pa ponoči 3-4h dojenje….

Aja, hvala za nasvet iz foruma “dojenje” mi je prav prišlo!!!! 🙂

Torej lepo se imejta , pa si tipkamo!!!

🙂

Super, da je vse v redu! Pa toliko ste se zredili????!!!! Kar gledam in se čudim!
Kam pa hodita k pediatru, če nisem preveč firbčna? Jaz ga namreč še nisem izbrala, pa se bo treba počasi naročiti in sem tudi na tem področju čista nevednica. Najbližje bi imela ZD Bežigrad.

No, mi smo bili pa danes prvič zunaj! Cela družinica. Kako sem ponosno voziček vozila okoli! Tako se mi je fajn zdelo! Tamala je spala, bile sva ravno po dojenje, tako da smo bili kake pol ure zunaj. Če bo pridna, bomo šli pa še zvečer malo.

Pa rojstni list smo danes že dobili po pošti! Sem mislila, da bo full za čakati in sem bila prijetno presenečena.

Tako, to so zaenkrat vse novice od naju.

Punci, držita se in oglasita se še!!!!

Lp,
Tašika in Nini

Tašika!!!
Sama hodim v ZD Bežigrad – dr. Simona Gradišek! Ravno zdaj se bo vrnila z dopusta!
Mi smo zelo zadovoljni z njo, se pa seveda najde tudi kdo, ki ni, kot vedno in povsod!
Danes je krasen dan za sprehode, ne?
Vsem lp!
Mateja

Oj, Matejka!

Veš, od patronažne sestre sem dobila spisek pediatrov iz ZD Bežigrad. Nato sem šla pa malo stare poste na forumu gledat in ugotovila, da res najbolj hvalijo Gradiškovo.
Tako, da bom v ponedeljek kar poklicala in se naročila k njej.
Kakšna pa je? Starejša, mlajša?

Zdajle grem pa Nino iz očkovega naročja prevzeti. Izgleda, da bo treba spet papat!

Lp,
Tašika

Tašika!
Nini želim dober tek, tebi pa sporočam, da je dr. Gradiškova nekako srednjih let – ravno prav izkušena, pa ne živčna, vedno tudi pripravljena na pogovor! Pri teži dojenčkov zelo gleda tabelice, a je pri nas (mojih suhcih) obupala!
Jaz imam zelo dobre izkušnje tudi z njenimi sestrami v ordinaciji!
Imejte se!
Mateja

New Report

Close