Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Kje nakupujete nosečniška oblačila?

Kje nakupujete nosečniška oblačila?

Punce pozdravljene,
mene pa zanima kje nabavljate nosečniška oblačila? Malo sem gledala pri v LJ, pa se mi zdiji tako draga. Ali mogoče katera nabavlja v Avstriji? Premišljujem, da bi šla v Celovec v H&M. Ali ima C&A tudi nosečniška oblačila? Brala sem, da v Celju v H&M ni take izbire kot v Avstriji. Kaj pa primerjava H&M v Grazu in v Celovcu?

H&M Celje, H&M Avstrija (Celovec in Gradz), C&A Avstrija

Vse ostale trgovine pri nas so preveč drage in prodajajo same “vreče”.

Za informacijo:
H&M (vsaj v Celovcu) nima več oddelka za nosečnice, pa tudi C&A je omejil “zalogo” na eno malo daljše stojalo. Preverjeno pred 3 tedni, ko sem se sama podala na lov za cunjami in prišla domov grozno razočarana.

Hlače La vie in Kepica, samo so full drage, potem sem si pa dvoje naročila v Quelleju in sem bila res zadovoljna, kavbojke in ene bol poletne, za polovično ceno sem dobila boljše hlače, kot v zgoraj omenjenih trgovinah.
Tunike sem pa kupovala v “normalnih” trgovinah.

Kaj pa, če bi se podala kakšni šivilji. Naj ti ona sešije kaj. No, jaz sem kupila ene hlače, dvoje sem si sama nardila. Majice sem pa kupovala v navadni trgovini. Bluzo sem si pa tud sama mnardila.

Mogoče obstaja še kje kakšna šivalnica. Pozanimaj se.

H&M v Celovcu je veliko slabše založen kot H&M v Celju. Preverjeno. Ko sem si šla ogledat ponudbo v Celju sem bila čisto navdušena in si nakupila cel kup stvari. So zelo lepe, pa še poceni so. Pri njih sem si nakupila tako poletno kot tudi jesensko garderobo.

H&M v Seiersbergu je bil mesec dni zelo dobro založen in sem domov prišla z goro cunj.
lp jessy@

Jaz sem si v prvi nosečnosti kupila hlače La vie. Res so bile drage (kakih 13t pred tremi leti), ampak so se tako lepo nosile in imela sem jih še po porodu, ko mi nič ni šlo gor zaradi trebuha. Ker so še vedno kot nove jih bom imela tudi v drugi nosečnosti. Zraven sem imela še ene kavbojke-navadne z nizkim pasom tudi lahko nosila do konca.
Imam pa izkušnjo tudi z šiviljo. Dala sem si delat žametne hlače za pozimi, z materialom je zneslo kakih 6 tisoč, res ugodno, ampak sem jih mela gor 2x, ker so na meni zgledale kot žakelj, sploh ko se je trebuh očitno začel večat.

Kje pa je H&M v Seiersbergu oz. kje sploh je Seiersbergu? Pred časom sem brala, da sta 2 H&M v Celovcu in da ima samo eden nosečniška oblačila? Kateri? Ali ima katera mogoče kakšen zemljevid oz. link? Sem že iskala na H&M strani, pa najdem samo naslov, brez zemljevida.

V Celovcu sta res dva H&M-a (v centru in v t.i. Süd parku (ups… ali pa je mogoče Süd Center, nisem 100% prepričana o tem nazivu) . Nosečniška oblačila pa so v tem drugem tj. Süd-u :)))
C&A pa tudi ima kar fajn zalogo (za moj okus še mogoče bolj kot H&M). Ene dva tedna nazaj pa je definitivno bolj založen bil tisti C&A v centru mesta.

New Report

Close