Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje BC mini – rahla črtica

BC mini – rahla črtica

Ne me kregat, vem da je bilo že 100x napisano – pa vseeno:)

M zamuja 3 dni. Zjutraj sem naredila test, pa po 3 minutah ni bilo še NIČ! Po 5 je bila čiiiistoooooo rahla črtica, komaj vidna. Prej kot v 10 pa bleda, ampak dobro vidna. Piše po 10 minutah ne več gledat.

A je imela katera tak primer? A je možno da sem test samo preveč namočila in zaradi tega pozitiven rezultat? Upam da ne, ker otroček sicer ni načrtovan, ampak vseeno zaželjen. In me je strah se prezgodaj veselit!

Je imela katera tak primer in vseeno bila noseča? Ker nazadnje ko sem delala ta test, se je črtica pokazala takoj in to bistveno močnejša. PA je bilo ravno tako 3 dni po zamudi.

Mislim, da si noseča!!! POčakaj še par dni, ker je možno prav vse na začetku (ss,krvavitve,….)….in upaj, da bo vse OK!!!

Srečno!!!

Čestitam, noseča si!!

lptt

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Hehehe … isti primer pri meni … danes zjutraj … :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Naredila sem test … gledam gledam gledam … in se mi zdi da je tista “fatamorgana” kot je bila ko sem bila prvič noseča (in delala test ravno tako 5 dni prej) :))))) Pa pokličem še mojega, ki je še sladko spal, da naj mi posodi oči … :))))))))))))))))))) … in takoj ko je prijel test jo je videl … :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Jaz bi rekla, da SMO NOSEEEEEEEEEEEEČEEEEEEEEE!!!!!!!! JEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Tudi jaz sem danes zjutraj delala test….po parih min se je pokazala dobro vidna kontrolna črtica, tiste željene pa ni bilo…ni je bilo niti po 5 min, potem sem pa tako gledala v tist okenček, da se mi je zdelo, da jo že vidim-sicer rahlo, ampak ja….no, pa sem se skulirala in nehala gledat…sedaj upam, da bo naslednji mesec več sreče, še bolj pa upam, da sem tokrat naredila test prezgodaj (termin M šele čez 4 dni!)…
Gotovo je bila tvoja črtica bolj razločna kot moja in ti želim, vse lepo!

mislim da bopste imeli dojenčka,jupi

Upanje, tole pa ni ravno primerno kar si napisala, a se ti ne zdi!?

Obema čestitke!Črtica je črtica, pa čeprav rahla.Moja je bila čez par dni močna!

lp
škratek

Ja pol smo pa očitno noseči:) Sem šla še v Müllerja po en test, pa seveda sem ga mogla takoj narest. In črtica je spet vidna:)

Bgv zgleda bova čez par mesecev luštno okrogle:) Doma pa mali razbojnik, star 9 mesecev. To bo še pestro!

Upanje, vem da gre lahko marsikar narobe in iz tega razloga midva 3 mesece ne poveva nikomur, niti domačim. Če bi šlo res kaj narobe, bi pa pač povedala domačim pa kakšni kolegici. Ampak NE BO ŠLO.

Jonica tebi pa želim, da si bila res samo prezgodnja in da bova obe majčici:)

Iiiiii … vi ste pa pridni … :))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Hehe … zihr bo pestro, ja … … in predvsem luštno … :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Mi bomo pa verjetno kar takoj povedali bližnjim … :))) Tako kot smo v prvo. Če bo šlo kaj narobe … bo pač šlo narobe … No … za povedat prijateljem in to bomo seveda počakali tisti prvi pregled, da vidimo če bo bil srček … pol pa … JUHUHUUUUUU!!! :)))))))))) Pozitivno mislit in ne more it nič narobe … to sem jaz vedno govorila … :))))))))))))))))) Pa mrbit še celo drži … ;)))

bravo punca,vse bo ok,lepo nosečnost

Juhu! Se ena nasa majcica! Cestitam!:-))

Midva sva rekla, da bova povedala, ko pridem domov, ce ne mi bo mama takoj prisla juhice kuhat!:-))

New Report

Close