Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje test – po 10-ih minutah ne gledat

test – po 10-ih minutah ne gledat

Oj. Zjutraj sem naredila test (babycheck), ker sem ful nestrpna in danes je že 31. dan, vendar glede na to, da imam ciklus dolg okrog 45 dni, vem, da je še prezgodaj. Pa črtice ni bilo. Čeprav piše, da se po desetih minutah ne sme več gledat testa, sem vseeno šla pokukat v koš in je bila rahla črtica. Saj vem, moram še mal počakat al pa spet ni nič…u glavnem, zakaj se pa ne sme več po 10-ih minutah gledat testa ampak samo po 3-5 minutah. Al se v vsakem primeru tam črtica zriše. Nič mi ni jasn, je kateri drugi?
Lp.

Točno tako je bilo tudi pri meni. Rahla črtica se bo predvidoma rodila v začetku oktobra.

lp.tt

He he drage moje. Isto pri meni. Količina hormona v urinu je odvisna od zgodnjosti testiranja. Meni se je pojavila pri Bejbicheku bleda črtica, pa ugibam kaj pomeni….vržem proč…..grem gledat čez 15 minut in je bila temno vijola in močna…..pa celo še drugi dan je bila enaka!! Lp

Mislim, da ti lahko čestitamo!!!!

Čestitke nosečka!

Jaz sem jo tudi že kdaj hodila v koš gledat, pa vseeno ni bilo nič. Tako da najbrž se ti nekaj res dogaja 🙂 Tudi ko sem končno zanosila, je pri prvem testiranju trajalo kar nekaj minut, preden so se prikazale. Par dni kasneje pa so se pokazale zelo hitro. Tako da najbrž, če je še zelo malo tistega hormona, potem traja dlje, da se ti pokaže, pa še bolj bledo je.

No jaz imam drugačne izkušnje. Po 3 minutah ni bilo nič (baby check), ko sem pogledala čez 15 min, pa je bila črtica. Žal nisem bila noseča.

pri meni je bil romed, 5 dni pred nepričaovano M…po prvih minutah nič, po kakšni uri sem morala spet v koš pogledat in evo rahlo črtico, posledica pa trenutno spanjčka v postelji 🙂

Evo, po moje ravno zato piše, da ne po 10 minutah gledat. Če prvi test ni pokazal, pa vseeno misliš, da si noseča, čez par dni ponovi vajo.

Meni je zdravnica rekla, da se na ultrazvoku že prej vidi nosečnost (če si slučajno radovedna, greš lahko samoplačniško).

New Report

Close