Najdi forum

trgovina Popek LJ

Punce tkole, če iščete kakšne pametne žametne hlače ali kavbojke (ki meni niso bile glih všeč) vam svetujem, da greste v trgovino Popek, kjer imajo 20% znižanje in tako boste za žametne hlače odštele le 10jurčkov.

Upam, da najdete kaj zase.

Se strinjam. Jaz sem si pred dnevi kupila črne elegantne hlače, ki so mi jih tudi skrajšali i nsem z njimi zelo zadovoljna. Popust pa mislim, da imajo do konca meseca, 20% na gotovino in 15% na kartice.

Tudi jaz sem bila danes tam. Sm si kupila ful udobne žametne hlače. Popust je pa do konca meseca decembra.
lp

Bila tam. Sicer nisem nič kupila, vendar imajo pa lepo izbiro in so zelo prijazni. Tudi popust kar prav pride v teh prazničnih dneh.

Kje se pa nahaja ta trgovina Popek?

Tudi mene to zanima-kje se torej nahaja ta trgovina?

Lp vsem nosečkam

Na Mestnem trgu, od Magistrata par korakov stran proti v smeri proti Poljanam, tunelu…

Tiste mamice, ki so tretjič, četrtič… noseče, imajo 10 % popusta.

Mene pa zanima, če so modeli hlač samo taki, da imajo visok pas, se pravi čez prebuh ali imajo modele tudi z nižjim pasom?

Hala,

jaz sem si v La Viju kupila točno take hlače kot jih opisuješ – ene čez trebuh ene pa nižje pod trebuhom in eno luštno pisano oblekco. Imajo ful izbire! Priporočam!

Lepe trebuščke vam želim,

Maja

Članice Zavoda Med.Over.Net imajo tudi celo leto 10% popusta.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

jaz sem šla tudi takoj v popka ko sem prebrala za tole akcijo in imajo res super stvari. prej sem bila že v la vie v bc in v kepici, pa so mi bile vse hlače grozno preširoke. tukaj je pa super ker ti jih popravijo pa še ugodni so, sploh če je še popust zraven. priporočam!

New Report

Close