Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje blazina za nosečnice + dojenje

blazina za nosečnice + dojenje

Pozdravljene!
Zanima me, če slučajno ima katera kaj info o blazini, ki naj bi lajšala spanje nosečnicam in kasneje dojenje mladim mamicam. Je podolgovata in polnjena z nekim “razsutim” materialom v stilu pire / stiroporja / “slame” (?)…, tko da se prilagodi telesu in se jo lahko upogiba. Zanima me samo kje v Lj ali okolici bi se jo dalo dobit?
Hvala za info!

Ne vem, če je to, kar misliš, navadna blazina za dojenje. Jaz sem danes kupila Rikovo. Obstajajo pa še Odejine, ki se jih baje da kupiti v Baby centrih.

v arielu jo imajo v akciji ta mesec

velika blazina stane 12.990, mala pa 7.990, mer pa ni zraven napisanih

lp

jaz sem jo ravnokar kupila preko internetne prodaje v Nemčiji (ker je bila 1/2 cenejša od tiste v Baby Centru) in jo dobila v roku 14 dni. Dolžina je 170 cm in je super – zadnji teden fenomenalno spim!

Še naslov, če te slučajno zanima:

Taši!
Zanima me koliko si dala za blazino, ker sem našla v reviji nosečnica tel.št. ženske ki jih izdeluje. Pri njej so menda cenejše.Stanuje nekje v bližini btc-ja, če pa še katero zanima je njen tel:031265065
spletna stran pa http://www.rika123.com
Mogoče mi bo dala kakšen popust, zdaj ko sem ji naredila reklamo (-:

Jaz sem si kupila Odejino in mi je fajn za spanje. Ne podlagam si je ravno pod trebuh, bolj pod glavo, da lažje spim točno na boku in ne rabim roke pod glavo držat. Pa za dvignjeno vzglavje pri ležanju na hrbtu se mi zdi v redu.

Mi je pa hecno, da ne šivajo prevlekic za te blazine, bi lahko še kaj zaslužili. Se mi zdi vseeno bolj praktično oprat prevleko kot celo balzino (vsaj bolj pogosto). Zdaj bo pač zaslužila moja mami 🙂

jaz sem imela njeno za dvojčke in je bila super. potem sem še dolgo spala na njej.

lp

Barb,

Koliko te je prišla pa poštnina? Hvala.

New Report

Close