Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje o k t o b r k e,ojla

o k t o b r k e,ojla

ojla vsem oktobrkam!
kako ste kaj in kako se počutite?
midva sva včeraj imala tretji UZ,hvala bogu je vse v redu samo moj fantek je mal večji kot pa za 33t,baje je na očija(194cm).nisam mogla več zdržati morala sem vprašati a je punčka ali fantek,ker moj mož je že prej vprašal in je ves čas vedel da imamo fantka,tako da smo samo še enkrat potrdili da bo fantek.Kaj pa pri vas,a že veste kaj bo,ste že vse vprašale?
a ste že vse kupili reči za dojenčke?
lep pozdrav vsem in pobožajte svoje bučije in uživajte.
oglasite se kaj.
*-*

Ojla tudi od mene

Tudi jaz sem bila včeraj na UZ, ampak urgentno, ker sem šla na preventivni pregled zaradi suma odtekanja plodovnice in močnih krčev.
K sreči plodovnica še ne odteka, popadki pa so bili kar zaznavni, tako da imam strog počitek, pa tak lep dan za sprehode s ta malim je zunaj. Za pokozlat, ko sem se pa dobro počutila pa je bil dež.
Pripravljeno konkretno še nimam nič, pa bo očitno potrebno pohiteti, ker se malčku kar mudi na svet, vprašanje, če bo zdržal še 14 dni. Je pa baje težak že 2500 g, tako, da ne bi smelo biti problemov, četudi bi takoj rodila. Seveda bi bilo najboljše, če počaka do konca, pa bomo videli.

Lep pozdrav vsem oktobrkam

Ojla,

tudi mi bomo imeli fantka in je res pravi korenjak po očiju, ki ima 196 cm 🙂 Počutje je kakor kakšen dan. Za dojenčka imam že veliko stavri. Manjka mi še kozmetika pa stvari iz lekarne in banjica s stojalom pa še kaj, ampak se trenutno ne spomnim 🙂

Lep pozdrav,

Nina

oj, tudi pri nas bo fantek.

kako velik je že pa še ne vem. imam pa 13.09. pregled in upam, da kaj zvem.

kupljenih imam samo nekaj cotk, kozmetiko dobim za darilo, voziček, jajčko in ležalnik grem jutri gledat k znanki (bom kubila rabljeno, ker se baje ne splača novo kupovat), obljubljenih imam tudi nekaj cotk.

počutim se pa še kar dobro, le trebuh mi je včasih malo napoti.

LP vsem nosečkam.

S.

PDP 31.10.

pozdravljene

mi bomo pa imeli punčko, imamo že skoraj vse pripravljeno razen nekaj malenkosti. počutje je še kar o.k., spim že bolj slabo, pa zdaj mi zopet vročina ne paše,…

drugače pa komaj čakam, da vidim svoj sonček!!!!

lepo se razvajajte

pdp 16.10.

počutim se kot ena velika orka, začela sem zatekati, boli me medenica… tako si želim, da bi lahko več počivala, pa žal ob 2,5 letnici to ne gre najbolje.
pregled imam jutri, bo pa še ena punčka.
stvari imamo od prej, cotke bodo v glavnem spet izposojene, nekaj pa jih bom še nabavila.
lep pozdrav!
pdp 27.10.

Pozdravljene,
jaz sem imela pred 14 dnevi UZ v 32. tednu. PDP imam 6.10.. Baje je tudi pri nas fantek. Enega že imamo, tako da imamo oblekice priskrbljene, pa tudi vso ostalo opremo. Nakupiti moram samo še kozmetiko, pa malo sobico urediti. Velikost je bila v 32. tednu 2,2 kg za cm pa nisem vprašala. Rekla pa je da se je posteljica že začela starati(1.st.) in da otrok tišči čisto navzdol, tako da mu niti glavice ni mogla izmeriti. Upam da bo vse o.k.. Prepovedala mi je kakršno koli delo in bivanje v stanovanju, zaradi prahu, ker smo prenavljali kopalnico. Tako da me je kar prestrašila. Sedaj samo pesti držim, da bo vse o.k.. Sem pa že precej okorna in se takoj utrudim.Nameravam pa še vsaj do srede septembra hoditi v službo.
Srečno vsem skupaj.
Darja

Jaz pa imam UZ naslednji teden v sredo. Upam, da je z našim malčkom (ne bomo vprašali kaj bo) vse O.K., saj je zelo živahen, predvsem pa ima en poseben hobi, da mi skače po mehurju in želodcu, tako da sem kar naprej na WC-ju. Vročina me že spet zdeluje – vse kar je nad 20 stopinj je zame tropska vročina. Ponoči bi najraje spala kar na balkonu, podnevi pa bi se vozila okrog z avtom, samo da bi bila prižgana klima.

Cunjice in vse ostale stvari sva podedovala (od treh fantov).

Lepo se imejte, pa crkljajte svoje sončke!

M.

New Report

Close