Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje porod z umetno oploditvijo

porod z umetno oploditvijo

Pozdravljene!

Zanima me, ali je katera izmed vas zanosila z umetno oploditvijo (IVF)? Kakšen je bil porod? Ali je res, da če si bil na umetni oploditvi prej rodiš? Koliko časa?

Sama sem bila na umetni oploditvi, rok imam 25.06.2005 in me zanima, kakšne so možnosti za zgodnji porod.

Hvala

Simona

Ena moja kolegica je bila na IVF in je rodila en teden po predvidenem roku. Tako, da ga ni napisanega pravila

LP

Sama sem rodila en dan pred rokom. Porod pa je bil najcudovitejsa izkusnja v zivljenju. V bistvu brez bolecin, v eni uri sem svoje dete imela na prsih. Letos januarja.
Je zamrznjencica in taka borka, uff, zdej je ze zacela roko glodat in se ne da. Pa se vala na joskih po celo popoldne, potem pa, ce ne zaspi, takoj roko v usta….

Živjo,

tudi jaz sem borka z onega foruma. Že drugič. Tako kot je rekla Mojca, napisanega pravila ni. Prvič sem rodila tri dni po roku in porod je bil čudovita izkušnja. Rok sem imela skoraj tak kot ti (28.6), rodila pa 1.7. Brez strahu za prezgodnji porod, razen če nimaš kakšnih težav. Srečno.Lp,Luna

Pozdravljena!
Mene je tudi “ljudska modrost” hotela prepričat, da bo prej, pa smo umetno sprožili dva dni pred rokom, drugače sem imela pa občutek, da bo kar noter ostal:0)))
Porod se nič ne razlikuje od drugih porodov. Vsaka ima pač svojo izkušnjo.
Le pogumno v svet starševstva.Jenny

No, sama sem po IVF-ICSI rodila že trikrat. Prvič 4 dni pred rokom, drugič 10 dni prej in tretjič en dan prej. Obravnava v porodnišnici ni bila zaradi IVF nič drugačna.

New Report

Close