Najdi forum

VROCI DNEVI

MENE ZANIMA KAKO JE Z NOVOROJENCKI, KI BODO ROJENI V TEH VROCIH DNEH, KI PRIHAJAJO.KAKO JIH OBLECT?KDAJ LAHKO V KRATKE ROKAVE??BREZ KAPICE??KAKSNE KREMICE ZA SONCKA KUPIT?

V preveliki vročini tako ne smeš z njim ven. Mi smo hodili na sprehode zjutraj ali pa pozno popoldan. Položili smo jo na tetra plenično, da ni ležala na sintetičnem materialu. Če je bilo vroče smo ji oblekli le ohlapen body in pampersko, pa tanek klobuček(patronažna nam je rekla, da če so kolki i vredu je v vročini ni potrebno mučiti z širokim povijanjem). Vedno smo imeli dežnik na vozičku in tetra pleničko s katero smo jo pokrili, če jo je še kje dosegel sonček. Krem smo se prvo leto izogibali.

Ko smo imeli mi pred dvema letoma našo pikico je bilo tudi peklensko vroče, tko sem jo imela samo v bodiju z kratkimi rokavi pa eno plenico čez da ni ravno sonce gor sijalo, ampak še to smo bili zunaj zjutraj in zvečer. Kremo smo imeli pa tako z faktorjem 30, ker itak ni bila nikoli na direk soncu. Letos se nam pa že spet obetajo vroči dnevi tko da že premišljujemo o nabavi klime za stanovanje.

LP Casalli

Mi tudi pricakujemo poletnega dojencka. Sama sicer se nimam izkusenj z otroci, ampak sem razmisljala, da pridejo od oblekic v postev predvsem kaksni bodiji s kratkimi rokavi. Brezrokavna oblacila mi niso tako simpaticna – dojencki se verjetno tudi potijo pod pazduho, potem je najbrz kratek rokavcek udobnejsi, ker malo popivna znoj? Vceraj sem bila v H&M, pa imajo zaenkrat se bolj spomladansko ponudbo. Upam, da bodo dobili se kaj tanjsih stvari s kratkimi rokavi in hlackami. Krem bi se pa jaz raje izognila. Soncu seveda tudi, razen proti veceru. Klimo bomo tudi namontirali, vendar ne v otroski sobici. Sicer se mi pa zdi, da se z vrocino vseeno lazje shaja kot s prehudim mrazom. Vsaj jaz, ki sem bolj poletni tip.

joj,
sedajs te me spomnile tisti junij in 40 stopinj v senci – naše je toliko jokala samo če smo jo kaj oblekli – v najhujši vročini smo jo imeli kar v eni tetra plenički zavito in pampersko. Kako kapica, pa še bodija ni hotela – se je tako drla. Mi smo hodili okoli v kopalkah njej pa naj kapico dam? Nisem mogla. Ampak to samo v tahujši vročini. Drgač pa bodiji. Me je prodajalka kar čudno gledala ko sem ji razlagala, da rabim tetra majčke s kratkimi ali pa brez rokavov – ja to pa dojenčka prvi mesec ja ne boste oblekli. HALO, če je pa zunaj bolj toplo kot v maternici. Sicer pa doma je klima (vsaj za ponoči). Bolj me skrbi stanje v porodnišnici – se bomo tiste prve dneve kar stopili.
lp
N

tudi mene skrbi, saj napovedujejo pasjo vročino….pa nobenih izkušenj z dojenčki nimam….
pa bomo že preživeli!
samo, da bojo naše pikice zdrave, a ne?!

Uživajte ta čudež življenja!

H., 19 2/7

New Report

Close