Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje plusek koooooooooooooooooooooooooooooooooooomaj viden

plusek koooooooooooooooooooooooooooooooooooomaj viden

Včeraj zvečer sem naredila CB test, sem 10 min gledala, če je ali ni, že – je slabo viden (za razliko od – v malem (primerjalnem) okenčku), mi je mož rekel…, a še požez naj bi bila ena črta… , namreč tako slabo je vidno, da nisem vedela, a si samo domišljam… Že 6 mesecev čakava na novo nosečnost, do zdaj menstruacija vedno redna, brez zamud, na 25-27 dni. Znaki še vedno kot tik pred menstruacijo, a le te od nikoder. Tokrat mi menstruacija zamuja 5-7 dni (odvisno od dolžine tokratnega ciklusa), res pa je, da pa je bila ta mesec lahko ovulacija kasneje (pred 15 dnevi, je bilo neko špikanje…, kdo ve, ali pa je bila takrat že vgnezditev; ravno tako se spomnim pri prvi nosečnosti, sem imela občutek kot da sem imela 2x ovulacijo z razmikom 1 tedna…).
Morda pa imam nosečniškega hormona malo tudi zato ker še dojim mojega 19 mesčnika…. No vsaj upam, da imam nosečniški hormon. Da nimam samo prividov…
Čez kakšne 3 dni bom ponovila test, vendar bom tokrat raje vzela Babychack mini, ta naj bi bil bolj občutljiv, ali pa mi priporočate še kakšen drug test…????

Priporočam ti Clear blue, sigurno najboljši test, je pa žal tudi najdražji. Tam ne moreš “falit”. Če sta črtici dve sta ali pa je samo ena.

Vseeno mislim, da ti je uspelo in ti čestitam. Vse lepo ti želim in dobrodošla na forumu.

Po novem je plus, ne več 2 črtici. Če je plus viden je nosečnost, četudi je komaj opazen. Vseeno pa naredi test čez nekaj dni še enkrat. Jaz sem v lekarni vprašala in so rekli, da je CB pač ‘firma’ in je zato najdražji. Če je nosečnost, ti vsak test to pokaže.
Ti pa že kar ČESTITAM, ker mislim, da je to to.)

Tudi jaz sem naredila test s tanovim CB, pa je bil tisti plusek tako minimalno viden, da sem tud jaz bulila vanj debelo uro, pa sem šla naslednji dan po novega v lekarno na Viču, kjer sem dobila še ta starega CB, kjer se v primeru nosečnosti pojavijo le dve črtici in mi je takoj zelo nazorno pokazal dve – – in sem takoj letela nazdravljat:) Probaj še ti:)

New Report

Close