Najdi forum

Voziček Scirocco

Jaz sem že čisto zmedena. Je to Hauckov voziček? Pa kje bi jih imeli? Morda katera ve za približno ceno? So v redu?

Pozdravljena Asahi Scirocco je Hauckov vozicek, ki ga imajo le v Arielu v BTC (tam se ga da tudi videti). Cena za športni del je cca 89.000 SIT (štirikollesnik) in mislim da 5.000 SIT ceneje za trikolesnik. Posebej lahko dokupiš lupinico in košaro (47.000 SIT).
Jaz sem voziček kupila, čeprav ga še ne uporabljamo, ker še čakamo. Vendar se ti ga resnično splača kupiti v Celovcu (v Toysu so najcenejši in športni del stane 200 EUR, jaz sem ga zaradi barve dobila še ceneje 139 EUR), to pa se že kar pozna.
LPL 38 1/7

To so vozicki blagovne znamke Asahi. Imajo jih v Arielu, drugače ti pa svetujem, da greš pogledat v Avstrijo v Celovec k Schmidu ali v Toys’ Rus. Prijateljica ga je kupila ravno v tej omenjeni trgovini precej ceneje kot pri nas, vedno iamjo kakšne akcije. Lahko si pogledaš tudi internetno stran http://www.schmid-baby.at , za Toys pa nimam naslova. Vem pa, da ja prijateljica kupila Schirocco 3 kolesnik za 199 Eurov športni del, ne vem pa koliko je dala za lupinico, vem pa, da ceneje kot pri nas. Kupila ga je v Toysu.

lp A.

Hvala obema za odgovor.
Samo še tole: se da ročaj obrniti v obe smeri?

tudi jaz imam enakega, kupila sem ga v Celovcu pri Schmidu, bil je precej cenejši kot pri nas.Žal pa se ročaji ne dajo obračati v obe smeri.

LP

Ne, ročaj se ne da obrniti. To je po mojem mnenju edina slaba lastnost teh vozičkov,
lpL

Ohhhh!!!! 🙁 Že ko mislim, da sem našla tak voziček kot bi rada, pa se izkaže, da nekaj manjka.
Morda katera ve, kateri bi imel vse to+ ročaj v obe smeri?

Nekatere punce zelo hvalijo Queeny frestile confort, ki menda stane okrog 99.000 SIT (poglej sosedni post). Ina pa lahko ti povem še za ene vozičke, ki jih prodajajo v Arielu pod Emporiumom Icco, ki tudi imajo vse to ampak so kar precej dražji (cca 140.000 SIT). Vem pa da se roč obrne tudi ABC vozičkom, ki so cenejši.
Odvisno je od tvojega okusa in financ seveda.
LPL

Queenija nekako ne bi imela- če bomo le našli kakšnega drugega.
Kaj pa kakšni drugi od Haucka?

Živjo dekleta!

A se da pri teh vozičkih tudi avtosedež postviti v voziček???

Glede ročaja. Na sliki pa je prikazano, da ko je dete majhno gleda proti tebi, ko je pa že večji in že lahko sedi gleda pa stran od tebe. A to potem ti košaro okoli obrneš ali kako???

lp Lu

Hartanov štirikolesnik Trio X ima tudi možnost obračanja ročaja v obe strani. Je pa malo dražji.

Irena, je ta Hartan od Haucka? Imajo kakšno spletno stran?

Mi ga imamo…kupili smo ga v avstriji pri schmidtu…za vozicek+zimsko vreco+previjalni ruzak sem dala nekaj vec kot 80k sit…pri nas v arielu pa stane samo tak vozicek 100k sit

je pa enkraten vozicek…ne morem prehvalit

papa,teja

Je ze potekala debata, da imajo v toysu ponaredke…in to kar ocitne in precej slabse :(((

Se strinjam…edino rocaji so slaba stran tega vozicka….sicer pa mali postanejo kaj kmalu nagajivcki in jim ne pase gledati samo mamico…ce pa kupis kosaro, potem jo imas obrnjeno proti sebi 🙂

Hehe dokupi se kosaro in asahi bo imel vse :)))

Meni je zelo všeč, edino ta ročaj me moti. Aja, v katero stran je pa sploh obrnjen? Otroček gleda tebe ali stran?

Kako pa ločiš prevega od nepravega?

Hja ce imas sportnega otrocek gleda naprej….ce bos dokupila kosaro, kar ti v zimskem casu svetujem, potem otrocek gleda tebe :)))

Se to…jaz sem kupila samo sportni vozicek…najprej smo uporabljali zimsko vreco…do treh mesecev je nekako slo, saj ima vozicek zadaj tako lustno odprtino, tako da lahko budno opazujes svojega malcka…no zdej pa mu niti vozicek niti lezec polozaj ne odgovarja vec…je tak firbec da se mora na sprehodu nosit…vozicek imamo trenutno za okras :))))

New Report

Close