Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Nastavek za dojenje

Nastavek za dojenje

Zadnjič sem hotel kupiti tisti nastavek za dojenje, pri občutljivih in poškodovanih bradavicah, pa sem se kar obnila nazaj proti izhodu, ko sem videla, da so po številkah!! (Mini, Standard, pa tavelike) :(((

A mi zna katera svetovati kako določiš velikost? Hvala.

deja. (36/2)

Najprej bi te vprašala, zakaj misliš, da rabiš kupiti te nastavke že vnaprej?
Poglej, normalno je, da so bradavice prve tedne bolj občutljive in malo tudi boli (jaz sem to vedala vnaprej, tako da sem bila pripravljena), ampak to kmalu mine, če je otrok pravilno pristavljen.

Pa ti nastavki niso najboljši za uspeh dojenja. Ena prijateljica je dojila z njimi in ti povem, da ni dojila dolgo.
Pa sploh ni nujno, da bo otrok se želel dojiti z njimi. Sama sem si jih nabavla, ko je bila hčerka stara 14 mesecev, ker me je tedaj NOROOOO grizla in sem imela res vse razjedene in sem mislila, da bo malo boljše, če uporabim nastavke. Ampak ko jih kupim, se mala sploh ni hotela dojiti z njimi. Jih je kar sama zgrabla in zabrisala stran. Stran vržen denar. Na srečo se je stanje z grizenjem kmalu popravlo.

Aja, pa pri bolečih in razpokanih bradavicah od začetka je najboljša krema za mazat lanolin, no v bistvu to ni krema.

Jaz sploh nisem razmišljala, da bi lahko šlo kaj narobe pri dojenju, ampak sem enostavno samo dojila in se z nobeno stvarjo nisem obrmenjevala.

Ti nisem ravno odgovorila na vprašanje, ampak upam, da sem ti pomagala na drugi način. 🙂

Želim ti uspešno dojenje.

New Report

Close