Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje izcedek iz bradavic

izcedek iz bradavic

Mene zanima ce ima katera podoben problem in seveda tudi odgovor. Sem v 29 tednu in v zadnjem tednu opazam izcedek iz bradavic belo rumene barve, pa me zacenja tudi malo skrbeti da nimam kakega vnetja.

Brez panike! To je kolostrum, prvo mlezivo. Dojke se pripravljajo na dojenje. Pri meni kar lije ven, sploh zvečer ko se sprostim in vležem na kavč. Prva pomoč – kupi blazinice za dojenje.

LP S. 31t.

Pika,pomiri se. To ni vnetje.To je tvoje prvo mleko,ki ti je začelo tečti,saj se tvoje dojke pripravljajo na dojenje.Meni se tudi občasno to dogaja,pa sem šele v 23.tednu nosečnosti.
Brez skrbi.
Tassy

Tassy

Punci ful hvala pa lp obema

Če bi te zraven tega začele boleti bradavice, si jih maži s bepanten mazilom. Meni ful pomaga.

Meni se je v prvi nosečnosti to dogajalo že od 20. tedna dalje. Se strinjam s prejšnjimi odgovori. Prijetno nosečnost!

Lep pozdrav, Marjeta

Proti koncu obeh prejšnjih nosečnostih sem morala že kar uporabljati blazinice, da ne govorim o poplavi prva dva meseca po porodu. Je dobesedno teklo v potokih.

Marija

New Report

Close