Najdi forum

DANES IMA ROJSTNI DAN

Draga MimaŠ!

Vse lepo Ti želim za rojstni dan, kjerkoli si, počivaj v miru, brez bolečin.

Pred letom dni sem Ti poslala voščilo prek sms. Zahvalila si se mi, Tvoj sms, pa še vedno hranim v mobiju, ker mi je drag spomin na Tebe. Večkrat ga tudi preberem. Velikokrat vzamem v roko Tvojo knjigo “MAVRICA V
PLOČEVINKI”.

Forum, kjer si se Ti največ zadrževala in dajala spodbudo in napotke, ne obiskujem več. Ne morem! Tudi tukaj in drugot se malo oglašam.

Mima, Ti si bila borka z veliko volje in optimizma. Mnogo nas ni vedelo kako hudo si bolna.
Šele po tem, ko si se poslovila, sem razumela, ko si mi napisala, da je lahko priti do računalnika, težje na WC.

Še 3. aprila si se na forumu Strejši modrejši dogovarjala, kam boste šli nabirat regrat. Čakala sta Tvoj odgovor, Ti pa se nisi več oglasila.
Zelo težko sem njima sporočila, da Te ne bo več, da so Tvoji domači sporočili, da si se za vedno poslovila.
Z žalostjo sta sprejela novico. Gospa z nikcem “Neskončnost”, nisem zasledila več. Gospod, pa se je še oglašal, pa ne tam. Tudi njega ne zasledim več, mogoče piše kje drugje.

Vsi bomo prišli za Teboj, ko bomo dohodili, dokončali pot, ki nam je določena. Nekateri preje, nekateri pozneje.
Svečko sem Ti prižgala tukaj.

PRABABI

Prababi, lepo si napisala MimiŠ. Tudi sama sem forum, kjer je ona pisala, večkrat obiskovala in ta forum mi je dajal upanje. Spomnim se, da sem jokala, ko sem videla, da je umrla MimaŠ, čeprav je nisem poznala v živo.

Tudi jaz se velikokrat spomnim nanjo, njena volja, moč, optimizem vse do konca…..še vedno jo pogrešam….

Draga MimaŠ vse najboljše! Svečka zate bo vedno gorela, če ne drugje v mojem srcu.

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

Ali je še kje na forumu kakšno njeno pisanje, njena zgodba MimaŠ, ozr. Neskončnost? Rada bi prebrala, pa ne vem kje in POD KATERIM datumom naj to iščem. Hvala, lp

Mislim, da je. Forum Kako živeti z rakom. Uporabi iskalnik, pa boš našla – naslov je Mavrica v pločevinki.

Berem od MimeŠ zgodbo Mavrico v pločevinki.

Sem zelo ganjena. Nisem spremljala tega foruma, prvič sem ga odprla pred parimi meseci. In tako komaj zdaj zasledila Mavrico v pločevinki. Ne morem verjet ozr. hudo mi je, da so v življenju ljudi take usode. Tako polna življenja je bila, prava borka, res je. Pa je omagala. Tako žalostno.

Sem na sredi branja, nekajkrat me je že zagrabilo, da ne bi več brala, ker sem tudi sama bolna in – saj veste.

Vesela bi bila, če bi kdo še napisal kaj o njej. Itak pa imam namen prebrati vse kar je pod nazivom Mavrica v pločevinki.

Bodite lepo, baj baj

Draga MimaŠ! Pozdravljena!

Danes praznuješ rojstni dan, vse najboljše Ti želim.
Leto je zelo hitro prišlo naokrog. Velikokrat se spomnim naTe.

Tvoj SMS, ko si mi ga poslala 1. aprila 2006, na Tvoj rojstni dan, še vedno hranim, mi je drag spomin, pazim, da ga ne izbrišem. Svečka v Tvoj spomin, gori že od sinoči.
Po Tvojem odhodu v “ozunje”, je odšlo že mnogo mojih znancev. Jaz, pa še vstrajam tukaj, na tem Svetu, koliko dolgo še? Nisem še dohodila svoje poti.
Tudi Tvojo “Mavrico v pločevinki” še včasih berem in se spominjam na dneve, ki si bila še tukaj in dajala spodbudo bolnim.

Mima, hvala TI! Ostala si mi v lepem spominu.

LP PRABABI

Pozdravljena!

Draga MimaŠ!

Danes praznuješ 53. rojstni dan, vse najboljše in dobro Ti želim.

Kjer sedaj Si, ni več bolečin. Za Teboj odhaja mnogo ljudi, tudi moji znanci, sodelavke in prijatelji so odšli. Izgubili so boj, kot Ti, s to kruto boleznijo.

Ostala Si mi v lepem spominu, rada sem Te brala in klepetala s Teboj.
Tudi “Mavrico v pločevinki”, še vedno včasih berem.
Na forum, kjer si največ pisala, dajala mnogim koristne napotke, ne hodim že dolgo več.

Draga Mima,
SMS, ki si mi ga poslala 1. aprila 2006, še vedno skrbno čuvam. Imam ga tudi zapisanega na majhnem lističu, če se mi po nesreči izbriše.

Pred tremi leti na današnji dan, Si začela odštevati zadnji teden svojega življenja.
Z žalostjo smo sprejeli Tvoj odhod.

Sedmega aprila ob 10:30, bo tri leta od kar Si za vedno odšla. Počivaj v miru.

Ostala Si mnogim v lepem spominu.

Lep pozdrav!
PRABABI

PRABABI, lepo napisano. Take te nisem poznal.

Še ena ki se večkrat spomni na MimoŠ. Vedno ko je kaj napisala sem prebrala ker je bilo tega vredno. Kaj je res da Mime že 3 leta ni več?

Počivaj v miru draga Mima.

nona Karolina

Draga MimaŠ,
pozdravljena!

Sem v Tvojem kotičku spomina, že štiri leta uživaš zasluženi mir.
Mnogi, se Te spominjamo, predvsem tisti, ko si jim dajala napotke ob hudi bolezni.

Ponavadi, sem se oglasila tukaj za Tvoj rojstni dan, praznuješ ga 1. aprila.
Tisti dan sem mislila nate, Ti prižgala svečko in čestitala za 54. rojstni dan.

Tokrat se oglašam, na dan, ko si se za vedno poslovila. Danes ob 10:30 je minilo štiri leta.
Velikokrat se spomnim na Tebe, tudi “Mavrico” včasih vzamem v roke in berem.
Mima, ostala si mi v lepem spominu. Tudi sms, iz pred štirih let imam še shranjen.
Čas, pa hitro beži, beži …. veliko je solz in žalosti.
Počivaj v miru.

Lp. PRABABI

New Report

Close