Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja POŠKODBA NA DELOVNEM MESTU-POMOČ!

POŠKODBA NA DELOVNEM MESTU-POMOČ!

Zanima me, kako izvedeti, kje ima firma zavarovano svojo odgovornost in kje je zavarovano kolektivno nezgodno zavarovanje delavcev? Kako priti do teh info?
Gre za to, da si je moj sorodnik na delovnem mestu pri padcu z lestve zlomil nart na nogi(kompliciran zlom), imel operacijo, čez eno leto mora še na eno operacijo da mu odstrnijo ploščice.
Ta moj stric je dober mesec po operaciji utrpel tudi močno obliko tromboze noge.Bil je tudi v nevarnosti, da mu bodo nogo odrezali,hvalabogu da se to ni zgodilo in je sedaj že boljše. Je možno glede tega tožiti tudi bolnišnico?
Koliko lahko približno pričakuje za to njegovo poškodbo: prelomljen nart na nogi zaradi padca z lestve na delovnem mestu,7 mesecev bolniška, tromboza noge, številne fizioterapije,še sedaj mora nogo dobro segret, da sploh lahko gre delat!??
Katerega odvetnika v MB priporočate, ki se ukvarja z odškodninami na delovnem mestu??
Hvala!

Spoštovani!
Do podatkov bo sorodnik prišel na sedežu podjetja kjer je zaposlen.Običajno te zadeve ureja ali kadrovska služba ali računovodstvo.
Ko me sprašujete o višini odškodnine,je ne poznam,zagotovo pa ne bo mala.
Če boste angažirali odvetnika,bo on prišel do podatkov na polici.
Moj odvetnik je Mariborčan,deluje pa v Ljubljani,pa ga lahko vprašam,seveda z vašim strinjanjem.Odpišite na moj email: [email protected]

Lepo pozdravljeni, Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close