Najdi forum

lesena hiška na drevesu

Ali je varno poleti med vročinskimi nevihtami z grmenjem in strelo prespati v leseni hiški na drevesu. Hiška je kake tri metre visoko vpeta med tremi drevisi. Ta tri drevesa so v razmiku približno dva metra, debela so pa kakšnih 15 centimetrov in viskoka kakšnih 10 metrov. Hišica je v celoti lesena (seveda z izjemo žebljev), zgornji del strehe pa je iz črnega polivinila. Prednost je verjetno v tem, da če bi strela že vdarila, nisi v stiku s tlemi, po drugi strani pa drevesa niso ravno varna.
Kaj menite?

Lahko greš spat tudi v Ljubljanski ZOO v medvedji brolg, če si že tako želiš nenavadno smrt.

Vsaka nevihta te bo v taki hiški itak zbudila. Zato je po moje varneje, če takrat stopiš tiste 3 m nižje ter si za čas nevihte poiščeš drugo zavetje.

________________________________________________ Prave kritike so zasnovane na trdnem prepričanju ali znanju.

Po moje ni varno. Strela udari v drevo, ga razkolje, tebe pa če ne bo že ubilo, te bo vrglo bog vedi kam.

In zakaj si tako želiš biti med nevihto poskusni zajec?

Hvala vsem za odgovore, ampak mislim, da vseeno malce pretiravate.
Res, da je strela zelo nevarna, ampak verjetnost, da izbere ravno mene pa je neznatna, ne vem koliko že 1 proti nevem koliko milijonov.
Pa tudi kot je meni znano je bilo smrtnih primerov zelo malo.

Angel smrti, pa misliš, da bi se medved s tem strinjal. :)))

Zima1:
“…tebe pa če ne bo že ubilo, te bo vrglo bog vedi kam.”

…..se bojiš, da me bo vrglo na kakšen samotni otok:)))

Zakaj pa si potem vprašal?

Kar naj te zabriše čim dlje (bo zastonj), samo da boš še dihal in hodil.

Zabaven polet ti želim! 😉

Potem pa kar veselo na drevo! Sicer pa… bomo vsaj brali v časopisih o tebi. ;)) To je pa tudi nekaj, d ane bo sama politika, pa cerkev, pa davki…

Zato, da boš ti vprašala zakaj sem jaz vprašal.

Jaz pa sem mislila, da zato, da nas boš potem poučil, kakšna je verjetnost, da te zadene strela. Sranje, pa sem se spet zmotila…..

________________________________________________ Prave kritike so zasnovane na trdnem prepričanju ali znanju.

New Report

Close