Najdi forum

Pozdravljeni!

S fantom sva pred nakupom oken za najino novo hiško.
Nagibava se k pvc oknom. Dobila sva že precej ponudb. V oči pa nama je padla tista od MARKO MRLAK S.P., žiri.
Ima kar konkurenčne cene, zato naju zanima če ima kdo izkušnjo z njim oz. po “ustnem izročilu” kaj ve. Vse informacije so dobrodošle saj je najboljša reklama le od zadovoljnih uporabnikov.
Hvala in lp

Kaj pa JODO d.o.o. iz Kranja, sta se tam že pozanimala?

Hvala za predlog. Bom takoj pogledala na njihovo stran, če jo imajo. Drugače sva pa iz Obale, sam na našem koncu je bolj malo tega.

Za vse predloge se še naprej priporočava.

Hvala in lp
Mateja

Midva sva dala narediti predračune za našo novo hiško pri okoli 20-ih prodajalcih oz. proizvajalcih PVC oken in vrat.

Daleč najcenejša je Interalta, ki pa je tudi zelo zelo kakovostna. So pa cene tako zelo različne, da ne moreš verjeti. Pri nekaterih lahko ceno Interalte pomnožiš z 2 – in to za popolnoma enaka okna (5-komorni sistem).

Midva se bova definitivno odločila za Interalto, pa še subvencionira se.

Interalta okna so tudi zelo kvalitetna – sama jih imam in tudi nekaj mojih znancev, vem pa za dva primera, ko so neka poceni PVC okna ljudje metali ven in jih nadomestili z Interaltinimi.
Pa še glede dobave in montaže so točni kot urca.

LP, M

Hvala vsem za pedloge in mnenja.

Sva poslala enih 6 povpraševanj na različna podjetja. Zdaj bomo pa videli kdo bo najhitrejši pri pošiljanju odgovora, kasneje pa bomo primerjali cene in se odločili.

Lep pozdrav
Mateja

Najboljša okna so od podjetja AJM iz Pesnice pri Mariboru

Ja AJM ima kvalitetna okna in njihov predstavnik je na Kozini, torej blizu obale.

lp

AJM okna so kvalitetna, imam pa slabe izkušnje pri montaži

Tanja kaj pa je vilo narobe z montažo. Jaz namreč v torek dobim njihova okna, na kaj moram biti pozorna?
Hvala in lep pozdrav!

Da so kvalitetna sem slišala, žal pa niso finančno ugodna. Mislim, da se dobi tudi kvaliteta za manj denarja.

Kvalitetno, hitro, cenovno ugodno – KLI Logatec!

Nataša

Mislim, da niso vsi monterji dobro usposobljeni in je to problem (odvisno od terena). Paziti je treba, da so pravilno vgrajena, napake se pokažejo večkrat šele kasneje.

To pa sploh ne drži! Namreč, da je kvalitetno in hitro. Iz svojih izkušenj seveda. Prava katastrofa.

Se strinjam kar je bilo rečenega glede montaže, pri meni so montirali okna od podjetja okna,vrata,senčila MONTBIRO[/b] in moram jih pohvalit.Montaža OK roki tudi. Samo tako naprej sem pa jih tudi priporočal svaku.

Najboljš, če ne poznaš res nekoga, ki ti lahko resno priporoči dobro delo za ugodno ceno, je, da nardita to, kar sta že – povpraševanje na čim več firm.

Na obali imate tudi okna Žižek – sta že vprašala tam?

Pa kje hudiča vi živite , da smatrate firme kot so ajm, kli logatec, interalta, mik celje, nagode itd pod najcenejše in najkvalitetnejše?

kvaliteta je povsod bolj k ne enaka, kar se pa cen tiče je pa bolje včasih vzeti okan pri kaki “garažni” firmi.

lp
miran

Hello

probaj dobit ponudbo še tukaj

Zrihtajo (brezplačno) 3 ponudbe…

lp
Simona

Poskusite tukaj http://www.montbiro.si
Fantje dobro delajo.
Lp Simona

Glede oken – vsa PVC okna so tako približno vsa ista, največ je odvisno od montaže. Zato je fajn izbrat firmo – ki nima problemov z monterji, ki kolikor toliko dobro posluje, nima veliko reklamacij. Najbolje je izvedet od prijateljev, sploh če je kak inženir. Najbolj zanesljivo. Poznam sicer okna v SLO, ampak nima smisla govorit točno tega izberi. Možnosti je več, lahko bi rekli katerih ne, ampak nekako ni fer, mogoče pa ima res kdo dobro izkušnjo.

Dela se pa tako – pošlješ ene 5 – 6 ponudb, počakaš na odgovore, izbereš najcenejšega, se še pogajaš za ceno, ti dajo boljšo ponudbo in s tem greš in se pogajaš s tisto firmo, katera okna res želiš imet. Ponavadi se da zmenit za popust samo če rečeš.

New Report

Close