Najdi forum

Sem v vezi leta z porocenim moskim,ki ne kaze namena,da bi se locil,je muslimanske vere.Se v dostih stvareh ujemava,zelo dosti sva skup,z njim hkrati ni dolgcas,je zelo odprt nekompliciran,druzaben.Kaj se spolnosti tice,se super ujemava,ne vem zakaj,me zelo spolno privlaci,kar se pred tem nisem pri dobenem obcutla,to telesno strast.Tako bi si zelela,da bi se locil po eni strani,ker me zelo muci,da ima zeno in da ga jaz ne morem nikjer predstavit ,kot mojega fanta,ne pri starsih,ne pri prijateljih,saj je porocen.Po eni strani si zelim,da bi se odlocil zame,saj vem,da ne ljubi svoje zene,z katero ima otroka.Vglavnem opazam sama pri sebi,da me to tako muci,ne morem dobro spat,ker mi roji vse to po glavi,ko vem,da je doma pri zeni.Zacela sem mu delat scene po telefonu,zakaj se ne loci,da me ne ljubi,da mu gre dobro,malo pri eni potem pri drugi,postala sem zlobna,ga kritiziram,prizadevam z besedami.
Mi je zal,opazam,da sem ga zacela mrzit,za vse to,ker me je dostikrat prizadel,dostikrat izkljuci telefon,odlozi slusalko,mi rece,naj mu ne tezim.
Mene vse to tako prizadene,da je tako hladen do mene.Ljubim ga po drugi strani ga mrzim.Zacela sem trpeti,cas bezi ,prihodnosti ne vidim z njim,pa izgubit si ga ne zelim.Ne vem vec kaj naj naredim?
Po drugi strani mi spet pase,da imam svojo svobodo,jaz odlocam vedno sama,kdaj se vidima,ko imam cas,ne vem,zakaj si zelim,da bi se locil in trpim.Sprasujem se,je najvecji vzrok ta,njegova zena,da je vezan,ki me vrze povsem iz tira.Ko mi je rekel,da je pripravljen se k meni preselit
,nisem bila pripravjena ze iz strahu,da ce mu z namo spet nebo,se lahko vsak cas vrne k zeni.Ne pocustim se varno,ali pa do be isto brezobrazno do mene obnasak kot ,do zene.Gre kdajmhoce,pride kdaj mu je,strah me je ,da bi se mi isti godilo,brez da se loci od svoje zene,in ne bibilo se vec boriti,da bi se odlocil zame.Ne vem kaj naj nredim,sem zacela hodit k psihologi,ker sam ne pridem ven iz tega zacaranega kroga.Prosim za nasvet?

In kaj pravi psiholog? Mogoče to, da moraš vse skupaj pustiti in iti svojo pot, ki te ne bo obremenjevala, ampak bolj kot strah pred tem, da se ti kaj zgodi, imaš strah pred tistemu, česar še ni bilo.

Ampak tisto vedno pride.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Itak samo trpiš. Pusti ga in zaživi srečno. V RIT GA SUNI. To je to.

Saj sama vidiš, da z njim nisi in ne boš nikoli srečna.

Moški, ki imajo ljubice, so pač taki, da bi imeli obe ženski, sedeli bi na dveh ali več stolih in se delali uboge revčke…

Saj so res revčki – na duši, ki je prazna…..

Pozdravljena !

Zmedeno pismo, kot si zmedena sama.

Zveza s poročenim moškim verjetno ni to, kar si želiš zase, a ne ?
Ko si prosila za nasvet, si verjetno pričakovala, da ne bomo soglašali s teboj.

Sebični in egocentrični moški, ki niso sposobni reševati problemov in bežijo v objem svojih ljubic niso ne vem kakšna dobra partija, bi rekla.

Do kdaj in koliko časa boš še prenašala tako stanje, je odvisno od tebe in samo od tebe.

Praviš da ne moreš normalno spat. Se ti ne zdi, da je že skrajni čas, da nekaj ukreneš ?
S tem ne mislim, da mu delaš scene in ga klicariš domov, ampak dokončno presekaš to nezdravo stanje.

Prav je, da hodiš k psihologinji, da boš sama zase ugotovila, zakaj se tako malo ceniš, in da se ti lekcija v naslednji zvezi ne bo ponovila.

In nehaj razmišljati o njem in začni razmišljati o sebi. Njegovo življenje, njegov problem, tvoje življenje – tvoja odgovornost.

Pa veliko sreče !

Nina*

Poročeni moški z ljubico/ ljubicami izrabljajo druge osebe za to, da bi ga nenehno občudovali, sam pa je z dušo in telesom v stalni puberteti. Taki potrebujejo mamo, v tem se izraža njegova mučna odvistnost oz. travma iz otroštva: želi biti vedno materin občudovani otrok, hkrati pa čuti, da ne bo ljubljen tak kakršen dejansko je.
ON je FALIČNI MOŠKI – vedno mora biti FANT OD FARE, svojo šibko samozavest mora čimbolj napihniti. MAČO, ki se nikoli ne more odločiti katera ženska je najbolj podobna njegovi mamici.
Neskončno hrepeni po ženski,ki bi ga vzela v naročje in zadovoljila vse njegove potrebe. Edino, česar se ves čas boji, je to, da bi bil na kaj resnično navezan, zato laže in zavaja ženo , otroke, ljubice in VEDNO- VEDNO NAJBOLJ SAM SEBE, uboga RANJENA IN NEZADOVOLJENA DUŠA.
ON SE NAJ ZDRAVI, NE TI.
NE DOVOLI MU, DA SE ZDRAVI NA TEBI.

Ženske pa kaj vam je?! A nimate tolk možganov in sočutja (v tem primeru do otroka, če žedo žene ne), da se takšnih moških na daleč izogibate?! Kdor vara enkrat bo varal vedno. In ne pričakuj, da bo odšel od svoje žene in otroka. Kod drugo pa ne razumem, da nimaš toliko ponosa, da pustiš tega “frajera”, ki te niti slučajno nima za žensko kot si zaslužiš. A veš koliko je samskih, pridnih, delavnih,…moških in sem sigurna, da se da dobiti takšnega, ki bo boljši od tega in takšen, ki te bo vreden…koliko si vredna zase, koliko se ceniš…bolj malo, ker še vedno ostajaš z njim, ki te ni vreden-po drugi strani pa je prav, da si malo preizkusila trpljenja, če si ga ti povzročila njegovi družini. Zob za zob ali vse se vrača, vse se plača! Vse pride za tabo-ti ne boš izjema!

LP, Laura

Le kaj ti je,da se siliš tja,kamor ne spadaš in nikoli ne boš?

Po svoji neumnosti že sedaj trpiš.Kaj šele bo,če res razdereš njegovo družino in morda po vroči romanci ugotoviš,da si se pošteno uštela?Takšnih primerov je več kot preveč.
Psiholog ti ne bo veliko pomagal,če bodo tvoje komande v glavi zmedene.Sama s sabo se pogovori in premisli z vseh zornih kotov,če je res on edini,ki ga hočeš in brez katerega ne moreš?Za začetek pa si daj dol rožnata očala,da boš videla bolje in to tisto,kar vidim že jaz!Pa čim manj zablod in roke proč od poročenih!Ne delaj scen,umakni se in razumi,da ste trije preveč,četudi je musliman!
Prej ko si ga boš izbila iz glave,prej bolje zate!

LP!!!

Veš kaj, takoj ko sta začela, si vedla da je poročen in da je zelo malo verjetno, da se bo ločil. To kar on teb basa, da mu z ženo ni dobro je lari fari, al si si pa sama tako sliko ustvarla. Če mu ne bi blo dobro, bi se ločil, pa to sem še vsaki k je mela tak problem k ti napisala. To je samo zatiskanje oči pred resnico.

Kako bi se ti počutila, če bi ti ena spelala moža??????A bi ti blo lepo? Pomoje da ne, ker se že zdaj, ko v bistvu z njem nimaš nič, full slabo počutiš. Pusti ga in si najdi takega, ki mu boš ti ena in edina in ga boš lahko vse povsod predstavila kot svojo boljšo polovico. Ne vem kaj ti je v zvezi lahko tok všeč, če se morata vedno skrivat. Sex je verjetno dobr samo zato, ker je vse prikrito in ker to delata naskrivaj. Če bi ga mela vsak dan ob sebi ti verjetno ne bi bil več tok zanimiv.

Pusti ga in mu daj do znanja naj te ne kliče in išče več in si najdi takega, ki bo hotu bit samo s tabo.

Aja, kar se pa teh scen tiče, pa mislim, da nimaš pravic do njih. Človek je poročen in je s tabo samo ko mu paše, da mu da ena noge narazen. To da ga po eni strani sovražiš je pa povsem normalno, ker ti uničuje mladost, ki bi jo lahko preživljala s pravo ljubeznijo.

Mogoče sem bla danes mal bolj kruta, samo mi ne grejo v glavo take ženske, ki se zapletajo s poročenimi pol pa jokajo, kako jim je težko. Če si že s kakšnim, ki ni samski moraš vedet, da se bo slej ko prej končalo.

ja tati,imsv vprav v teh pogledih,samo ena razlika je vet,da je cim vcéc casa prezivel,sva sla skup,bila meni,mi govoril,kako me ma rad,da bi bil pripravljen s k meni preselit,pa sem jaz rekla,bi rada volje,ampak,da ima tam odprta vrata,lahko gre vedno nazaj,placuje stanovanje,razmislja predvsem materialisticno ,kaj je za njega dobro.Ce mi ne bi henehno govoril,kako je rad z mano,ampak,da mu tecnarim,naj se loci,dobivam odgovore lociten je draga,saj sva tako lahko skup vsak cas.Ja super,kaj pa je z moje prihodnostjo,zelet tudi familijo,ne n´vem,zakaj mi je tako tezko,verjetno,ker niso bili te odnosi,je samo avantura,brez ljubezni,izjav,se posebej z njegove strani ljubosumnost,da si ja ne nekoga drugega nasla,in jaz se sprasujem,kako je on lahko taksen,ce je sam porocen,je spüosoben se borit,ce bi slutil nekje nevarnost,da me bo izgubil,ampak prepozno,ker se pocutim izkoriscano,in se sprasujem,kako bito bilo,ce bi se res locil,ce bi si se to takrat se zelela,ko nastanejo drugi problemi,ampak vloga ljubice,ceprav me vsepovsod vzame s sabo,da sem njegova prijateljca,vedo tudi scwageri njegovo,njim je to vse skup normalno,pridesem si naprej,ce ne bom jaz,bo pac ena druga,me nadomsetila,kar za njega ni problem,ker nalaga,kako je nesrecen v zakonu,se ne mora locit,ter spi vedno na kaucu,kaj mu ne verjamem.Zelim si se samo,da me pusti pri miru,da zazivim na novo.lp

Hvala za sporocilo,si izgovorila nekiaj,kar sem jaz mogoce tudi mislila,vem,da cloveka ne morem spremenit,ampak sama sebe,in dokler taksne zenske obstajajo in vse to tolerijajo,saj je porocen,ne more locit,familija ter ostalo,to so moski,ki sploh niso moski,lazejo se vsakemu,mar si njim,kako ti gre,ce ti slabo gre,njih ni blizu,mislim,da sem z vsem tem povedala vse,imamo napacno mnenje,moramo ljubezen zasluzit,kar drugemu odgovarja,in kaj dobis za tem,tecna si,pusti me na miru.Prav imas,zivlenje gre naprej,tudi jaz bom prezivela,enkrat pozabila,se naucila nekaj iz tega,ampak,nikoli vec,ne bom letala za nekomer,kate´remu sem odvec,hvala za tvoje besede,lp

Draga sabina,

mi je zelo hudo zate, resnično.

Zdaj bi ti nekaj časa priporočila, da si sama, brez fanta. Ko boš dovolj pripravljena za novo zvezo, boš to znala tudi pokazat. Boš videla, kako je lepo, če si nekomu ena in edina!

Kar se pa tega sedanjega tiče, bi mu pa jst vse lepo povedala in mu zagrozila, da bom šla na policijo zaradi nadlegovanja. Samo teži ti in komplicira, ja pajade da spi na kavču. Pa tudi če spi očitno ni tako neudoben, če mu je ločitev predraga, kaj praviš?

Pusti ga oz. mu daj do znanja, da zanj nisi več dostopna, pa čeprav boš pol še eno leto sama, samo znebi se ga, ker boš imela z njem same težave. Če pusti ženo in gre k tebi, pa ni treba dvakrat rečt, da ne bo tudi s tabo enako delal kot z ženo in si našel novo ljubico. Po tvojih besedah sodeč si zanj samo številka, ki jo lahko enostavno nadomesti.

Pogumno pejd naprej in se ne pusti maltretirati!!!

Aja, ko se je treba ………. izven zakona, mu je islamska morala deveta briga, ko bi se bilo pa treba ločit, je pa na lepem pravoveren musliman?

Čisto prav ima, da te ……… in to v dva dela telesa hkrati, če si taka k………. Mogoče se ti bodo enkrat odprle oči, če se ti pa ne bodo, pa zakaj ne bi medtem vsaj on užival.

No, zanimivo, kakšna bistroumna cenzura, da se zbriše dve popolnoma v kontekstu nevulgarni besedi.

Primož, če se misliš vtikati v sintakso celega stavka, ki ni nikogar žalila, ker obstaja pri kuri magična bsedica ČE (seveda sedaj vsi mislijo, da sem napisala kurba, a ne, pa nisem), beseda n*a*t*e*g*o*v*a*n*j*e pa se uporablja tudi za vleči nekoga za nos, kar je bila poanta napisanega.

Nisem se par let borila za svobodo izražanja zato, da se mi bo sedaj v tekst vtikal nekdo, ki ne razume uporabe jezika in pogojnikov, zato ajde, zbriši vse, tudi ta prispevek. Pa upam, da bodo varalice tukaj odprle še četrto temo, kako nategovati (ups, brisanje, saj res) svoje uradne partnerje z neuradnimi. Tisti, ki varanja ne maramo, se bomo pa pač umaknili, da bodo do tukaj lahko nemotene orgije, saj očitno je greh napisati besedico *** in nategovanje, delati se norca iz uradnega partnerja tako, da to lahko bere cela Slovenija, pa ne. Dober tek.

pozdravljena!

Zdi se mi, da tvoja navezanost nanj temelji na dveh stvareh: na spolni privlačnosti po eni in na strahu pred tem, da bi živela skupaj z njim na drugi strani.
Zakaj tako mislim? Iz tvojega pisma je lepo razbrati razdvojenost, dva dela, ki sta med seboj v nasprotju. Prvi del v tebi je tisti, ki gatamoški privlači in ki zahteva zvestobo in je do neke mere posesiven s tem, ko zahtevaš, naj se loči od žene in otroka. Drugi del v tebi ti hkrati prišepetava, da nisi povsem prepričana, da hočeš z njim skupaj živeti (ko omenjaš, da se je bil pripravljen preseliti k tebi, pa nisi bila zato). Ta drugi, otrok v tebi se hkrati ni pripravljen odreči svobodi in temu, da sama določaš, kdaj se bosta dobila, da ti kljub seksualni vezi ostaja dovolj časa zase itd.
/Z njegove strani so stvari verjetno še bolj enostavne. Po eni strani ni prepričan, da je vajina zveza dovolj varna in zato ni pripravljen tvegati in prekiniti stare. Če po eni strani nočeš z njim živeti, po drugi pa zahtevaš naj zapusti ženop in otroka, mu s tem daješ povsem nasprotne signale in najlaže mu je, da se s tem pač ne obremenjuje in pač izklopi telefon, če postaneš napadalna.

Rešitev? Najprej se pogovori z obema deloma v sebi, ugotovi, kateri od obeh delov ima tehtnejše razloge. Če se odločiš zanj, mu to povej in mu daj vedeti, da pričakuješ, da bo iz tebe naredil pošteno žensko. Če imaš raje svobodo in neodvisnost, imaš spet vsaj dve možnosti: lahko se z njim dobivaš, seksaš in obenem nanj ne pritiskaš in morda se sčasoma iz tega razvije kaj več, morda pa tudi ne- računaj z obema možnostima. Druga možnost je preprosta: odločiš se, da nočeš razmišljati o tem, kdaj in kako je z svojo ženo in da je to zate preveč in ga pustiš ter mu to na nek odrasel in miren način tudi poveš.
Zapomni pa si nekaj: kako se boš odločila, je tvoja izbira in zanjo sprejmi odgovornost.

Veliko sreče želim.

Ja,zelo mi je znano,kaj se dogaja z tabo,ker si povsem izgubljena sama pri sebi.

Eno je si ga zelis,po drugi strani te je strah,da bi se odlocil zate,kar povsem razumem.Samo nekaj v tebi je tako mocnega,da ne mores prekinit stikov.Te je strah bit samo,dozivljas z njegovim obnasanjem,nekako tvoje otrostvo.Ko spet pridejo na dan tvoji obcutki,kot si njih dozivljala ali dozivljas pri svojih starsih.
Poznam ta custva,razum,glava ti govorita eno.Ce mene vprasas,ni on tisti,ki si ga zelis,ga ljubis.Z njim dozivljas stare obcutke,bolecine,zelje,ki si njih imela v otrostvu.Drugace si ne bi izbrala njega ampak nekoga drugega.

Samo pri enem moskem,ki bi te ljubil,bil dober do tebe,ti ne bi odgovarjal,recimo podzavestno,ker ne bi mogla dozivljat teh obcutkov iz tvojega otrostva,Recimo,obtozevanja,sedaj mu vedno lahko reces,ti si kriv.Sedaj se moras borit za ljubezen,ter hkrati lahko dozivljas obcutke,da on dela grdo z tabo,da se ti pocutis mocnejso.
Vem,da se to vse dogaja v podzavesti,da si v resnici,zelis vsekakor vec,kot ti on ponuja.Zelis si ljubezni,ampak je niti sama nisi sposobna obcutit,ker vaju zdruzujejo samo medsebojni defiziti,katere imas ti in tudi on.

Pri njemu ni nic drugace,ce bi bil on samozavesten,si tudi on ne bi zelel problemov.Sedaj pa klapata skupaj,on se pocuti mocnega,ko gre tebi slabo,to vzdiguje njegovo samozavest,tebe boli,ampak vseeno lahko dozivljas te obcutke strahu,izgube,bolecin.Kar te seveda ne osrecuje,zivis v svetu defizitov,nerazsciscenih stvari,ze iz tvojega otrostva.
On je tvoje ogledalo,najvec ,kar lahko naredis,ne pusti ga,kar drugi partner,z katerim bos skupaj,bo spet en clovek,ki te ne ljubi.Ostani z njim,se uci na njemu,on ti kaze pot.Delaj na sebi,potem se bo vse slo po svoji pravi poti,ko se bos ti spremenila,verjemi se bo tudi tvoja okolica,mogoce tudi on.Ali pa bos z svojo osebnostjo v prihodnosti privlacila druge moske,ki ti bodo bolj ustrezali,te imeli radi.

Ni potrebno se borit za ljubezen,ampak delat na sebi,tako,da bodo scasoma te ljudje imeli radi,takrsna kakor si,brez,da bi te prizadevali,izkoriscali.Zelim ti vso sreco pri iskanju same sebe!to dolgujes sama sebi,ker vem,da si dobro dekle in imas dobro srce. prijateljica ….

pust ga pr mir ce bi bil to moj bi se lahko sli trojcka seveda ti bi bla tista ki bi te oba skoristla

Pošlihtaj najprej sama sebe, potem ga pa šukni v rit !Drugega ti ne morem napisat, žal…..

l.p,samo nekaj ti bom povedala pusti poročrne moške,ni važno kako se razumeta z ženo nekega dne boš sama poročena pa boš videla kako boli ko samo posumiš da te mož vara oz ne želi biti več v zvezi s teboj.

Veza nima prihodnosti in ne izgubljaj časa.Sem ne spadaš in nima smisla,da nekaj trpiš in še psiholog ti ne bo mogel pomagat,dokler sama ne boš spregledala,da sama siliš v težave.S psiho se ni za igrat,da ne bo dolgoročnih posledic.
Imej se rada in se bolj ceni!

Suzi, vzrok za tvoje trpljenje ni njegova zena. Ti si vzrok za njeno trpljenje. Moras vedet, da so moski za dosego svojega cilja zelo prebrisani. Do te mere, da so sposobni grdo govoriti o svoji zeni in trditi, da je prava coprnica, s katero tako ali tako ne bodo vec dolgo. Ali te ni nic sram, da teptas svoj ponos, ga klices po telefonu, mu grozis ? Pa je prav gotovo nekje en postaven moski, ki je povrh vsega dober v postelji in ki je pripravljen deliti zivljenje s teboj.
Taki moski, kot je tale tvoj, se vracajo k svojim “coprnicam” in so zaradi svojih grehov, se bolj pozorni in ljubeci do njih. Zvecer lezejo v posteljo, objamejo svojo coprnico, jo zadovolijo in se pomislijo ne nate. Verjemi. Ti si le majhen ventilcek za njegovo domislijo. Tvoja leta pa bezijo v samoti. Pa se sama ne ves kaj si dejansko zelis. Vezo ali svobodo? Se bos morala odlocit.
Nisem hotela biti tako groba, pa so me spomini na moje zivljenje in izgubljen cas potegnili v tak odgovor. Tudi sama sem 10 let cakala, da se bo moj ljubi locil, ker je njegova zena bila povsem hladna v postelji, debela, zanemarjena… Nosil mi je roze, kozmetiko, kupoval pohistvo itd. Toda locil se ni nikoli. In ko sem ga zapustila, sem se pocutila dejansko ponosno, samozavestno, mirno. Sele takrat sem cutila, da sem zenska in ne le molzni strojcek. Premisli. Pokazi mu vrata in povej, da so zanj za vecno zaprta. Bodi prava zenska, s pravim ponosom. Lep dan. Ce zelis, pa mi laho odpises tudi na [email protected]

New Report

Close