Najdi forum

v resni zvezi, a zaljubljena v drugega

Stara sem 20 let, imam fanta, s katerim sva skupaj 4 leta. imava se rada, si zaupava,… vse kar naj bi bilo idealno za zvezo…
vem da me ima rad, a imam vseskozi občutek da je z mano samo zato ker je name ze tako navajen in ni pripravljen na kaksno drugo zvezo oz.menjavo itd. jaz ga imam rada, to mu veckrat čist spontano povem, on pa vedno cisto avtomatsko: jaz tud tebe. nikol vec mi ne reče rad te imam sam od sebe, ni več spontanih lepih poljubov in objemov, ki si jih jaz neznansko želim… rada bi imela obcutek da je vesel ko sva skupaj, da me kdaj pogresa….skratka rada bi kdaj pa kdaj dozivela obcutek tiste zaljubljenosti… vem da se morda čudno sliši… potem pa sem pozimi spoznala fanta, ki je nekaj let starejši od mene, zrel, drugačen, privlačen, skratka zame popoln (bolje sva se spoznala prek pogovora, zna poslušati in svetovati- moj fant tega ni zmožen). ko smo z družbo- ali pa če sva samadva na kakšni pijači, se zabavava, hecava, oba prek raznih štosov namigujeva na to, da bi pa mogoče kaj imela.
on ima punco, kakšen mesec, torej to iz njegove strani ne bi bila ovira, ker ni v resni zvezi, ampak jaz sem v hudi dilemi. kaj naj storim. ko sem s svojim fantom in se kdaj kregava ali pregovarjava, razmišljam o njem, da je on drugačen in kako bi on odreagiral čisto drugače. po eni strani mi je skoda prekiniti najino razmerje, a kaj ko me vleče k drugemu…
kakšen nasvet, ali komentar? mogoce si bo kdo mislil še ena pubertetica ki ne ve kaj bi rada,…ampak res ne vem kaj naj storim.

Veš lolly,

za idealno zvezo je potrebna tudi ljubezen. Pravzaprav predvsem ljubezen, , ali pa še bolje, če ljubezni ni, je ostalo vse brez pomena.

Najprej razčisti s seboj, če v vajini zvezi sploh je ljubezen.

kot drugo, pa me jzmotilo tvoje razmišljanje pri temle stavku:
on ima punco, kakšen mesec, torej to iz njegove strani ne bi bila ovira, ker ni v resni zvezi.

Kako veš, da ni v resni zvezi, če ima punco?

potem si bom postavil vprašanje, ali je on z to punco, samo zato, da mu ni dolgčas? Kako potem lahko upaš, da tudi s teboj ne bo nekoč tako?

Razmisli.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Se strinjam s Primožem.

Zraven tega pa, kako veš, da bi ta drugi odreagiral bolje med prepirom? Si se že kdaj tako prepirala z njim? Veš, na začetku vsaka zveza zgleda idealna in imamo o drugi osebi same pozitivne misli in je ta oseba naša “sanjska”. Ko si pa z nekom nekaj časa, pa ugotoviš, da ima tudi ta oseba napake, mogoče še večje oz. bolj moteče od prejšnje.

Če fanta ne ljubiš, je sigurno bolje za oba, da gresta narazen, če pa razmišljaš o tem, zato ker si spoznala tega drugega, ki je drugačen od tvojega, pa raje 2x premisli preden se boš odločila, da ti ne bo na koncu žal, ko boš spoznala, da tudi ta ni popoln.

Mogoče bi morala biti pol leta sama v miru in dobro razmisliti.
Prvi je zanesljim in samoumeven, drugi pa kljub punci tebe zabava.To pa vse skupaj ni osnova za resno zvezo.

Nikar tako hitro primerjat sedanjega in “bodočega” fanta. Ja, res je, tvoj sedanji se te je že navadil in mu je udobno s tabo. Ima te rad, vendar čustva ne prekipevajo kakor na začetku zveze. Nisi napisala, kakšen je po značaju, morda je bolj zaprte sorte in tudi zato lepe besede od njega težje pridejo. Lahko bi mu prišla na pol poti ter pripravila večer,,ki bo samo vajin – nič TV, nič telefonov, samo dobra večerjica in kakšen kozarček ter dolg pogovor.

Bodoči je seveda bolj pozoren do tebe – saj te mora še osvojiti. Ali si lahko prepričana, da ne bo po štirih letih s tabo padel v podobno rutino? Karakter ima sicer pri tem veliko vlogo, vendar pa moraš računat, da se po štirih letih ne iskri vsak dan 24 ur….

tisti stavek, da ima bodoči punco en mesec in zato z njegove strani ne bi bilo problema, me je pa prav grdo zbodel… Ti bi bila takoj za? Zato ker sta skupaj en sam mesec, jo bo odvrgel kot smet?? Sori, men se to zdi grdo…in o takem fantu bi se pošteno zamislila….

Hja,tudi meni je podobno.Sicer te bodo obsojali,kot so mene…..
Probaj ga,obdrži zvezo….pa boš videla če je to res to.

New Report

Close