Najdi forum

Pred nami je praznik….le kdo se ga ne veseli ???

Tudi jaz se ga…spet bomo lepo doma (z otrokoma in možem) še bolj pa se veselim tistega nežnega tihega zvoka, ki mi sporoči, da se me je spomnil tudi on…on, ki je moja ljubezen…ki živi malo stran od mene…on, ki je vnesel v moje življenje…po dolgem času sonce…on, ki ne zahteva nič…on, ki se boji za mene….on, ki me spremlja in lepša moje dneve že dve leti….skratka človek, ki si ga lahko le želiš…

Zakaj vam to pišem ?

Povedati vam moram, da sem srečna..neizmerno srečna in to srečo želim deliti z vami …vsemi…prav vsem razočaranim dušicam naj povem, da vedno za dežkom posije sonce in vredno ga je bilo čakati… in nekoč…

ps. lep praznik vsem in imejte se radi!

Kaj naj rečem, kakšna sreča, če ne moremo biti s tistim, ki ga resnično ljubimo.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Primož,
sreča ni le, da si s človekom, ki ga ljubiš…
Jaz, s človekom, ki ga neizmerno ljubim sem in nisem.
Pa zato nisem nesrečna-na majhne trenutke, da, toda ni moj EDINI vir sreče!
Srečni smo, če stvari sprejmemo takšne kot so (če nanje žal ne moremo vplivati, da bi jih spremenili), skratka, srečni smo, če tako ŽELIMO.
Ni vedno tako, da smo srečni le v zakonu, kjer ni varanja in podobno.
Evforično srečni smo lahko tudi ob malenkostih… (izven zakona)
Sicer pa; dokler je upanje 😉

Gita, naj sreča traja kar se da dolgo, ne bo večna, vedi pa, da vedno pride nova sreča!!!

Primož …. se popolnoma strinjam s teboj……. Gita……. smiliš se mi ker je tvoje življenje bedno…. doma ob možu in otročičku razmišljaš o sosedu…. Jebačica….. ob tvojem pisanju pa se moram oglasiti tudi jaz…. vrednota samo seks….. živalski nagon ……kako se mi smiliš v svoji praznini……

Lep začetek dneva vsem skupaj

Hvala, ker si želiš svojo srečo deliti z nami. Še lepše bi bilo, če bi jo podelila s svojim možem in z otroci.

Sreča ni prava sreča, če je zaradi tvoje sreče nekdo nesrečen.

Verjetno nisi resnično v sebi srečna, ker če bi bila srečna, ne bi potrebovala nekoga, ki ga skrivaš pred svetom in s tem skrivaš tudi svoje občutke, svojo srečo.. Čeprav te razumem. Ampak se slepiš, da si srečna. Prej ali slej bo odšel in ti boš ostala z možem in otrokom. Kaj pa potem? Srečo je treba iskati v nas samih, ne v drugih osebah. To je samo kratkoročno zadovoljstvo.

Jaz te razumem.

Pravtako sem jaz srečna, ker mi da on eno dodatno energijo ki ga težko dobim doma. ( pa čeprav je vse ok) Je pač tako, da si je treba srečo poiskati in če je še tako daleč oz. nedosegljiva na trenutke. In prav takrat ko si-sem z njim je to življenje ki ga živiš, si lepa in nekdo, ki (šE) NEKOMU nekaj pomeni.

Srečno,

laura

Gita,
nisi edina v taki situaciji. Tako ljubezen razume le tisti, ki jo je izkusil. Najlepše je, ker veš, da je vedno nekje nekdo, ki misli nate.
Meni misel “nanj” polepša dan, pa vem, da njemu tudi.
Pa to ne pomeni, da svojega nimam dovolj rada. Ampak en majcen majcen košček v srcu bo vedno rezerviran.
In še ena misel, na katero se vedno spomnim, kadar misli zatavajo: “Bolje malo ognja, ki nas greje, kot velik plamen, ki nas peče.”

Uživaj v “svoji” sreči,
Aleks

…kety….

hvala za tvojo skrb….hm…morda bo tudi odšel, nič ne rečem….vem le , da mi je na novo pokazal, kako sem nekaj posebnega in da sem človek, ki je vreden ljubezni (tega že dolgo nisem čutila doma ) …in če se bo odločil, da gre naprej svojo pot mu lahko rečem le hvala….nič drugega

….veliko sončka vam vsem skupaj želim ….

Ko clovek zacne drugim ljudem govoriti o “svoji sreci” sprozi lahko dvoje vrste odzivov.

Ce delas nekaj, kar ni v skladu z “splosno priznanimi moralnimi normami postene verne ponizne zenskice” … bos dobila od dusebriznikov “paket” zgrazanja, obsojanja, sklicevanja na uboge otrocicke, na tvojo “kosmato” vest, ki ti ne bo dala spati …. na kazen ki te bo prej ali slej doletela …V bistvu se pa temu rece: NEVOSCLJIVOST. Saj to je tipicno slovensko custvo – nic posebnega.

Tisti, ki so v podobni situaciji kot si ti, pa tvojo radost seveda razumejo in se veselijo s tabo. Takih prispevkov na tem forumu manjka in jaz jih zelo podpiram. V glavnem je samo jamranje. Iskrenih izbruhov ciste radosti, pozitivnih custev, veselja do zivljenja, hrepenenja po jutrisnjem dnevu, vere v ljudi …. tega je premalo!

Lepi, srecni trenutki so v zivljenju kot biseri(tudi ti obicajno nastanejo v bolecini). Vemo, da niso vecni … v nasem spominu pa jih ohranimo kot najvecje dragocenosti nasega zivljenja.

Pogumno!

p.s.
ERICA JONG je dejala:
Strah sem sprejela kot del življenja – še zlasti strah pred spremembami … in hodim naprej kljub razbijajočemu srcu, ki govori: Vrni se.

Zdravo Gita.
Vesel sem zate da si srečna in da si pripravljena to srečo deliti z nami. Vseeno bi pa rad opozoril da na svetu nismo sami in da pri iskanju naše sreče ne smemo pozabiti na soljudi, predvsem naše najdražje, katerih srce bije samo za nas. Vsi znamo obsojati ljudi ki preko trupel pridejo do svojih ciljev. Vsi ki ste pa našli dodatno srečo izven zakona, pa verjetno pozabljate da imate eno veliko “truplo” preko katerega greste k svoji zunanji sreči in h kateremu se uležete preden zaspite.

Ja , trkam na vest ker sem bil truplo preko katerega se je hodilo……. in od takrat nimam spoštovanja do tovrstnih ljudi in jih za dejanja s katerimi vede prizadanejo drugo osebo, svojega bližnjega obsojam

Bodite lepo ter pazite nase in na ljudi okoli vas,
Miško

Zdravo Gita.
Vesel sem zate da si srečna in da si pripravljena to srečo deliti z nami. Vseeno bi pa rad opozoril da na svetu nismo sami in da pri iskanju naše sreče ne smemo pozabiti na soljudi, predvsem naše najdražje, katerih srce bije samo za nas. Vsi znamo obsojati ljudi ki preko trupel pridejo do svojih ciljev. Vsi ki ste pa našli dodatno srečo izven zakona, pa verjetno pozabljate da imate eno veliko “truplo” preko katerega greste k svoji zunanji sreči in h kateremu se uležete preden zaspite.

Ja , trkam na vest ker sem bil truplo preko katerega se je hodilo……. in od takrat nimam spoštovanja do tovrstnih ljudi in jih za dejanja s katerimi vede prizadanejo drugo osebo, svojega bližnjega, obsojam.

Bodite lepo ter pazite nase in na ljudi okoli vas,
Miško

Miško….

Lepo si napisal….res….

“truplo” ….ja, drži….in sočustujem s tabo, da si to doživel in preživel… ni lepo, boli in se celi počasi …vem….sem čutila, ampak veš kaj ti rečem…pozabi…..odmeri…priznaj, da si tudi sam bil za to odgovoren …vendar ne bodi zagrenjen, užaljen, kljubovalen, poln črnih negativnih misli do vseh …ni vredno…to je pač življenje…sprejmi ga z odprtimi rokami, z nasmehom na ustih…boš videl, kako je kar naenkrat dan lep…vsak dan bolj…

Jaz sem se odločila za tako življenje in se obremenjujem le z “danes” in ne z jutri in ne z včeraj….in ko sem dorasla temu sem postala srečna, zares srečna…in spoznavam ljudi, ki so srečni…in vedno več nas je…

Prijeten dan, vikend…veliko sončka ti želim (tudi v srčku)

Tudi jaz čisto razumem tvoje občutke…tudi sama sem v tem…

Bodi srečna…

Tudi jaz sem SREČNA. Imam skrito ljubezen že pet let. Imava se prelepo in pri njemu dobim KAR POGREŠAM DOMA. Zelo zelo ga LJUBIM. Daje mi moč in veselje v življenju. Niti pomislim ne, da bi končala znjemu!

Ostanite v cvetju.

Gita,
praviš da si čutila celjenje takšne rane. A jih kljub temu seješ pri svojem najdražjem. Mislim da oseba ki ima nekoga rad, bi le tega pazil pred prizadetostjo, in ne sam prispeval k le temu.

Rad bi priznal da sem sam odgovoren za to, ampak imam težave, ker ne vem, ali je bilo to da sem ji posodil avto s katerim je svojo novo srečo odpeljala k njemu domov in mu pogrela rjuhe, ali je bilo krivo to, da sem ji posodil denar, med drugim tudi za prevoz do njega in večerjo v prestižni restavraciji. Dvomim da me bo kdo kdaj v življenju bolj prizadel. Boli me ker takšni hodijo vzravnano po cesti, tisti ki jih pustijo za sabo, se pa dolgo pobirajo in iščejo odgovore ki jih nikoli ne bodo izvedeli.

Če nekdo zavestno in vede prizadane nekoga si zasluži kazen. Mogoče ga bo kaznovalo življenje samo, mogoče videnje da je “truplo” vstalo od mrtvih in našlo nekoga ki ga zna ceniti, nenazadnje se lahko v njihova telesa naseli tudi vest in jih bo ta grizla in od znotraj razjedala.

Tvoji nasveti so čisto na mestu, kadar sem res potrt bi nepopisno rad “odmeril”, včasih bi celo sam rad “popravil rezultat”. Kaj pa če se odločim in poravnam rezultat? Vem, izgubljena bitka, k večjemu samo ventil za izpust slabe volje in odvečne energije, kar posledično prinese vedrejše počutje.

Bodite lepo ter pazite nase in na ljudi okoli vas,
Miško

Pozdravljeni vsi srečni,

prav z veseljem se vam tudi jaz pridružujem. Tudi jaz sem srečna na Gitin, Laurin ter Tantrin način.

S pozitivno energijo zmoreš vse in tudi tako vplivaš na ljudi okrog sebe, tudi če te obdajajo “negativci”.

Moralno oz. družben sprejemljivo ali ne, vseeno če si srečnejši si bogatejši za toliko kolikor si bolj srečen. Kaj še hočeš več, kot dva človeka, ki te neizmerno privlačita in brezpogojno ljubita.

Gita,
najprej lep pozdrav tebi. Tudi sama menim, da je treba življenje sprejemati z odprtimi rokami in nasmehom na licu, tudi če kdaj solza skali pogled – je
le-ta potem bolj jasen.
Zanimivo se mi pri tem zdi predvsem to, kako se okoli srečnega posameznika hitro zbere množica srečnih – in to se mi zdi najlepše.

Vesa, če sem prav razbrala iz tvojega pisma (lahko pa, da se motim), si doma za nekaj prikrajšana, a tu zdaj niti ni pomembno, kaj to je.
Meni pri mojem ne manjka prav nič. To, kar pa mi “nudi” ON, je bolj za samopotrditev, da sem zaželjena, poželjiva, predmet hrepenenja. Ampak tu ni fore v sexu, midva sva zaradi najinih partnerjev postavila mejo; kar si dovoliva, so skriti pogledi (“Božanje z očmi je najbolj božansko.” A. Angellier), redki redki dotiki roke z roko, spodbuden sms …. predvsem pa, da si zaupava, ko kdaj zaboli.

Konec koncev – najmehkejša blazina za spanje je vendar čista vest in jaz jo imam!

Lep pozdrav in uživajte v cvetočem maju,
Aleks

Lepo da vsi skupaj tako podpirate varanje. Pohvale vredno. Zame so ljudje, ki varajo svoje partnerje, nezreli in egoistični. Ne upajo si tvegati v življenju in zato raje živijo skrito življenje, pri tem pa imajo za norca svojega partnerja, kateremu naj bi bili zvesti in do katerega naj bi bili odkriti in lojalni. Če ste tako srečni z drugim, zakaj se enostavno en odločite za njega in svojega partnerja pustite? Zakaj? Zato ker ste preveč egoistični. In svojega partnerja imate vseeeno doma za rezervo, če se bo tadrugi kdaj odločil, da z vami prekine in si dobi pravo osebo in se zaplete v pravo razmerje, ne skrito. EGOIZEM je to. Niti pod razno ne podpiram tega in ne dajem potuhe takim ljudem in jim ne privoščim take vrste sreče. V takem trikotniku ni srečen ne partner, ne ljubimec in niti tisti, ki je “glavni krivec” za nastalo situacijo. Škoda da ste v razmerju, ker ne veste kaj je pravi smisel le-tega.

Vikicaaaaa … zal mi je zate … a ti nimas niti enega sladkega greha? Ne bodi tolko nevoscljiva ….no … Zase vem, da me egoisticno, posesivno, dusebriznisko, svetohlinsko moraliziranje ni pripeljalo nikamor … bolj ko sem star, bolj sem odprt do pozitivnih energij … rad dajem … in rad dobivam. Pa se sploh ne gre samo za sex. Veliko bolj vara tisti “ki se dela, kot da ima nekoga rad … in v zameno to zahteva tudi od njega”. Ne obsojam te, da si to kar si … pravico imas, ce le ne skodujes drugim.

Kako bi le ti vedela, kaj je pravi smisel?

Razmisli.

New Report

Close