Najdi forum

dolgočasno spolno življenje

Pozdravljeni
Da ne boste mislili, da sem le nekdo, ki bi rad skočil v posteljo z drugo… hehe
Sem že več kot 10 let srečno poročen, vendar skoraj brez spolnega življenja… večkrat mi zato pride na misel, da bi si poiskal ljubico, pa mi strah pred dvojnim življenjem tega ne dopusti… zanima me predvsem mnenje tistih, ki imate ljubčke ali ljubice… kako vam to znese…
Grozno me muči želja, da bi samo enkrat skočil čez plot… saj verjetno tega ne bom nikoli storil, ampak stalno mi to vprašanje blodi po glavi…
Vesel bom vaših mnenj
Lep dan

Tole vprašanje ne paše ravno v rubriko ljubezneski nasveti, vendar bom vseeno odgovoril, saj se bo marsikdo ustavil tudi na tem vprašanju in se videl v zgodbi in morda mu bo odgovor prav prišel.

Srečen si v zakonu 10 let. Le zakaj hudiča bi rad skočil čez plot? Aja praviš, da skoraj nimaš spolnega življenja. Smem vprašati zakaj ga nimaš? Pa nikar z obsodbo žene, saj praviš, da si srečno poročen. Kako to in seveda zakaj praviš, da ti manjka spolnega življenja?

namesto, da sanjaš, raje skoči v posteljo doma. Če pa ne moreš se pa zopet vprašaj, le kako to, da si srečno poročen?

primož

Uf….
Ce bi bili srecno poroceni, ne bi mislili na ljubico. Ce bi bili srecno poroceni in zaljubljeni v svojo zeno, bi se pogovorili z njo in bi popestrila vajino spolno zivljenje.

Pa se nekaj…katera bi vas pa gledala, ce bi od nje zahtevali samo seks in nic drugega?:) Po “opravljenem delu”, bi se pa vrnili k zeni?

Pogovorite se z zeno, konec koncev pa lahko zavijete v sex shop, kjer imajo veliko pripomockov za popestritev. baje:)

Ničesar nisi napisal o tem, kaj je narobe s tvojim zakonskim življenjem! Kako si lahko srečno poročen pa je spolnost na psu? Ni mi jasno kako si misliš popraviti zakon s skokom čez plot? Zakon je namenjen predvsem temu, da se dva osrečujeta si pomagata in imata spolnost, ki oba zadovoljuje. Kaj si poročen samo zato, da imaš kosilo in zlikane srajce? Napiši nam kaj več!

No ja, Robert, zdaj si pa naletel na nekoga, ki se tako, kot ti, počuti skoraj še enkrat dlje. No, skoraj tako; razlika je le v tem, da jaz nisem niti enkrat pomislil na skok čez plot ali kaj podobnega.

Vem, prekleto težko je včasih biti takole sam ob dobri in ljubeči ženi, a vendar, …

…nikomur na tem svetu ne cvetijo samo rožice,
…je na tem svetu še mnogo milijard ljudi, ki so še bolj nesrečni od tebe ali
mene,
…so edine prave vrednote na tem svetu ljubezen, razumevanje, poštenje, …
…sam pri sebi dobro veš, da morda tudi njej ni vse tako lepo, kot se (ji) zdi,
…je najlepše imeti mirno in čisto vest,
…je morda človek na svetu res predvsem zato, da naredi veselje drugim? In če
ga, potem je tudi sam toliko bolj vesel.

Vzemi si za zgled kakšno dobro, drobno staro mam’co s kmetov, (morda tvojo babico ali teto), kako se je vse življenje razdajala za druge, ni imela ničesar, a je bila neskončno srečna.

Robert, če misliš, ne, če čutiš, da je tvoja žena vredna tvoje ljubezni, potem ji jo daj in ne sprašuj, kaj boš dobil v zameno. Ženske so čudna bitja, nihče jih ne more popolnoma razumeti. Vedi pa, da boš nekoč dobil odgovor na vsa svoja vprašanja (v zvezi s tvojo ženo); upaj le, da ne bo takrat že prepozno.

Ljudje namreč vse prevečkrat ugotavljamo, da je za popraviti to in ono prepozno.

Lep pozdrav in blagoslovljene praznike vama želi Kr En. (vesel bi bil, če bi se mi še kaj oglasil; res pa je, da ne visim na internetu vsak dan)

jaz bom dopisala le – če je v razmerju dobra spolnost – potem zaseda le 10% tvojega razmerja, če je spolnost slaba ali je ni, potem zaseda 90% tvojega razmerja…

Če praviš, da si srečno poročen, kar pomeni, da žensko, ob kateri se zbujaš, ljubipš, potem je čas, da vklopiš malce domišljije in porihtaš spolno življenje… sicer te bo samo zaradi tega, ker imaš en delček sebe nezadovoljen, začelo basati tudi pri ljubezni do žene…
Ja, ženske smo čudna bitja – denimo: za nas se predigra za seks v torek zvečer začne z moževim pomivanjem posode v torek popoldne. Iskreno povedano, mene rožica iz cvetličarne še malo ne zapelje – me pa zapelje možek, ki popoldne vzame mulca, da grem lahko jaz na kavo s kolegico ali pa v banjo brat kako dobro knjigo… ja, ženske smo čudna bitja, moški potrebujete spolnost, da bi se sprostili, me potrebujemo najprej sprostitev, da bi lahko seksale…

Ne skači čez plot zato, ker nimaš več izgovorov, zakaj se TI ne potrudiš, da bi seksala, da bi bilo bolj vroče… če pa žena noče, potem pa je – to ti garantiram kot ženska – nekaj narobe v vajinem zakonu… za katerega ti praviš, da je srečen. A streha nad glavo, dva avta, kup potomcev in počitnice ob obali, niso znak srečnega zakona… seksa vsaka dva ali tri dni – tak seks v katerem oba uživata (bog ne daj, da bi kdo komu delal uslugo!) – je znak dobrega razmerja… nikoli ne bo več tako, kot je bilo, ko si ji dejal, da je tvoja punca, z leti se seks spremeni, partnerja poznaš do obisti, veš, kako tiktaka… a to ima svoj čar, potrebno je je izrabiti izkušnje in jih podati v novi luči…
predlagam masažo stopal pri gledanju televizije (potem ko si pomil posodo) – otroško olje Johnson’s je krasno… na stopalih imamo namreč erogene cone, ki, če jih pravilno masiraš, sprostijo celotno telo in poženejo po krvi endorfine (hormone ugodja)… saj ni treba, da tisti dan že takoj spet seksata, a morda se bosta zbližala, moprda bo tvoj dotik ženi ponovno postal znan… kajti to je težava pri odtujevanju partnerjev, nekoč tako znan dotik ti postane nekaj tujega, neznanega, morda celo sovražnega… počasi jo boš moral osvojiti… če ti je seveda do tega…
če pa iščeš le potrditev, da skok čez plot ni nič takega, hja, jaz ti tega ne bom rekla… vem pa, da če bi me mikalo skočiti čez plot, za svoj zakon ne bi dejala, da je srečen in za svojega moža ne bi mogla reči, da ga ljubim… zamisli se…
T.

Hvala vsem za svoje mnenje, ko sem tisto o skoku čez plot napisal, sem imel slab dan, al pa se je poznal vpliv lune… :-)))

Upam,d a si od odgovorov tudi kaj potegnil. 🙂

Primož

Tinkara, zelo resnične besede. Veljajo tudi v mojem življenju. Robert, dobro si preberi razliko med moškim in žensko na poti do ljubezni. Tudi mene popelje v
ljubezen in seks moževa pomoč, delo, pozornost. In če me mož popelje v posteljo po skupnem delu, po skupni kavi, po skupnem sprehodu, po skrbi za otroka ……..
potem je skok v posteljo resnično ljubeč. Kakšen bi bil skok v posteljo, če bi mož to želel po nogometni tekmi s prijatelji, po pijači s prijatelji, po računalniku pozno v noč, po kolesarjenju s prijatelji, po tenisu s prijatelji …….. in po mojem likanju, kuhanju, pletju vrta, sestanku v šoli, sesanju, pranju, ………..???????

lep pozdrav
žena – ženska, polna elana za delo, seks, ljubezen

Kr en!

Sama sem se iz mesta preselila na kmete in moram povedati, da
kmečke ženske NISO nič bolj krepostne kot mestne.
Ene so ene niso – v mestu ali na kmetih!
Tako kot moški – kmečki bolj krepostni???????
Lepo vas prosim!!!!

lp, Kr ena

Ja Robert, pa sva dva. Tudi jaz imam idealno ženo, samo spolno me najbolj ne privlači, pa še nič ni z njo v postelji. Sicer se res krasno razumeva. Imel sem prej tudi punce, ki so bile super za sex – ampak je bilo pa težko z njimi. Žal sem se kljub temu, da sem se poročil s 37, še vedno poročil prekmalu. BTW – ravno zadnjič sem spoznal eno idealno punco; karizmatično, z doktoratom, luštno in sexy in ločeno. Imelo me je, da bi se ločil in ji začel težit! In kaj se je izkazalo? Da je šlampasta in da se ne umiva, pa bi bili spet problemi v dvoje.

Aja- kaj sem hotel povedati? Ja, da je življenje kompromis. Ali nimaš kosila, ali stradaš sexa, ali si osamljen, ali… Jeba ne?

Bi pa tudi jaz imel ljubico, če nebi bilo to tako komplicirano. Jaz tega nebi bil zmožen logistično izpeljat, nebi pa mogel imeti tudi več pristnih odnosov z ženo. Tako nimam ljubice in trpim. Je kje rešitev?

Kratko, isreno, jedrnato in še kako pravilno.

primož

New Report

Close