Najdi forum

Ojla!

Kakšne imate izkušnje s temi kontracepcijskimi tabletami – logest? Meni se zdi, kot da mi je zabetoniralo kile in tud če se na glavo postavim, ne grejo nikamor. Pa sem bila prej mnenja, da kt ne vplivajo tako zelo. Prej sem mela Diane 35 in sem vmes čist lepo shujšala 10 kilc, zdej pa nikamor. Ne vem, ali je to res vzrok, mogoče je samo oteževalna okoliščina… Kakšne so pa vaše izkušnje?

Lp, Vijolica

logest naj bi kao ne vplivale na telesno težo ker so zelo sibke proti diane-te imajo zelo veliko hormona in poznam veliko uporabnic ki so se po njih zredile. konec koncev pa je odvisno od vsake posameznice. pa poskusi jarina samo so samoplačniške kol 2000sit za en mesec. dolgoročno naj bi vplivale na zmanjševanje tel.teže. ker majo nek hormon ki naj bi vplival na to da ti voda ne zastaja v telesu kar se zgodi pri diana tabletkah.

Pri meni na težo niso vplivale, tako, da je resnično odvisno od posameznice, njenega gibanja, prehranjevanja.

Mogoče si pa tudi na tisti teži, ko se vse ustavi in nekaj časa ne gre ne dol ne gor….

Poskusi z drugimi, če ti povzročajo slabo voljo;

lep dan

Carpe diem!

Po mojih izkušnjah so vse to izgovori. Ko jaz nisem mogla shujšati, so bile tudi krive tabletke. Sem jih nehala jemati, pa tudi ni šlo nikamor, dokler se nisem zares resno lotila. Treba je vedeti, da je z vsakim hujšanjem težje. Če si prvič shujšala z lahkoto, v drugič ne bo šlo tako zlahka, preverjeno. Tabletker gor ali dol. Z vsakim hujšanjem (sploh redukcijskim) se upočasni presnova. Potem so tukaj še leta. Ko si shujšala 10 kil, si bila verjetno mlajša. Jaz sem po prvem otroku tudi shujšala brez težav, zdaj pa ne gre nikamor. Pa ne jemljem tabletk.
Torej, po mojih izkušnjah te novejše tabletke nikakor ne vplivajo na težo. Kvečjemu mogoče psihološko.

ko sem jaz iz enih prejšnjih (se ne spomnim katerih) prešla na Logest sem se takoj zredila za 4 kg.
(no zdaj sem zbrala voljo in v dveh mesecih ločevalne odvrgla 8 kg)
k.

Hvala za mnenja. Nisem mislila vzeti kt za izgovor, sploh ne, ker če sem prej kljub kt shujšala, potem to ne more biti razlog. Tudi to, da sem starejša ne more biti zelo odločilno, sem samo 2 leti starejša kot ob uspešnem hujšanju. Redukcijske diete tudi ne, ker se jih ne držim. Res je, da sem pred 2 letoma shujšala po 90 dnevni ločevalni, ki je zame ena najbolj potuhnjenih diet sploh, ker če se zrediš nazaj, si oplel oziroma se vsako naslednje hujšanje izkaže za misijo nemogoče.

Zanimalo me je samo, kakšne izkušnje imate druge. Ker namreč moje kilce ne gredo nikamor, kljub temu, da pridno vsakodnevno gibam, pojem več solat kot kakšen velikonočni zajec in se pridno izogibam vsem pregreham. Tako da sem na koncu (iz obupa) posumila kt. Ampak če na splošno ne povzročajo nekih težav, potem tudi to ni to. Prav, bom iskala razlog kje drugje.

Lp, Vijolica

Če boš še naprej konkurirala velikonočnemu zajčku in vsakodnevno gibala, potem rezultat bo.
Samo vztrajaj!

Navsezadnje pa so mišiče težje od špehca 🙂

lp

Carpe diem!

Vijolica, ne obupat. Če je tako, kot praviš, bo teža definitivno šla dol. Ni variante, da ne bi. In če vsak dan migaš, se ti je sigurno telo že malenkost preoblikovalo, čeprav ni rezultata na tehtnici.

Hvala za vzpodbudo. Malo me zjezi, ker ni nobenega rezultata na tehtnici. Saj ne pričakujem čudežev, sem že izkušena “hujšarka”, vsaj kakšna kilca za vzpodbudo v 3 tednih bi bilo pa že lepo. Pa ok, upam, da se bo res enkrat zgodil veliki premik 🙂 Do takrat bom pa poskusila vztrajat, ampak nič več ne obljubim :):):)

Lepe praznike.
Vijolica

JST SEM JEMALA DVE LETI YARINA TABLETKE,PA SEM SHUJŠALA ZA 17 KG,SAMO GLAVA ME JE NON STOP BOLELA,PA SEM MORALA NEHAT Z NJIMI.POTEM SEM PA DOBILA LOGEST,PA SEM SE ZREDILA ZA 9 KG!
PA SEM ŠE VEDNO ISTO JEDLA.ZATO MI NE REČT,DA SO TABLETKE SAMO IZGOVOR¨!!!

Zdravo!

Si bom sposodila kar tole temo.

Sama jemeljem omenjene tabletke 5 let in pol. Takrat primbližno pa sem se začela tudi rediti.
Sedaj obiskujem fitnes, pod vodstvom trenerja, redno, 3x na teden. Po dveh mesecih sem shujšala za 2 kg in obseg pasu je manjši za 1 cm.
Mislim, da bi lahko bile te tabletke vzrok.
Potrebno bo poskusit kaj druga. Šla bom lepo k svoji zdravnici in naj ona pove, kaj si misli.
Jaz mislim, da bi se po 2h mesecih fitnesa vseeno moralo kje poznati. Lepo se mi pozna na kondiciji, vendar na zunaj nekega rezultata ni, čeprav ko sem v fitnesu delam na maksimum in še malo več.

Lp
Rosvita

Pozdravljeni!

Kot vidim mamo vse ista vprašanja glede KT in naše teže. Am js jemljem Logest že precej časa. Ampak opažam da od pasu dol..kar je zanimivo samo od pasu dol am sem postala malce debelejša. Nism nek športn tip človeka tkoda gibljem se ne kej preveč dosti. Ampak tudi jem ne kej preveč dosti..sem imela obdobje ko sem jedla kar precej in sem mislila da sem se mogoče zredila od takrat…samo zdej pa nisem več prepričana. Zanimajo me vaša mnenja glede KT Logest..ali je možno da se redim zaradi tabletk, ker nebi rada da se to nadaljuje..v tem primeru bi jih zamenjala. Prosila bi vas za vaša mnenja okrog tega. Sicer drugače sem z tabletkami kar zadovolna nimam nobenih drugih problemov.

New Report

Close