Najdi forum

Mene pa zanima, če ima katera tisto znamenito dieto dr. Pirnata. Sama sem že pred leti hodila k njemu in pod njegovim nadzotom – zelo strogim- izgubila 10 kg. Teh sicer nisem pridobila nazaj, vendar bi želela izgubiti še ene 10 kg. Ker so obiski pri njem zelo dragi, pa še cca 80 km se moram peljat bi bila zelo hvaležna, če bi kaatera dala to gor.
hvala

Živio Tina. Glede na to, da si že hujšala z Pirnatovo metodo gotovo poznaš njegove jedilnike. Svetujem pa ti, da se nam pridružiš pri zdravem prehranjevanju – veliko nas začenja s 3.1. – Monti I. stopnja. Lep pozdrav!

Tina,
poglej pod starejša sporočila na datum 13.06.2005 pod temo
Za babico – dieta Sentočnik.
Tam sem jaz napisala svoj jedilnik. Verjetno je podoben tvojemu.

Lp, Taja

Mene pa zanima kako izgleda hujšanje pod nadzorom dr. Pirnata, kaj ponuja in seveda kakšne so cene.
Hvala vsem in lep pozdrav.

Jaz sicer nisem hujšala pod njegovim nadzorom, sem pa po njegovih jedilnikih. O njegovi in dr.Sentočnikovi metodi, je bilo že veliko napisanega na tem forumu. Predvsem se premalo je, kilogrami res dokaj hitro izginejo, a se enako hitro vrnejo.

Če vprašaš mene, se mi zdi škoda kakršnegakoli tolarja. Jedilniki so tako enolični, da niti slučajno ne moreš vzdržati ob njih več kot dva meseca, pa še to težko. Poleg tega jih slišiš vsakič, ko ne shujšaš toliko, kot si je on (ali ona) zamislil, da moraš.

Ne vem, no…….

Sicer pa je vsak sam svoje sreče (in svojih kilogramov) kovač.

LP!

New Report

Close