Najdi forum

regres med porodniško

Ali mogoče kdo ve, ali ti med porodniškim dopustom izplača regres delodajalec ali center za socialno delo? Smo čisto brez denarja in ga komaj čakamo. Če izplača delodajalec, dobim petega (državna uprava), če ne pa šele petnajstega naslednji mesec (upam).

Delodajalec, ker pravica do regresa izhaja iz pravice do dopusta, ki ti pripada tudi med porodniško.

Kolikor je meni znano, ti delodajalec porodniško izplača kot se vrneš v službo in ne med porodniško.

Na porodniški sem od januarja in junija dobim regres za leto 2003.Ko se bom vrnila v službo v letu 2004, bom dobila regres za to leto (državna uprava).
Brez zveze, da se razprava ponovno začne, saj to je ena izmed najbolj “razvpitih” tem na tem forumu.Kar iskalnik v roke!

Ni res, da dobiš regres šele potem ko prideš nazaj iz porodniške.
Regres moraš dobiti takrat, ko ga dobijo tvoji sodelavci oz. ti ga izplača tvoj delodajalec istočasno kot ostalim delavcem. (po pravilih).
Lp

Jaz sem na porodniški od julija 2002 in sem dobila regres takrat kot sodelavci – aprila.

LP
ULA

Oh kok vam je lepo.

LP Teja

Nikita in ostali, hvala za odgovore. Se že veselim petega junija. Pa čim več dinarčkov vam želim vsem skupaj, pri regresu in tako.

Ste že slišale za to foro.Pri nas nismo dobili še niti odločb za letni dopust in dokler nimamo odločb,nam tudi regres “baje”ne pripada!! Ja naš direktor je podmazan z vsemi žavbami,bi se reklo! Ve katera,kako iz tega šmorna??

A mogoče katera ve? jaz imam zaposlitev za določen čas porodniške (zaposlena doma), tako da nimam nobenega delovnega dne in ne morem nikdar koristiti dopusta – po moje mi niti ne pripada, niti mi ni treba izplačati regresa?

Prosim za pomoč pri razlagi.

Hvala in LP, Diana

Odločbe o dopustu bi menda morali prejeti do konca februarja ali marca. Kocen maja je tudi vas direktor ze krepko v zamudi.

lp
miranda

New Report

Close