Najdi forum

Prihaja nova kuharica za NAS!!!

Hojla…

Takole je. Prihaja nova kuharica za nas, z zdravo prehrano.
Ker sta se avtorja odločila, da lahko tudi mi kaj prispevamo, bosta v posebno poglavje vključila recepte, ki se bojo pojavili na forumu in bodo interesantni in zdravo pripravljeni….
Tule najdete link:

Glede na to, da je na našem forumu zraslo tudi že kar nekaj receptov predlagam, da se to nekam združi in pošlje avtorjema knjige!

Kaj si mislite o tem?

Lp sonček

Naključij ni, vse se zgodi z razlogom! :)

Heh….

Očitno je tole precej stara tema, ki je nisem opazila prej.
Pa vseeno….

Kaj če bi mi združili tele recepte, ki smo jih skupaj spacali pa jih kam napopali.
Na našo mačjo stran ali kakorkoli spravili v obtok?

Lp sonček

Naključij ni, vse se zgodi z razlogom! :)

Lepo pozdravljene…

Odločila sem se, da se bom lotila zbiranja receptov. Recepti bodo izgledali tako, da bodo imeli napisane sestavine in ter kalorične vrednosti na 100g jedi. Poleg njih bom zapisala avtorja recepta, da se bo videlo komu se imamo za zahvalit za kak super recept.

Lotila se bom brskanja po forumu, kjer je bilo že zares veliko napisanega. Prav tako pa se zelo priporočam, da mi pošljete čim več receptov. Zelo, zelo v pomoč bi mi bilo, če poleg njih napišete še kalorične vrednosti.

Samo zaradi receptov sem si odprla mail: [email protected]

Lepo pozdravljene in se priporočam za pomoč 🙂

Lp sonček

Naključij ni, vse se zgodi z razlogom! :)

Ira, ti si MEGA!!!!!!!!!

LP!

IRA te podprem 🙂 bravo !

bay Medi _________________________________________________________ Naj vam znotraj vedno sije sonce, ne glede kakšno vreme je zunaj... Prijatelj je človek, ki ve vse o tebi, in te še vedno ima rad.” Elbert Hubbard

Z veseljem!

Seveda sem za.

lp

Julija

Uf, kot bi mi nekdo povlekel mlinski kamen izza vrata.

Bravo!!!!!

V VSAKEM PRETEŽKEM ALI PREDEBELEM ČLOVEKU ŠE VEDNO TIČI VITKO BITJE. LE ZBUDITI GA JE TREBA. Pozdravček Marika

New Report

Close