Najdi forum

nesladkan čaj namesto vode

ali lahko namesto vode pijem nesladkan čaj in kateri. vode nikakor ne morem pa bi za začetek pila nesladkan čaj. koliko kalorij ima čaj,katerega naj pijem in če to sploh lahko zamenjam z vodo. lp,pipy

je že bilo obravnavano:http://med.over.net/phorum/read.php?f=93&i=16327&t=16327

Lepo prosim Pipy brez panike. Pij čaj, katerega ti srce poželi. Zakaj pa ne? Pa kakšne kalorije lepo prosim, če boš vedno gledala koliko ima kaj kalorij ne boš imela nobenega užitka pri hujšanju.

PS. Jaz tudi pridno pijem čaje, pa še limonco si stisnem not. Res pa je, da ga ne sladkam. Tako!!! Pa zaradi čajev se tudi nisem zredila več nazaj (jupi zame)

Nesladkan čaj ima 0 kalorij, seveda. Pozimi je pa itak bolj primeren topel čaj, kot pa voda.

Zivjo!
Meni se zdi caj vcasih se boljsi kot voda. Zeleni in koprivni cas pomagata pri prebavi, kar pomeni, da jo pospesita in tako lahko hitreje shujsas. Vendar ne pij pravega zelenega caja, ker ima podoben ucinek kot kava in ne mores spat.

lp

Jaz vode prakticno ne pijem. Se za na faks, na pot in tako dalje si naredim nesladkan caj…mrzel je fajn za odzejat, topel te pa pogreje 🙂
Zjutraj si privoscim zelenega, kasneje pa kakega sadnega, kamilice, sipek…karkoli mi pac zapase.
Aja hujsam pa zdaj 8.dan po 3md. In gre lepo dol.
Cau

New Report

Close