Najdi forum

Kava z mlekom in 3MD

Pozdravljene vse, ki ste tako uspešne z 3MD. Tudi jaz sem iz dneva v dan bolj prepričana, da se je bom lotila, ampak najbolj me skrbi, če si bom z jutranjo kavo z mlekom ali s kapučinom, brez katerih ne morem začeti dneva, pokvarila dieto? Prosim za nasvet! Ali se bom mogla odpovedati jutranji kavi? Hvala vsem, ki mi boste odgovorile.

Ne rabiš se ji odpovedati,pa tudi diete ne boš pokvarila.

Lp in imej se rada
A

Ena kavica z malo mleka pa ti res ne bo skodila….

Kristi

Hvala manekenka in hvala Kristi. Zelo sem vesela, da se mi ni treba odpovedati moji jutranji razvadi brez katere ne grem v službo. Torej jutri je moj prvi dan 3MD. Hvala!!!

Ti si jo kr privošči če ti paše. Pri nobeni dieti ne more škodovati malo mleka, kvečjemu koristi lahko in kdor trdi drugače je zame veliki os.. Kava je pa seveda druga pesem..Kava je naravno odvajalo in ne gre pretiravati z uživanjem le-te. Ko jo pijemo, moramo zraven obvezno popiti tudi kozarec vode. Kakšne učinek ima nasplošno na naše telo pa itak vemo…da nam trenutno energijo ter nam za nekaj časa dvigne krvni pritisk. Mislim pa, da normalno doziranje kave ne more škodovati prav nobenemu.

Lep pozdrav!

Živjo! Za mano je že en krog 3md z minus 10 kilami (sedaj začenjam drugega). Celo dieto sem pila kavo z malo mleka, odpovedala pa sem se sladkorju. Pravi šok mi je bil piti grenko zadevo, a mleko je ublažilo, pa je. Ker imam pritisk tak, da se lahko nekam prislonim in zaspim, jo kar dosti spijem.
LP in srečen začetek diete ti želim!

Se podpišem pod Eleno. Tudi sama se kavi ne bi odpovedala nikoli(?). Sem se jo pa navadila piti brez sladkorja in tudi umetnih sladil in ne morem verjeti, da je sladka.
Če z našim slučajno po pomoti zamenjava skodelici, obstaja velika nevarnost, da nekoga od naju kap -v njegovi je kar nekaj “tabletk”.

Pa srečno pri izgubljanju kilogramov. In le pogumno naprej!

Hojla Elena, tudi moj pritisk je katastrofalno nizek in zjutraj sploh ne govorim, dokler ne spijem kave.

Marika

V VSAKEM PRETEŽKEM ALI PREDEBELEM ČLOVEKU ŠE VEDNO TIČI VITKO BITJE. LE ZBUDITI GA JE TREBA. Pozdravček Marika

Tudi jaz enako, kot ti Marika, le da imam pritisk normalen in zadnje čase ugotavljam, da mi preveč kave ne paše. Pijem instant kavo z malo sojinega (ali o.5%) mleka. Pravo pijem sedaj samo zjutraj, čez dan pa brez kofeina. Sploh se mi ne zdi več tako zanič kot včasih.
Pri teh dietah se pa človek res vsega navadi.

LP!
Zdaj si grem pa pripravit eno kavico.

Jaz si na B dan pripravim kavo z mlekom, drugače pa sem se navadila piti samo. Tudi brez sladkorja. Le če mi ravno ne uspe (če ni tistega pravega okusa), si jo popravim z umetnim sladilom.
R.

TUDI JAZ SEM SE NAVADILA PITI KAVO BREZ SLADKORJA IN MLEKA, ČEPRAV SE MI JE NA ZAČETKU DIETE ZDELO DA JE TO NEMOGOČE. TUDI KO SEM JO KONČALA IN SEDAJ PIJEM NATUR KAVO IN SLADKE SPLOH NE MARAM VEČ OZ. SE MI UPIRA. DRUGAČE PA MISLIM, DA ENA KAVICA Z MLEKOM IN SLADKORJEM NA DAN NE NEREDI PRAV VELIKO ŠKODE.

LP LUCY

Aha, si te kar predstavljam…….napol odprte oči, cop, cop, cop, v kuhinjo, mešamo mešamo, zadiši po kavi, sluuurp, in človek je pripravljen, da si ogleda svet okoli sebe!!!!

Ti jo kar mirno spij zjutraj. Jaz sem jo tudi, pa se je vseeno poznalo na kilah (v minus).

Raje sicer uporabljaj manj mastno mleko, smetane pa sploh ne. Navadi se na kavo brez sladkorja, ali zelooo malo sladkorja. Za Natreen pa nisem najbolj pristaš.

Lp, Ela S

tudi jaz nemorem začeti dneva brez kave…

pri meni je pa tako da sem pomoje ene dve leti nazaj poskušala z uno dieto iz kliničnega centra…kjer je bila kava za zajtrk brez vsega torej brez sladkorja in mleka smetane…prvi teden je bla muka za kozlat…da sem morala spit celo cisterno vode zraven..potem sem se pa navadila…tako da mi je ta priučena navada ostala tudi po dieti…tako da sem kavo brez vsega…ampak čisto brez vsega pila tudi po dieti…tako da zdaj nimam problemom…
probajte par dni…saj potem se itaq navadiš…nisem sigurna kje sem to pobrala…ampak baje da je kava z mlekom najhujši strup za žile…
na začetku si probajte kavo tako bl redko narest da ne bo tako močna ali pa jo zamenjajte z projo…saj to lahko a ne mačke?

New Report

Close