Najdi forum

Včeraj sem zaključila z 90 dnevno dieto. Shujšala sem toliko, kot sem si namenila. Ne vem pa sedaj, kako naj jem danes in kako naprej. Na začektu 90 dnevne diete sem se zelo lovila, potem sem se ujela in dieto uspešno zaključila, sedaj sem pa spet na isti poti. Že vidim, da se bom nekaj dni lovila, da bom spet pravilno jedla, pa tako mi je všeč ta način prehranjevanja. Ali bom res veliko zgrešila, če se še vedno hranim na isti način, le, da se tako strogo ne držim zaporedja dnevov. Rada bi jedla še zmeraj na način ločevanja vendar ne po sistemu B, Š, OH, sadje. Danes bi jedla B, jutri OH, pojutrišnjem spet B, … ali bi tako šlo. Kakšne imete kaj izkušnje?
Vsem, ki so na tej poti želim, da zdržijo, ker se izplača!

lp

Tudi jaz sem zaključila dieto 24.4. Ker sem bila na potovanju sem jedla pač kar sem dobila in ker nisem ločevala jedi pridobila 0,5 kg nazaj. Res ni veliko, ampak če bo šlo tako naprej bom dobila vse nazaj. Zato se dom držala diete naprej, le vrstni red bom prilagajala. Vsak teden pa bom imela 1 sadni dan. Upam, da bo tako šlo, saj je tudi meni ta način prehranjevanja všeč.

LP Irena

Dokazano je, da za rejenje ni kriva kombinacija hrane ampak predvsem količina in kalorična vrednost hrane.

Pač, ko ješ kar dobiš ponavadi poješ vse – in kile so tu.

Zakaj hujšaš, ko ločuješ hrano ??? PSIHOLOŠKI efekt…. Debeli ljudje ima radi hrano – DEJSTVO in uživajo v gurmanskih izdelkih…
In tako za kosilo jedo:
– juhica
– glavna jed: krompir, zrezek, solata
– sadje – no, pa ga kar več vrst daš skupaj – pa mljassskk narediš sadno kupo .. in na sadno kupo pa paše še kakšen sladoled, pa sladki greh in smeetannnaaa….
– in pa še kakšno tortico čez pol ure….

Potem pa gremo še malce pomediterat na kavč… (namesto, da bi šel na 10 km sprehod, da pokurim kalorije….)

3DM pa ti da kontrolo: tam od zgornega jedilnika na dan poješ samo zrezek in solato, drugi dan krompir in solato, tretji dan samo sadje – nič sadne kupe, četrti samo sladice…
Skratka eno kosilo na 4 dni – TO pa pomeni manjšo količino na dan … in zato se hujša.
Sicer ima 3DM hecne situacije – ko je npr. soja v beljakovinskem in OH dnevu — no, soja pač vsebuje tako B kot OH in maščobe — samo sistem 3DM je malce zmeden….

Evo, oggovor na tvoje vprašanje – po mojih izkušnjah:

– zjutraj je lahko zajtrk močnejši ( olivno olje…) te za dalj časa nasiti in v službi nato ješ sadje do kosila – sadje pa jej eno po eno…
– če zjutraj hitiš, spij en jogurt ali sadje in greš potem s sodelavci na malico (solato, pa kakšno glavno jed – nič pohanja, nič cvrenja…. )

– kosilo – glavna jed in solata (juho iz kosti ješ kot izvor kalcija, … lahko pa v juho daš riž, ovsene kosmiče, fižol, sojo – in narediš kašo … in to je sedaj glavna jed…)

– malica – sadje

– večerja: če telovadiš intenzivno, je potem večerja bogata z beljakovinami na mestu : ribe z zelenjavo , sir in zelenjava in podobno

Prepovedano: sladice, tortice, piškotki, sladkor in kakšne mastne svinarije

Aha: ja, solate so brez kakšnih majoneznih prelivov – samo olivno olje pa česen.

Seveda, če pa si redno meriš telesno maščobo in kile, je uspeh neizogiben… V bistvu lahko zdaj udariš eno zdravo, počasno hujšanje – 0,2 do 0,3 kg na teden… boš videla, da gre… disciplina, ni druge.

New Report

Close