Najdi forum

Zanima me, kam se je potrebno obrniti v primeru, ko želiš nekoga tožiti zaradi njegovih hudih obtožb in laži? Stroški? Odškodnina?

Pot k odvetniku.. Vse naprej ti bo on razlozil. Boljsi odvetnik, boljsa odskodnina..Vse je variabilno in zavisi od vrste primera, spretnosti odvetnikov, obremenjenosti sodisca, izkusenosti sodnikov, vztrajnosti nasprotnika, pa se in se.. Samo ni nujno, da spor dobis, tudi ce imas stoprocentno prav… Spomni se tozb nasih razzaljenih politikov, praviloma so vsi izgubili.. Za tozarjenje je treba imeti denar, mocno potrpljenje in izredno dobre zivce.. Ce vse to imas, kar izvoli.. Moj nasvet pa je: Ce le kako zmores, SKUSAJ VSE POZABIT! Po moje je zivljenje prekratko, da bi clovek izgubljal cas in energijo za poti po sodiscih..

Se strinjam s prijateljem. Stisni zobe, poskusi pozabiti in vsakič ko te bo razjezalo ob misli na tistega ki te je užalil se spomni kolko si prihranil denarja…….
ko si ga pustil pri miru.

zaradi teh laži sem ostala brez službe, pa se sinu so določili novega očeta! Ena oseba je izjavila, da je moj otrok od šefa (mož od šefice), ona je znorela, on nima nič za povedat…je ona glavna pri hiši…midva z možem pa…TRPIVA! Najhuje pa je, da bo to enkrat slišal najin sine, ki si bo najbrž predstavlajl po svoje…in najprej bo star 10, šele potem 20, da bo lahko razumel in presodil sam!

Kaj pa krvni test????? HALO.

Pišemo leto 2003 in prav lahko bo dokazati po krvnem testu, da je tvoj otrok lepo zakonski. Za tvojo družino je to najvažnejše in urejaj zadevo v to smer in ne tožari se zaradi časti…Sicer pa pojdi po informacijo k dobremu odvetniku.

Miha, si me res mocno presenetil, ker sem bil preprican, da bo da bo moje mnenje ostalo povsem osamljeno, tako kot obicajno.. Jaz imam pac fobijo od sodne oblasti…

Oprosti Pia, ko postavljas vprasanje, moras dati vsaj malo ozadja! To, kar pises v nadaljevanju te teme je povsem nekaj drugega, kot tisto, kar si prvotno vprasala! Jaz ti preprosto vse verjamem, ker ne vidim razloga, da ti ne bi. Tvoj odvetnik, bo na stvar gledal pravno, sodnik pa bo presodil. Za otroka se bori po svojih moceh, ostalo je tako kot je…

PIA! Obstaja test za ugotavljanje očetovstva!
Malo zoprna procedura, vendar zaradi tebe, moža in sina greste skozi to. Pa z sinom se pogovori, temeljito in večkrat, da si ne bo kaj narobe predstavljal, je v zelo občutljivih letih.
To je zaradi tvoje družine!

In potem, ko boš imela vse črno na belem, lahko pomoliš papir bivši šefici pod nos in ji zavežeš gofljo, lahko jo tudi tožiš.

Vendar, tako kot so ti svetovali mnogi: Izogibaj se policije in sodnije (star slovenski pregovor)!

Hoj Pia!
Sem prebrala tudi druge odgovore…Ce imas doma urejeno in vse poslihtano, da tvoj moz ne pada na zlonamerne babje cence, potem bi tudi sama svetovala, da si lahko pomirjena, ker le ti ves, kaj je res in kaj ni …In tvoj moz tudi…S tozbo za taksna obrekovanja bos, (naj ti to iz prakse pove tudi odvetnik posteno!) izgubila morje casa in zivcev, pa tudi stroskov…Lahko kar nekaj let…In kaj bo rezultat? Lahko bos mahala s tistim pildkom o krvni analizi pred nosom tisti babnici, pa sluzbe zato se vedno ne bos imela, ce je ne bos intenzivno iskala sedaj, ko si brez…Cas bo tekel, delovne “izkusnje”, ki so pomembne pri sikanju nove sluzbe se bodo “oddaljevale”, ti pa bos mogoce postala zivcna razvalina in kot taksna tudi manj samozavestna pri iskanju nove sluzbe…..
Oh, ves, tudi sama sem ze bila zrtev mocno “fovsljivih”, ki so sproducirali tako ogabne klevete, da bi jih lahko mocno zasila s kaksno tozbo…Pa sem prespala zadevo in stopila cez vse to…Saj ni bilo prijetno, vendar danes mislim, da sem ravnala prav…Nihce od “ogabnih” ljudi, ki mece strup zaradi svojih manjvrednostnih kompleksov na druge, ni vreden izgube casa in zivcev po krivem obdolzenega….
Danes sem vesela, ker se je se kako obrnilo za tiste “klevetase”, jaz imam pa blazeni mir in vse naokoli tiste, ki mi zaupajo in vedo, da sem taksen clovek, kakrsen pac sem in mi lahko zaupajo….. A pot do tega je malce bolj grenka in malce bolj pocasna, se pa splaca! Malo razmisli in polozi na tehtnico to in ono! Zelim ti, da se ti vse dobro iztece! LP

HVALA za razumevanje!

Ponca, tvoji tehtni odgovori me navdusujejo! Boljsega odgovora kot z lastno izkusnjo komu poskusati pomagati preprosto ni.

Vseeno bi bilo bolje preboleti, pozabila boš težko. Je pa res, kar so ti prijatelji že povedali, da je take tožbe, tudi, če imaš 100% prav izredno težko dobiti. Moji svakinji, ki se ji dogaja nekaj podobnega, je advokat rekel, da kar se njega tiče, bi že bil zato, da se toži, ker bo zaslužil, če pa pomisli na njo, ji svetuje, naj preboli, ker bo laže in predvsem ceneje. In ji je naštel, koliko stane vska obravnava. izid pa je vedno tvegan. Kar pa se tiče tega, da bo izvedel tvoj sin, pomisli na to, da se take stvari zelo hitro pozabijo, če ne koplješ preveč po njih. Pozdravljena!

Hvala, a moram priznati, da tudi tvoje odgovore rada preberem….LP!

New Report

Close