Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Forum za ženske in moške, ki si želijo izvedeti več o modi, trendih, lepoti, ličenju ter negi telesa in obraza. To je kotiček, namenjen izmenjavi mnenj in lastnih izkušenj ter vprašanjem modnim in lepotnim strokovnjakom.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.

Laura Sardinšek

Jennifer Lopez

Default avatar

Vida

HI, bilo je že full debate o parfumih. Mene pa zanima ali je katera že sprobala prvi parfum od Lopezove: Jennifer Lopez: Glow by J.Lo
Vaši komentarji?
Default avatar

Erli

A tud ta je izdala svoj parfum? Nimam pojma!
Napišite še ali katera pozna parfuma:

1. Tommy Hilfiger: Tommy Girl kolonjska voda
2. Escada: Sentiment toaletna voda.

Hvala za informacijo!!!
Default avatar

truth hurts

ZDAJ pa nevem ali imam samo jaz ta obcutek.vendar mi njen parfum smrdi po cenenih milih iz casov socializma oz tista majna mila ,ki jih dobis v hotelih..res nevem zakaj bi to komu disal...ampak vonj je res prov isti
Default avatar

tea1

Meni je ta parfum tudi čisto cenen in nič ne diši!
Default avatar

ORA

Eh, čisto mogoče je, da tale Jennifer L. smrdi. Pač moderno je, da vsaka "mona" izda svoj parfum pa ga je tudi Jennifer. Meni npr. tudi Naomini ne dišijo lepo, kar v redu pa je od Cindy C. ali kako se že napiše.

pa pa
Default avatar

ORA

Še nekaj. Ali mogoče katera uporablja kakšen parfum od Joop!? Npr. Joop!: All About Eve. Kako se vam zdi?
Default avatar

tea1

Ora, jaz imam All About Eve / Joop! Meni je zelo všeč, ampak glede na to, da je bolj sladkega in močnega vonja, ga uporabljam le takrat, ko je bolj hladno.
Default avatar

Angelina

Meni sta pa exult in naomagic od Naomi campbell najbljubsa parfuma!Cindy C.je tud v redu,sveze disi.
Default avatar

ORA

Tea, mogoče poznaš tudi Le bein od Joop-a?
Default avatar

Puma

Mojemu dragemu (sicer mu je JLo zelo všeč) sem dala enkrat povohat ta Glow (dobila sem testerček) in mu nisem povedala, kateri parfum je. Je tudi rekel, da po neki "žajfnci" smrdi ;)) (Začudenje je sledilo, ko sem povedala, da je parfum od mega opevane Jennifer)
Default avatar

Alja

Meni tudi parfum od J-Lo ne diši dobro.
Default avatar

Selina

Tudi jaz uporabljam All about Eve...samo se mi ne zdi, da bi bil tako sladek...

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek