Najdi forum

mož in sex

Imam problem, mož namreč vztrajno odklanja sex od zadaj, meni pa je po izkušnjah iz prejšnjih razmerjih sex v tej pozi sanjski. Imate mogoče podoben problem ali izkušnje? Kaj ste naredile?

lp
Monika

Mi sexamo od zadaj in od zgoraj in od spodaj….

Hm… Če sodim po mojem si težko predstavljam, da bi moški kakšen položaj odklanjal. Mene je moj v marsikaj prepričal s “to me tak zapali” ali pa kaj takega – seveda zelo pohotno izgovorjenega… a brez pritiska. Kaj pa ga pri tem tako odbija? Pa ve koliko ti to pomeni? Res ne razumem… Držim pa pesti zate!!!

Mogoče pa nima ravno dolgega in težko prodira do konca.Tudi jaz imam take težave, od zadaj žene ne morem zadovoljiti, ker imam pač prekratkega (13 cm).

Mogoce pa imas preveliko in nesimpaticno rit!

OH iVEK KAKO SI NEOKUSEN, ME PRAV ZANIMA KAKSNA JE TVOJA

Daj času čas.Je pa najboljše če ima človek domišlijo

Mogoče je pa poslušal Ruglja: vsi moški, ki seksajo od zadaj so potencialni homoseksualci oz. si to želijo biti oz. nekaj takega (ah, ja………)

Lp, m.

ne bodi tak primitivec!

Ni mi čisto jasno, kako, da je sploh prišlo do tega, da je tip postal tvoj mož. Malce zoprno, da si poročena s tipom, ki ti ne ustreže pri posteljnih variantah. Kako se pa sicer dopolnjujeta? Razmisli.

Kaj sprašuješ takšne bolne na netu. Doma se zaprita v sobo in se pogovorita. Ne pa nas basat s tvojim sexom.

Se povsem strinjam! Če smatraš to, da noče sexat od zadaj za problem, potem se razjoči! V Iraku umirajo,… boga si res, groza! Če noče pač noče. Če ženska v postelji nekaj zavrne, je to njena pravica bla, bla, bla, če to naredi moški potem je pa nekaj narobe z njim.

Ja v Iraku umirajo, v Afriki so lačni, v Aziji poplave, ampak ona ima pa svoje probleme, ki so ta trenutek pač pomembnejši, saj se je vse tiste reči neposredno ne tičejo. Razumeš??

Ja, razumem! Saj sem napisal, da je res uboga. Kakšen Irak, kakšna lakota, to da te mož noče od zadaj, ja to je problem. Razumem!

A zdaj naj pa kar nehajmo živet, zato ker je v Iraku vojna?
saj se vam meša!!!!!!

lp, mama3x

New Report

Close